Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: PIMP MI RIDE

  1. #1
    tvarat
    Guest
    Gledao sam neku vece na MTV-u oko 21 sat show koji se zove "Pimp mi ride" u kojem kojem uzmu neki stari i pohebani auto koji vrijedi oko 6000 $ ili manje i uloze na njega oko 20000$. Kakve su to perverzije. Kako se auto moze srediti, samo ako imas novaca.
    Pozdrav !<br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Je... gledao sam sve epizode... živa bolesnoća!

  3. #3
    mc
    Guest
    Za mene je taj serijal duhovna hrana. Humor, inovativnost i vjestina su tim deckima iz geta zbilja na visini. Da ne radim ovo sto radim u zivotu, volio bi biti clan jedne takve ekipe... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  4. #4
    sepra
    Guest
    Jedino me zanima kaj je s motorom. Koliko sam skužio oni nikad ne diraju motor. Malo potrpaju filtera i auspuh ali ostalo ne.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  5. #5
    Fresh
    Guest
    A ja bi ti volio dati auto ruke da mi ga središ o svoj račun, a ne moj.

    A poslije bi dobio batine ako nebi bio zadovoljan.

  6. #6
    mc
    Guest
    Sepra, mislim da oni dovedu motor u pristojno stanje, ali nista vise od toga - to si uostalom i ti napisao.

    Fresh, predobro te poznajem da bi te razocarao. Jedno podizanje auta i prebrutalni subwoofer bi bili dovoljni da mi oprostis i poneki "nestasluk"... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #7
    Brock
    Guest
    Neke motore diraju, a neke ne... na onoj bubi su zamjenili cijeli motor...

    Mislim da oni uopće ne rade tuning motora al' se uopće nebi žalil da ispimpaju moj auto...

  8. #8
    Fresh
    Guest
    Toooooo majstore

    i ne zaboravi isto tako brutalni bull bar.

  9. #9
    Brock
    Guest
    mc... ja bi mu cijeli auto obukao u naramđasto krzno divljeg vepra... :smile25:

  10. #10
    mc
    Guest
    Onda se Fresh ne bi ni vidio u autu... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  11. #11
    mc
    Guest
    E Friski, htio sam i bullbar napisati ali mi je promaklo... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Sad su oni mene našli zajebavati.

    Ja se tako neću razgovarati, idem na Ford forum, reći ću da sam ''nekad'' bio na vidiforumu, al tam su svi tak bezobrazni bla bla, jada, jada, jada ....

  13. #13
    Brock
    Guest
    :smile25:

  14. #14
    Brock
    Guest
    E... ja sad odma' idem na Renault Club Forum di ću te tužit svojim novim prijateljima!

  15. #15
    mc
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  16. #16
    rs turbo
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25:

  17. #17
    rs turbo
    Guest
    Kad smo već kod toga, di je Ford forum?<br><hr>

  18. #18
    NOS
    Guest
    Dobra rađa za glupe ljude

  19. #19
    rs turbo
    Guest
    ?<br><hr>

  20. #20
    NOS
    Guest
    RS nemislin na one koji rade nego na americki narod...
    O my god I can't bealive it tahnk youuuu!(i slicna ××××××)

  21. #21
    S16
    Guest
    A ti bi se ka bunija da ti netko sasuje toliku lovu u šit od auta...

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    S16 naravno da bi se bunija jer on nema shit auto.
    Znamo mi da se ti nebi bunija

  23. #23
    MONSTER
    Guest
    sepra je dozivio PIMP MY RIDE sa motorom!!!

    i to bez ikakve zajebancije....ja sam skoro opao s monstera kada sam ugledao koliko je njegov japanezer ljepši!!!

    e kada bi i talijani znali raditi takve motore...

  24. #24
    Smith
    Guest
    Mislim da ne rade motore ako bas ne moraju, radili su bubi i onoj maloj hondi (crx ili kako vec), kod ostali su mjenjali ulje i sitnice. Na mtv-ovoj stranici stoji da traze aute koji trebaju body work a da im je mehanika koliko toliko ispravna.

  25. #25
    bad&blue
    Guest
    Samo nekad stvarno pretjeraju, kužim ja to su Ameri ali ipak koji će im ××××× sve one stvari u autu-to više nije auto već lunapark! Nek to daju nama, mislim da bi mi te novce bolje potrošili npr AUTO+ golf II GTI )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •