Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Klima u polovni auto?

  1. #1
    kresoml1
    Guest
    Da li se uopce isplati ubacivati u polovni auto? Imam priliku kupiti p-206 za 5500 eura, 1.4, crni. Nema klimu a to mi je vazno pogotovo zato sto je crni<br><hr>

  2. #2
    jethro
    Guest
    Stručnjaci tvrde da se ne isplati ugrađivati, zbog cijene, kompleksnosti zahvata i činjenice da ti majstori razvale cijelu instument tablu. Ali, ako si se zaljubio u Peugeota, ništa te ne može spriječiti da je ugradiš. Računica je jedno, ali emocije drugo. Inače, zanimljiva stvar se meni dogodila. Imam auto bez klime, tamnoplavo. Imao sam svijetle presvlake i u autu se ljeti nije moglo živjeti. Ugradio sam crne presvlake i bilo je puno ugodnije. Pitao sam se zašto. Bijele presvlake odbijaju sunčeve zrake i zrak u autu postaje vruć. Crne ih apsorbiraju i imaš vruće presvlake, ali se lakše diše. Neš bilivit...<br><hr>

  3. #3
    CosmoOS
    Guest
    Koji ste vi filozofi...Stavi folije i riješen problem!!!

  4. #4
    bad&blue
    Guest
    Pa potraži malo negdje drugdje, umjesto da daješ novce za ugradnju i da ti raskopaju cijelu armaturu (upitna je i kvaliteta ugradnje) bolje ti je platit više za auto s klimom! Cijene auta s klimom i bez nje ionako ne variraju toliko, jedino ako smatraš da ti je ovo dobra prilika!

  5. #5
    CosmoOS
    Guest
    Cijena ugradnje ti je oko 12 000 kuna a cijena 206 4 puta više..pa ako imaš mozga kontaj!!!

  6. #6
    rs turbo
    Guest
    Računica je pilično čista, odluka je tvoja.

Slične teme

  1. novi (polovni) auto
    By piquet in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 126
    Posljednji post: 21-10-2004, 15:34
  2. Klima
    By Initiale in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-10-2002, 17:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •