Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 29 od 29

Tema: Fiat STILO ZA 7999€

  1. #26
    kresimir_zd
    Guest
    I onda kada za par godina budu išle statistike kvarova ispasti će da je Stilo smeće od auta jerbo će se kvariti ti stilaći iz sumnjivih salona. Bezveze.

  2. #27
    rs turbo
    Guest
    Što češ, statistika je nemilosrdna kuja )

  3. #28
    TOTAL
    Guest
    Kada se oduzme marža, carine i ostala davanja, postavlja se pitanje pa koliko taj auto njih dođe.
    Bojim se da to nisu čista posla. Ne znam kako danas, ali prije par godina sam dok je Di-el bio na staroj adresi u Resniku znam da su uvozili iz Italije aute na metre (npr 8 Stila, 4 loša, 3 solidna, 1 fakat dobar). Sve bi ih onda lijepo ispolirali, kemijski očistili, ušminkali i skinuli kilometražu. Poslije tih tretmana su i izvožene rage izgledale u najmanju ruku pristojno. U to vrijeme u Di-elu se dakle moglo naići na dobar auto, ali i na totalni krš.
    U svim salonima kad se kupuje rabljeni auto treba otvoriti četvere oči, a posebno u Di-elu.
    Da se odmah ogradim. Ovako su poslovali prije par godina, kako rade otkako su na novoj lokaciji stvarno ne znam.

  4. #29
    ART
    Guest
    Nisu ni sad bolji sigurno su jos i gori, znam tipa koji je uzeo Clia 1.2 16v prije nekih godinu dana auto je kanta koja nema veze s normalnim Klicima a ide kao da ima 25 hp! Servisirao ga je kod ovlastenog i oni su mu rekli tko mu je to prodao da to ne valja jedan ku..c!

Slične teme

  1. FIAT STILO salonski primjerci kod Di-EL
    By mytbyte in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 19-06-2004, 08:55
  2. 307 1.4 Hdi XR ili STILO JTD 80 KS Active
    By Dankas in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-10-2003, 19:13
  3. STILO JTD (80KS), XARA 2.0 HDI, 307 2.0 HDI - ŠTO UZETI?
    By Dankas in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 31-08-2003, 23:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •