Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Kupnja do 70 000kn?? TWINGO?

  1. #1
    INTERCOOLER
    Guest
    imam za auto cca70 000 kn, e sad što da kupim? nije mi bitna veličina, ali bih htio da nema manje od 75ks i da ima klimu,felge..tj max opreme za te novce, za to mi izađe novi twingo 1.2 16v dynamique

  2. #2
    bad&blue
    Guest
    Ne znam kakav stav imaš prema koreancima (amerima), ali chevrolet kalos 1.2 71 ks dođe oko 70 000! Auto stvarno ok izgleda, a i ima ga komad u odnosu na twinga, noviji je, garancija <br><hr>

  3. #3
    bad&blue
    Guest
    e da ima i još neki popust sad( mislim oko 5 000), pa se možeš malo raspitat! <br><hr>

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Twingo se cini kao dobar izbor za te novce.

  5. #5
    Aero
    Guest
    Ak ti twingo sa tom opremom ulazi u te pare, nemaš kaj razmišljat...

  6. #6
    cdti
    Guest
    a da razmislis o puntu ?

  7. #7
    OS FIAT>>>
    Guest
    Mome mozda? )
    Moze ga dobiti po akcijskoj cijeni za 43000 Kn.

  8. #8
    Aero
    Guest
    I meni je to palo na pamet, ali mislim da hoće novi auto.

  9. #9
    Aero
    Guest
    Nego, jel ima tvoj klimu?

  10. #10
    CosmoOS
    Guest
    YARIS -pola platiš sada, pola kada skupiš još 20 000 kuna ) )

  11. #11
    Brock
    Guest
    Definitivno Twingo... evo... mene moj vjerno služi već 7 godina...

    A, sa Twingom 16V možeš opizdit i ovako nešto...


    )

  12. #12
    mc
    Guest
    Definitivno Twingo - best-buy te klase. Imao sam ga i imam samo rijeci pohvale za taj auto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  13. #13
    alien5
    Guest
    Koliko znam slušajući radio Ford Zubak, Velika Gorica reklamira Fiestu sa full opremom za 9900 eura, što je mrvicu više od proračuna ali ipak koju klasu bolje, bez sumnje.
    Ne znam detalje ali čujen da ti čak daju i pun rezervoar benzina.
    Čovika veseli!

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Moj ti je savjet da uzmeš P306 S16 za 60.000kn, još bu ti i ostalo. )

  15. #15
    CosmoOS
    Guest
    Je s twingom nemam dobra iskustva, imam dva vrlo dobra prijatelja koji voze teingo, jedan iz 97 drugi iz 2002 i oboje su vrlo nezadovljni! Naime u nekoliko navrata kod obojice auto jednostavno stane ili neželi upalit, a sljedeći dan sve valja, a onda opet idući neće, a nitko nemože nikakvu dijagnostiku uspostavit!!-ovlašteni serviser

  16. #16
    rs turbo
    Guest

  17. #17
    Axl
    Guest
    e ako kupis twingo onda ...

  18. #18
    bad&blue
    Guest
    I ja sam čuo za neke probleme kod paljenja ali su uglavnom bili krivi vlasnici jer moraš malo pričekat i kod benzinca prije paljenja - dizeli više nisu jedini koji čekaju ) <br><hr>

  19. #19
    mc
    Guest
    Moj je "kresao" ko lud i nikad nisam cuo za taj problem... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #20
    bad&blue
    Guest
    Ma kao moraš malo pričekat dok se pogase sve lampice jer se može dogodit da auto više ne prepoznaje kod s ključa - to je bilo objašnjenje u ovim slučajevima Ja normalno uvijek malo pričekam, sekunda dvije ni sim ni tam )

  21. #21
    Brock
    Guest
    Nakon kontakta se pali lampica koja gori 1-2 sekunde (vrijeme potrebno za check-up temperature, pripremu paljenja i pokretanje benzinske pumpe). Nakon toga se ugasi i možeš upalit... mislim... možeš ti odmah upalit, ali ja palim kad se ugasi (tak piše u uputstvima).


  22. #22
    ART
    Guest
    Ma ubodi tog Twinga, auto je kao bombon a i ide. Ja imam u obitelji jedan i super je, svakih toliko ga provozam. To sto ovi elementi pisu kao moj frend su ××××××, ti likovi citaju razne blicove, voze korsu od 50 ks i onda popuju po forumu. Ima ×××××rija kao i svaki drugi sve ovisi kakve si srece jer ipak smo mi istocno trziste.Mi smo imali samo da se zaglavio plovak za gorivo i to smo rijesili.

  23. #23
    Brock
    Guest
    Ja sam u 7 godina na Twingu imao samo jedan kvar koji je koštao 170kn(senzor temperature) ostalo su samo redoviti servisi, osim što mi je pukao prednji desni feder(i malo sam spigao felgu) pri naletu na rupetinu na cesti.

  24. #24
    Axl
    Guest
    bolje ubodi neki Peugeot 206, ako nista drugo ljepsi je 100 puta

  25. #25
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nikada nisam cuo da je netko imao problema sa Twingom, a znam par ljudi koji ga imaju.Sto se Puga tice, o njemu sam cuo i citao dosta losega.Steta za Puga, ima jako lijepe automobile koji su nazalost samo lijepi.

Slične teme

  1. Kupnja u USA
    By vidica in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-06-2010, 12:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •