Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: PIMP MI RIDE

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    tvarat
    Guest
    Gledao sam neku vece na MTV-u oko 21 sat show koji se zove "Pimp mi ride" u kojem kojem uzmu neki stari i pohebani auto koji vrijedi oko 6000 $ ili manje i uloze na njega oko 20000$. Kakve su to perverzije. Kako se auto moze srediti, samo ako imas novaca.
    Pozdrav !<br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Je... gledao sam sve epizode... živa bolesnoća!

  3. #3
    mc
    Guest
    Za mene je taj serijal duhovna hrana. Humor, inovativnost i vjestina su tim deckima iz geta zbilja na visini. Da ne radim ovo sto radim u zivotu, volio bi biti clan jedne takve ekipe... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  4. #4
    sepra
    Guest
    Jedino me zanima kaj je s motorom. Koliko sam skužio oni nikad ne diraju motor. Malo potrpaju filtera i auspuh ali ostalo ne.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  5. #5
    Fresh
    Guest
    A ja bi ti volio dati auto ruke da mi ga središ o svoj račun, a ne moj.

    A poslije bi dobio batine ako nebi bio zadovoljan.

  6. #6
    mc
    Guest
    Sepra, mislim da oni dovedu motor u pristojno stanje, ali nista vise od toga - to si uostalom i ti napisao.

    Fresh, predobro te poznajem da bi te razocarao. Jedno podizanje auta i prebrutalni subwoofer bi bili dovoljni da mi oprostis i poneki "nestasluk"... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #7
    Banned
    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    7
    Rep Power
    0
    zakon show al je propo :S

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    46
    Rep Power
    0
    sve što čovjek napravi, može se sa novcem popraviti i srediti da izgleda bolje nego što je bilo!!!

    Ovo mi je prvi post pa bi ovim putem pozdravio sve "stare" forumaše!

    Lijepi pozdrav!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •