Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: dimenzije guma za golf 3

  1. #1
    adi004
    Guest
    Cao raja!!Imam golf 3 97 god sa crvenim plinskim amortizerima sachs,sada su trenutno njegove orginalne felge sa gumama 195/60/14 zanima me smijem li staviti 195/50/15 kako ce se to odraziti na auto i moze li se mjesto supera 95 usuti 98 auto je 1.8 66kw unaprijed hvala!!<br><hr>

  2. #2
    bad&blue
    Guest
    Za gume ne bi trebalo biti nekih problema jer ti raste cola a smanjuješ visinu, posljedice su već standardne -tvrđi auto i malo bolje ležanje, ali i izgled, a za gorivo - nemaš potrebu davat više za benzin jer nema koristi, ionako je preskup!

  3. #3
    fergazer
    Guest
    Opcenito stavljanje sirih guma je meni osobno bez veze, posebno vani gdje imas takve kazne ako ti murja vidi da imas sire gume na autu. Mom frednu nije tip u Austriji htio ugradit sire gume od onih propisanih u knjizici vozila jer je to protuzakonito. Iako ti ne preporucam stavljanje guma od 15 cola na felgu koja je od 14 cola. A za posljedice sam i znas: tvrdi auto, bolje lezanje u zavoju (kao sto je napisao i bad&blue), ali i brze odlazenje amortizera itd...
    Opcenito za aute kojima nije potrebno 98 oktana preporučam osobno točenje novog Eurosupera 95 jer je to najčišće gorivo na našem tržištu. To sam već rekao i napisao par milijuna puta na ovih forumima, pa za ubuduće <FONT COLOR="red">dajte ljudi malo pročačkajte po ostalim temama</FONT>!<br><hr>

  4. #4
    bad&blue
    Guest
    Pa ako stavi gumu od 15 cola mora mijenjati i felgu, kak bu to inače funkcioniralo?!
    Ako montira sve to može ići po atest i trebalo bi sve biti u redu

Slične teme

  1. Dimenzija guma
    By 1,6_16v in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-12-2003, 15:56
  2. Test guma
    By Mazda3 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-09-2003, 02:18
  3. Zamjena guma
    By skini in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-05-2003, 20:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •