Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Sistem protiv neovlaštenog pokretanja motora!

  1. #1
    Stjepan th.
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+1">Renault Thalia 1.4. 75ks 2001god 40000km.
    Auto nikada nije bio u servisu,a sada se pojavio jedan problem.
    Kontrolna žaruljica sustava protiv neovlaštenog pokretanja motora trepće nakon očitanja i auto ne mogu pokrenuti.Nakon ponovnog kontakta sve radi normalno.
    Nemojte samo reći da je to za servis jer tako piše i u uputstvima o korištenju.
    Što bi trebalo ispitati i kako?</font><br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    To se i meni zna dešavati, navodno je problem (tj. jedna od mogućnosti) neispravna antena koda... ja ću svoju zamijenit ako će opet kenjat (sad s hladnijim danima je sve ok)...
    ...znači radi se o anteni u autu, ne u ključu...

  3. #3
    fergazer
    Guest
    Je to bila ona bezgriješna Thalija koju si hvalio na ovom forumu prije nekih dva tjedna ) ??

  4. #4
    Stjepan th.
    Guest
    Ništa nije bezgriješno.Svi se kvare i traže održavanje.Razlika je samo u kvaliteti materijala i izrade.
    Thalija je fantastičan auto(nema ulaganja u ove tri godine) ali pojavio se ovaj mali problem.Pohvala vrijedi i dalje.
    Nisam se dosad susretao sa ovakvom tehnologijom.
    Kod Yuga je bilo jednostavno ako neće upaliti.
    Zar nitko ne zna tko kome daje signal(kontakt)?
    Zašto samo ja imam :EDIT

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    edit imaš samo ti, jer naravski možeš editirati samo svoje postove...isto tako meni piše edit samo iznad mojih postova...

    Bojim se da ako će te to i dalje zafrkavat moraš posjetiti boljeg električara...

  6. #6
    alien5
    Guest
    MA šta se bojiš servisa, pa neće valjda to naplatit iljadu kuna?!?

  7. #7
    Stjepan th.
    Guest
    Ma to me zafrkava svakodnevno.
    Očekujem da ovdje netko zna što i kako ispitati.Da se ne moram mnogo mučiti.
    Izgleda da ću morati sam ispitivati.
    Najgore što nemam shemu vozila,a prije su davali.
    Ja sam doktor za automobile samo moram naći pravu dijagnozu.
    Ipak slijedi muka.....

  8. #8
    fergazer
    Guest
    Čuj, i sam si proznao kako se nisi sustetao sa ovakvom tehnologijom ) ...

  9. #9
    Stjepan th.
    Guest
    Pa zato i tražim pomoć fergazeru.
    alien5 Zašto da plaćam ako mogu sam otkloniti kvar.
    Ne želim ostavljati auto u servisu da lupaju po njemu.
    Ionako se moraš prvo naručiti,pa ostaviti vozilo nekoliko dana....
    Meni auto treba.
    Nije to neki kvar samo iritira čovjeka.

  10. #10
    Dr. Strangelove
    Guest
    Pa velim ti odi do nekog električara i porazgovaraj s njim, to te ništa ne košta, možda saznaš kako se dolazi do te antenice... kod mene je u stupu volana... al sve ti je to pushing rođo, jer tvoj auto ko i svi novi ima kompjutersku dijagnostiku, tako da bez odlaska ovlaštenom servi×××× nećeš bit siguran u ništa...

  11. #11
    alien5
    Guest
    NAručit, pa ostavit auto nekoliko dana????
    A j... ti takav servis!!!! :smile21:
    Iskreno rečeno, mislim da je samo problem sa kodom koji se rješava u 15 min a ne u par dana.
    Pa ubija bi ih kad bi triba ostavit auto par dana.
    Sad san bija na 15000 km servisu, doša u 14.30, ostavija ga, otiša popit kavu, izija kolač, pročita novinu i vratija se u 16.30 i bog te veselija- gotovo!
    Pa nije mi auto za izložbu da mi stoji par dana kod njih! )

  12. #12
    fergazer
    Guest
    Ja sam ulazio u servis sa kavom i gledao sta mi rade sa autom, neš ti mene muljat!!

  13. #13
    bad&blue
    Guest
    Svako ima svoja iskustva, mene su naručili ujutro u 7, a auto je bilo gotovo u 12 ili čak i kasnije, ne sjećam se više Kasnije sam skontao kako oni rade-naruče više ljudi u isto vrijeme (valjda se boje da netko otkaže) i onda čekaj! Tri puta sam ih zvao i dva puta bio kod njih da bi mi stalno govorili da je auto gotov za pol sata a na kraju je auto bio na istom mjestu kao kad sam ga ostavio :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: i kad sam pukao i htio uzeti auto onda su ga tek primili kao nije bilo vremena, gužva, oprostite ovo ono :smile23: <br><hr>

  14. #14
    bad&blue
    Guest
    Običan servis na 30 000 a masno sam ga platio :smile23: :smile23: :smile23:

  15. #15
    fergazer
    Guest
    O kojem se konceionaru radi (ak ti se ne proziva nikog probaj natuknut barem o tome tko bi to bio)??
    Ja sam recimo popizdio kad su mi isli mijenjat svjecice na 30000 km a u knjizici pise kako se mijenjaju svakih 60000!!
    To sam da te odere...

  16. #16
    Stjepan th.
    Guest
    Malo sam rastavio kutije oko akumulatora.Nitko to nije dirao od kad imam auto.Naravno da je puno prašine.Očistio i sad je sve ok.
    Malo sam se upoznao sa dijelovima.
    Samo da nađem kako pokrenuti vozilo bez tog sustava.
    Netko nekog uključuje,a sheme nemam.
    Moram pričekati ljepše vrijeme za ispitivanje.

  17. #17
    Stjepan th.
    Guest
    Svječice ne moraju proći 30000km.
    Ja sam mjenjao na 28000km ili tri godine.Trebao sam prije ali baš da vidim koliko mogu proći.To je samo 100kn.Normalno je nakon 20000km zamjeniti.
    Nije preporučljivo štedjeti na svječicama ili filteru za zrak.

  18. #18
    fergazer
    Guest
    Svjecice produi onoliko koliko im piše u knjižici održavanja.Meni frendu na staroj Kiji svjećice traju 90000 km i još ih ne planira mijenjati.
    Ja mislim da se ne treba štedjeti na ulju i njegovom filtru, o svemu ostalom se može "pregovarat" ...

  19. #19
    rs turbo
    Guest
    Ja mislim da ne treba štedjet ni na čem, pogotovo s djelovima žnj kvalitete

  20. #20
    bad&blue
    Guest
    Adria Renault, imaju stvarno par ok ljudi ) ali većina tamo radi preko one stvari, nažalost!! :smile21:

  21. #21
    Stjepan th.
    Guest
    Ja nisam mogao proći više od 30000km sa svječicama jer je bio preveliki zazor, a i savijanjem ništa nisam dobio kada je glava na keramici izgorila.
    Pa to je samo 100kn.
    Koliko je stara Kia tvog prijatelja, fergazeru?

  22. #22
    fergazer
    Guest
    Brat bratu nekih 5 godina.
    Ona ti je iz perioda kada je Kia bila u nekom konzorciju sa Mazdom i radila je full kvalitetne aute tada, a ni danas sa Hyundai-em ne zaostaju puno!
    A kaj mislite o onim "sportskim" svjecicama, ja bi se osobno bojao njih stavit u svoj auto od sve te silne elektronike ...<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  23. #23
    rs turbo
    Guest
    Nemam mišljenje o njima, al itak imam premalo konja da bi ih stavljao

  24. #24
    Stjepan th.
    Guest
    fergazer malo pretjeruješ sa svječicama.
    4god ili 60000km je maksimalno za svječice.
    Kakve bi trebale izgledati nakon 90000km?
    Koliki je zazor?
    -Nakon 20000km normalno je zamjeniti svječice.

  25. #25
    fergazer
    Guest
    Joj daj ne filozofiraj molim te, zazor ovaj onaj...
    Kažem ti koliko su svjecice izdržale!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

Slične teme

  1. U čemu je razlika između Wankel motora i običnih motora?
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 11-11-2003, 10:38
  2. Premještanje motora
    By perica i njegov turb in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-10-2003, 05:51
  3. vid motora...
    By turbo-limac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 29-06-2003, 03:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •