Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 53

Tema: CORVETTE vs 911, Tko je BOLJI

  1. #26
    rs turbo
    Guest
    Foki RS :smile25:

  2. #27
    Richie
    Guest
    Corvetta je smeće naspram Porschea a toga ste vjerovatno i svi vi svjesni samo ne znam zašto se radite englezi<br><hr>

  3. #28
    WRX
    Guest
    ""uvjek corvettu sound V8 nemjerljiv je s poršom""


    AR, opet ti zezas, pa jel ti znas ko su glavni u autoindustriji po zvuku motora : Ferrari i Porsche, a od obicnih auta Alfa Romeo, pa to i kinezi znaju :smile25: :smile25: :smile25:
    V8 od corvette zvuci ko americki kamionski v8, ali porscheov boxer je prica za sebe.

    911 je puno bolji auto, corvette nije na nivou proizvodjaca kao Porsche, Ferrari itd.. a 911 je legenda, mit, dok je corvette americka brza kanta :smile25: :smile25: :smile25:

  4. #29
    Axl
    Guest
    Ma Alfa GTA i jos kad izadje ona biturbo sa 400 KS , uuuuuuu

    izmedju corvette i 911 ja sam i dalje za 911, ovaj najnoviji je OK, a ja volim klasicni design
    kad smo kod kvalitete verujte da se Europski auti i americki ne mogu nikako uporedjivati

  5. #30
    Mehanicar
    Guest
    corvetta je klasicni primjer americkog dragstera, kubici, kubici, kubici - sto vise, a snage koliko ispadne

    i kad pogledas da jos ima sasiju i to ne bas bajnu, krutu - jasno ti je da je auto samo za ravno - uostalom amerima dinamika nikad nije ni bila jaca strana - ili ravno ili u krug

    Clio SB - a opet jeb.... Clarkson , jesi gledao neku od zadnjih epizoda kad je poredio Enza, Carreru GT, F40, Pagani Zondu i McLarena F1 ? - ima je za skinuti , samo moram potraziti adresu,pa cu staviti i nepreporucljivo bez INTERNETA DO DASKE
    - 350MB

    Enzo mu je uspio biti brzi od Carrere - to samo njemu uspjeva i onom klincu s njim !

  6. #31
    NOS
    Guest
    Corveta daleko bolja, znan da je 911 stabilniji i kvalitetniji al sam se ima priliku vozit u corveti nabrijanoj sa dvi boce i sličnim sranjima i osjecaj je predobar!!!! (zbog tog je ovo subjektivno do a) :smile23:

  7. #32
    GT
    Guest
    mozda to nije toliko bitno, ali pogledajte malo cijene :
    Corvette c6 , znaci ova najnovija, kosta u Nizozemskoj € 87.950,- a u Nizozemskoj su novi auti najskuplji ( zbog BPM poreza ) dok je jedna obicna 911 Carrera € 20.000 eura skuplja.
    Corvette je jos brzi auto, izgleda bas sportski, snazno, a sto se tice njenih kvaliteta, mozda je 911 bolji auto, ali Corvette je isto vrlo dobar, brz auto koji vozacu pruza vjerovatno puno zadovoljstva, pravi sportski auto.

  8. #33
    GT
    Guest
    mehanicar, po cemu bi carrera GT trebala biti brza od Enza?
    mislim na onu stazu gdje je vozio Stig.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">The new Lancer Evolution VIII is quite possibly the most amazing car you will ever drive. Nothing really prepares you for the sheer exhilaration that its power and roadholding provide.</font>

  9. #34
    GT
    Guest
    siguran sam da bi Enzo vrlo lako mogao biti brzi od Carrere GT na Ringu.

  10. #35
    WRX
    Guest
    ali M3 je jos jeftiniji :smile25:

  11. #36
    Koshpa
    Guest
    "Enzo mu je uspio biti brzi od Carrere - to samo njemu uspjeva i onom klincu s njim !"

    Ha ha real funny! Normalno da je Enzo brzi uvijek i svagdje!

  12. #37
    bad&blue
    Guest
    Corvetta stvarno izgleda i nama je neka nepoznanica to samo Ameri znaju napravit, (Mustang, Bullit, Viper :smile23: :smile23: ) a opet Porsche je jurilica ali sa stilom, a onaj ko kaže da mu je izgled staromodan :smile25: :smile25: ××××te di gledaš!!!!!! Susjed iz Švice ima novog 4S auffffffffff cure mi sline....

  13. #38
    mytbyte
    Guest
    Ja bih Corvettu pa sve i da se vuče ko prebijani konj, što ipak nije tako... )

    Mada mi je Porsche prva i jedina prava ljubav među nijemcima...al ipak Vette wins...bez obzira na lisnate opruge ko na starim fijakerima... :smile25:

  14. #39
    AR
    Guest
    a porsch je klasični primjer prodavanja ikone, mislim na 911 (ne ostale), i to besramno rade več 40 god. ko da auto tehnika nije išla naprijed, još je samo falilo da uđu u novo tisučlječe sa autom koji ima zračno hlađenje i bila bi Luuuuuuuuuuudnica... :smile25: od napretka! corveta se evolvirala tijekom godina i koliko znam zadnje izdanje nema lisnate tako da je to za pohvalu buduči da su u pitanju ameri, a što se tiče kubika + još kubika bilo bi i europi tako da imamo te cijene goriva...a što se tiče zvuka WRX riječ je o subjektivnom dojamu stay cool! )

  15. #40
    Mehanicar
    Guest
    evo linka :
    http://gear.viper007bond.com/getfile.php?id=53&via=torrent

    po nicemu, ali mi je 0,8 sec- puno za tu malu stazu !

    al, F40 mi je mrak, mrakova , a najbolji zvuk ubjedljivo BMW S70/2 u McLarenu, nevjerovatno kako prima gas - jedino sto F1 nikad nitko nije mjerio vrijeme po stazama da se usporedi !?! , il ja nemam podataka !

  16. #41
    WRX
    Guest
    McLaren F1 nije bas tako dobar za zavoje kao sto su Enzo, Carrera GT, Zonda itd.. ali zato na Drag race mete sve zivo, jos uvijek najbrzi auto....

    Meni je nekako od aktualnih superautomobila najdrazi Pagani Zonda

  17. #42
    turbo-limac
    Guest
    nemojte mijesati lisnatu oprugu u corvetti sa "lisnatim oprugama" i krutom straznjom osovinom u starim autima ..... to dvoje nema veze.....

  18. #43
    WRX
    Guest
    zasto nikad niko ne spomene Jaguara XJ220 kao jednog od najbrzih superautomobila....... zaboravljate engleze jel... :smile25: :smile25: :smile25:

  19. #44
    rs turbo
    Guest
    M a n e :smile25:

  20. #45
    Black Knight
    Guest
    brijem da corvetta nema lisnate vec barem 10ak godina...

    ali ja definitivno nisam pristalica americkih megalomanskih no moderniziranih auta...

    ili si kupi nekakvog chargera iz 69te ili nemoj kupit americki auto...<br><hr>

  21. #46
    turbo-limac
    Guest
    corvetta ima jednu lisnatu oprugu straga, ali layout cijelog straznjeg ovjesa je klasicni s nezavisnim ramenima.... nema tu nikakvog govora o krutim osovinama i slicno.... za tu lovu, pogotovo ak pogledas kaj kosta u USA, to je jedan od najbrzih automobila...

  22. #47
    HONDA A
    Guest
    Tocno, za $40000 nema brzeg automobila na kugli zemaljskoj.<br><hr><font color="red">HONDA - The Power of Dreams
    Honda - PERFOMANCE FIRST</font>

  23. #48
    rs turbo
    Guest

  24. #49
    Rapido
    Guest
    kaj je najbolje, lisnate joj uopće nisu čelične...

  25. #50
    rs turbo
    Guest

Slične teme

  1. KOJI LAPTOP JE BOLJI!?!?!?
    By mln in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-02-2005, 23:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •