Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: mogućnosti corada???

  1. #1
    metak
    Guest
    Mislim se kupiti corada,ali kolko znam ima on neki nedostataka s turbinom i ležajevima.Nisam puno upućen za to auto ali znam da mi je cool iz daleka.Recite mi što bi trebo gledati pri kupnji corada kako znat jel mu turbina u K...!zatim ako je ipak kupim u Ku...!Kakve su mi izgledi da je rješim popravim kolko bi koštalo promjenim ili neku drugu mašinu ubacim.Molim vas kažite mi svoje poglede na to auto.???<br><hr>

  2. #2
    vectra gts3.0
    Guest
    Ja sam imao G 60 i imao sam jako loša iskustva.Najgore godine za taj auto su ti 1989-1991.Popravci su bili jako skupi,a u principu auto nema vrijednost.Jedva sam ga se riješio.Tolko mi se zgadio da sam rekao nikad više WV.

  3. #3
    Morski Vuk
    Guest
    Motor G60 je jedan od najvecih VWovih promasaja.Problemi sa kompresorom pocinju vec oko 90000 Km,popravci su jako skupi.A na kraju tih njegovih 160 Ks se uopce ne osjeca kao 160 Ks.Kompresorski motor bi trebao proporcjonalno razvijati snagu (za razliku od Turbo motora),a umjesto toga Vw-ovi strucnajci su uspjeli dobiti takvo kasnjenje u odazivu na gas da se cini kada vozis loseg turbinasa.
    Najkvalitetniji (najtrajniji) je bio model 16 v (1,8 16v; 140 Ks),ili 2,9 VR6 (koji opet zbog potrosnje nije bas preporucljiv)<br><hr>

  4. #4
    rs turbo
    Guest
    Potpisujem tvoj post Vuče.
    Nikad G-ladera

  5. #5
    vectra gts3.0
    Guest
    Nikad VW

  6. #6
    metak
    Guest
    ekipa hvala vam što ste mi pomogli da odustanem od corada hvala<br><hr>

  7. #7
    f-toyota4
    Guest
    mogućnosti su paklene,ali zna biti problema g60 je problematičan kao ča su ti i naveli,inače auto je divan...atraktivan...

  8. #8
    rs turbo
    Guest
    Po tebi, po meni baš i ne

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    Aug 2013
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    a sada dama samo stoji dolje u hali medju ostalima i ceka da joj se smilujem calibre turbo sa 6 brzina.Pozdrav svim vlasnicima

  10. #10
    Junior Member bojanwish's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Postova
    28
    Rep Power
    0
    puno para na održavanje i gorivo

Slične teme

  1. mogućnosti privatnog smještaja u Dubrovniku
    By Zg girl in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-08-2003, 13:23
  2. Auto po mogućnosti
    By FAN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-03-2003, 11:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •