Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: nabrijaniji autek domaćice srednjeg sloja s djecom

  1. #1
    drugmirko
    Guest

    kako je Volvo s svojim "safe" imagom zadobio posprdni renome auta za amerićke domaćice, domaćicu s ovim karavanom ipak bi trebalo poštivat. jer gospođa bi tjerali 2.5 litarski 5 cilindrični motorćek s 340 konja :



    <br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest

  3. #3
    Hondo
    Guest
    DružeM i ja bi to rado tjerao! <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Prije 2 dana sam se vozio u ovom...





    ... zamnimljiv osjećaj kad pri 230km/h čuješ samo šum vjetra uz trenutačnu potrošnju od 27 litara... )

  5. #5
    drugmirko
    Guest
    evo i nešto malo, malecko.... da se gospon kućanicin suprug nebi osječali inferiorno S40 AWD s 425 konja :



    <br><hr>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Iako... ovo mi je najjebačkiji Volvo svih vremena...



    * 1000

  7. #7
    drugmirko
    Guest

    fali ga pola brock... koji je to 850?

  8. #8
    drugmirko
    Guest

    aha, iskoćilo ) ... tu sam bio negdje .

  9. #9
    drugmirko
    Guest
    a ak bi gospođa domaćica, s svojim plavim djecofurom, gospon suprugu ipak peviše stali na ego, mogu si gospodin omislit i ovakav ljekoviti melem :smile25: :smile25: :

    XC90 PUV(pover utilty vehicle)
    V8 s 650konja....



    <br><hr>

  10. #10
    Brock
    Guest
    Bogme... propizdila ekipa u Volvu ko': "Nebu nas niko zajebaval... ajmo sad malo radit monstrume od auta!" :smile25:

  11. #11
    drugmirko
    Guest

    i tko kaže da su skandinavci hladne dosade bez smisla za humor? check the detail na XC90PUV:



    šta konjić... gdje konjić... kakav konjić... nabijem ga na rogove :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr>

  12. #12
    Cezy
    Guest
    Za 850 SW T5 sam nekad slinio,a sad mi na onoj slici gore izgleda ko LADA!!

  13. #13
    drugmirko
    Guest

    evo... teta u mokro&sklisko akciji . do vrtića faster than rain :smile25: :smile25: .:


  14. #14
    Brock
    Guest
    PRE××××NO!!!!!!! :smile25: :smile25: :smile25:

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    ovaj plavi karavancek je

  16. #16
    Dr. Strangelove
    Guest

  17. #17
    leffe
    Guest
    Ma svi su

  18. #18
    Axl
    Guest
    Volvo je super , a onaj logo jos bolji

  19. #19
    Aero
    Guest
    Ja bi crvenog sa 650 konja...

  20. #20
    drugmirko
    Guest

    kad smo već bili kod onog Ferrari losa na XC90 logu....

    možda je životinjica zaslužila častno mjesto tvrdim radom..... crash test los :

    <br><hr>

  21. #21
    drugmirko
    Guest
    a evo što kažu novine:

    We've all heard of crash test drummies, but what about a crash test moose?

    Well, here it is - the first dummy elk to be fitted with legs that flail about realistically. But who needs it, and why? Moose collisions are often fatal for drivers and passengers in Scandinavia and North America, so boffins at Sweden's national road research laboratory, VTI, made a rubber version to study what happens. The moose has proved so realistic,
    it will be hired out to car firms. The findings will also benefit drivers who have accidents with smaller animals. In the UK, there are 50,000 collisions with deer annually. So far, scientists have discovered that speed is not the deciding factor in moose crashes. "The choice of car seems to be equally important," said VTI's Ylva Matstoms. "The strength and design of the front of the vehicle above the bonnet are major factors."


    <br><hr>

  22. #22
    cdti
    Guest
    auti su pre××××ni !

  23. #23
    petak
    Guest
    Ma volvo je preodličan.
    Auti po mom guštu.
    Neki karavan sa prepuno koja pod haubom, a izvana se ćini pitomi autić za stare bakice.
    Vuk u janječoj koži :smile24:

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •