Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Bugati na Siciliji

  1. #1
    petak
    Guest
    Alo svitu!
    Nijesam vas posječiva neko vrime jer san bija van drage na države i vidin da se je desilo puno promjena.
    Bilo je i vrime više.
    Nego!
    Putujući na siciliju u luci kraj rima san ima sriću naletiti na klub Bugati Europa koji su odlučili 7 dana provesti điravaju ći se po Siciliji.
    Naravno da je digitalac proradija i da bi volija to podiliti sa svima vama da i vi malo uživate, ali slike su pre velike i na mom su hardu, a čini mi se da su to bili problemi pri stavljanju slićica na forum.
    Kome bi se moga obratiti?
    Ili način kako bi slike ipak došle na forum?<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Alo law! Ovo bi se isplatilo stavit i na stranice Vidiauta...

  3. #3
    petak
    Guest
    Možda će sve proraditi kad se forum sredi.
    malo ćemo pričekati )

  4. #4
    Aero
    Guest
    Petak, ak imaš vremena baci ih na aero5@net.hr pa bumo ih ja i BMW T. stavili.

  5. #5
    petak
    Guest
    Malo su velike slike pa bi moglo potrajati skidanje ali svejedno ih šaljen
    Uživajte!

  6. #6
    Aero
    Guest
    Dobio sam tvoj mail, ali nema slika

  7. #7
    petak
    Guest
    Ma znan
    prevelike su slike skoro 20 MB pa zato nije posla a doma iman ubibože sporu vezu pa to traje trista godin.
    probati ću rascjepkati pa slati ti po manje slika, a ako ni to neuspije onda češ ih dobiti tamo utorak-sridu kad buden na faksu.

  8. #8
    Aero
    Guest
    OK

  9. #9
    zeNNoN
    Guest
    Cant wait

  10. #10
    Hondo
    Guest
    HO-ĆEMO SLI-KE!!!
    HO-ĆEMO SLI-KE!!!
    HO-ĆEMO SLI-KE!!!

    ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  11. #11
    petak
    Guest
    Svitu moj morat ćete se strpiti. jučer san proba poslati pa mi je 3 MB atačira 20 min i nije bija gotov stoga san prekinija radnju.

    U utorak letin na faks i šaljen slikice

  12. #12
    drugmirko
    Guest

    pa smanji ih na neku prihvatljivu velićinu recimo 600x400 ili nešto takvo, onda ti svaka slika ima samo oko 30kb. ja to recimo radim u Irfanwiewu za tren oka. . open, resize, sharpen, save. )

  13. #13
    petak
    Guest
    Evo sličice su otišle do Aera
    Savjet od našeg druga mirka je pomoga
    Uživajte!

  14. #14
    drugmirko
    Guest

    , sad još da vidimo...

  15. #15
    zeNNoN
    Guest
    Ajd aero...

  16. #16
    Aero
    Guest
    Slikice su stigle, sutra ih metnem...

  17. #17
    activa
    Guest
    .. Aero , siris buisness na Siciliju ..??
    ..vozis bendzamina ..??
    .. hmmmm , ????.. i jesi mi bio " sumnjiv " od pocetka ..!! )
    .. promeni nick name u kum ili don Aero ..!! <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

  18. #18
    Aero
    Guest
    Žao, mi je slike buju sutra, naime stigoh doma iz Turske, i ja i žena odosmo na groblje. Vratimo se doma, i odemo u kuću, a ja ostavim auto parkiran na parkiralištu ispred kuće. Odem na kat. Nakon 3 minute čuje se strašna buka, lom krš razbijanje stakala... i vrisak moje žene. Sjurim se dolje i imam što vidjeti. Kamion za prijevoz balvana mi je parkiran u zimskom vrtu! Lik u šleperu je izgubio kontrolu (ili je pijan) izletio niz cestu, pogodio moju škarpu i probio ju, završio u mom vrtu, nastavio put i stao u zimskom vrtu i pazite sad prevozio je gomilu balvana od kojih je 9 ispalo iz auta, i pogodilo Vectru. Jedan je kroz šoferšajbu uletio unutra, jedan je pogodio krov, a jedan haubu. 3 su odletjela na fasadu, 1 je prolteija kroz prozor na kupaoni i još je tamo, a ostala 2 su završila na cesti. Zovem brže hitnu i policiju, jer vidim da lik ne izlazi. Dolazi hitna, izvlače lika i odvoze ga. Još ne znam kaj je s njim, ali je bio u vrlo teškom stanju. Očevid je sad završio. Na autu procjenjujem totalku (sreća da je to ipak vectra, da je bio BMW, ja bi vozača na mjestu dokrajčio.) Ostalu štetu ne želim ni spominjat, jer mi je kamion trenutno parkiran u ogromnom zimskom vrtu izrađenom od potpuno ostakljene konstrukcije, izrađene od gomile prozora, od kojih se jedno 25rasulo po blagovaoni, dnevnom boravku i vrtu , a djelomično i po terasi. Malo je falilo da uleti u boravak. Jedan mi balvan viri iz kupaone, i uspio se zaletit drito u kadu. ××××te, kad pomislim da smo mogli oboje poginut, prođu me trnci. Na sreću, oboje smo prošli bez ozljeda. Takva se ×××××× samo meni događaju...

  19. #19
    Hondo
    Guest
    Kuća osigurana, auto osiguran i tako to?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #20
    petak
    Guest
    A u k.... koje ××××××.
    Glavno da ste vi dobro.
    Osiguranje će valjda pokriti ostatak!

  21. #21
    Wheeler
    Guest
    Aero, imas srece da ste oboje zivi! Da je bio BMW, imao bi pravo ako je pijan... jer inace nije on kriv ak ga je npr. herc strefil il tak nesto...

    No glavno da si ziv i zdrav!

    Jel bilo sve osigurano?

  22. #22
    activa
    Guest
    .. sreca u nesreci ..??
    .. bitno je da ste svo cetvoro ( ti , zena , dete i BMW..) zivi i zdravi ....., materijalna steta ce se nadoknaditi..
    .. obicno tek u takvim trenutcima shvatimo kako je zivot tanan , i da ga treba ziveti punim plucima.. !!
    .. P.S. zaboravih na macku ...???.... da li je maca OK..??

  23. #23
    alien5
    Guest
    I još kažu nemoj u Tursku, tamo je opasno, bolje ti je stat doma!
    Osiguranje?

  24. #24
    Dr. Strangelove
    Guest
    Morgen... Aero nadam se da je sve prošlo ok... ima kakvih novosti?

  25. #25
    Aero
    Guest
    Ima. Vozač je preživio i nakon 2 operacije se oporavlja. U potpunosti će se oporaviti. Vozač nije bio kriv, jel je policija ustanovila kvar kočnica. Inače čovjek ima debele sreće, jer da je pogodio zid, na mjestu i poginuo. Ovak je pogodio brdo stakla koji su mu poslužili kao "jastuk".
    Sreća u nesreći ja da nikome nije ništa i da se to dogodilo baš jučer, kad sam bio došao doma, jer solo to moja žena nebi mogla podnjeti. Osiguranje će pokriti svu štetu koja je balgo rečeno ogromna. Primjerice, tek sam jutros skužio da je jedan od onih balvana uspio totalno probiti poklopac motora i zario se u motor, koji je poptuno unušten. Kamion je većim djelom uspio uništiti i neke biljke stare i po 30 godina (izuzetno rijetke i izuzetno skupe), te moj travnjak star 15 godina. Kako je nastavio put preko terase, na njoj je zdrobio sve pločice (nimalo jeftine), spizdio fontanu (to uopće sinoć nisam skužio),a uspio je čak i mramor u zimskom vrtu zdrobiti. Ostalu šteta bi se čak mogla nazvati zanemarivom, kao da je nekolicina balva totalno razjebala fasadu na jednom djelu kuće, kadu mogu hitit u smeće, kao i većinu pločica u kupaoni, a staklo po kući se razletjelo i po prepariranim životinjama i mojoj bijeloj kožnoj garnituri, koja se mjestimice razderala. Ima još milijardu stvari koje tek sad zamjećujem.

    Nakon svega ostaje jedan veliki gorak okus u ustima, jer iako će osiguranje pokriti svu nastalu štetu, stalno mi je u mislima scena da su nam roditelji mogli polagati cvijeće na grob u isto doba sljedeće godine.

    Activa, mačka je ok. ) Dosada si me jedino ti uspio nasmijati.

    A sad odoh lopatarit, jer skupila se moja ekipa...<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •