Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 39 od 39

Tema: KAKO NAVEST DEČKA ILI CURU DA SE ZALJUBI U TEBE

Bad girl
    Guest
    DALI SUTRA PITA ZEMLJOPIS?
    ZA TWEETY

ja i on
    Guest

Unhappy molimmm vass pomagajte plizz bitno mi jee jakoo

sad cu vam ovdje napisati cijelu svoju pricu,molim vas pomozite mi jako mi je stalo do njega,mi smo se dopisivali preko facebooka intimno jako ali sad neznam da li je on to mene zezao ili sta,i nakon toga sam ja njega zvala sa skrivenog i on se naljutio i saznao da sam ja zaljubljena u njega,i onda sam ja njemu poslala poruku da izadje vani da mi donese cigaretu on je rekao da od××××× u skokovima,sada ja cuvam nekad vani cerku malu od njegovog brata,i mi se javimo jedno drugom,sta da radim da saznam svidam li se ja njemu i kako da ga natjeram da mi priđe ili da poludi zamnom ako vec nista ne osjeca..plizz pomozite mi i brzo odgovorite molimm vass.

Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2010
    eee curke Helllppppp..... zaljubljena sam u decka starijeg tri godine ja imam 14 a on 17 kaj da radim on me ne primjecuje....HELPPPPPP...HITNO!!!!!!pppp

Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2010
    Hahahahaaaa...kako vi ljudi ne shvaćate da ne možete natjerati nekoga da vas primjeti, ili da se zaljubi u vas...ne ide to tako..a ako te već nije primjetio/la očito njemu/njoj niste zanimljivi...:/

good boy
    Guest

Cool poooooooooooomoć

kako da se jedna cura zaljubi u mene ja idem u 5 i ona ide u 5 ona zna da sam se ja zaljubio u njun ali njoj se sviđa drugi a taj drugi nije osjećajan ni nježan a ja joj pisem pisma kupujem poklone cvijeće idr.
    i taj me stalno sramoti pred njom i ogovara me pred njom kako da se ona zaljubi u mene.
    moooooooooolim pomoć hitno je dok nije sve prošlo.

STELA
    Guest

Ne,ne,ne........

Pročitala sam izjave i ne nije istina da se dečke može osvojiti izgledom. to treba doči prirodno, a ne šminkom i robom,dečka nemožeš osvojiti izgledom ako te vaku nevoli neče te voliti ni onakvu sa kr××××ma.............. je isto duže vrijeme volim jednog dečka sve sam probala ali nakraju sam odustala i čekala da se to dogodi prirodno. i kada nisam ništa očekivala to se dogodilo rekao mi je ono što svi vole čuti: VOLIM TE!!

jaami
    Guest
    imam simpatiju koji je stariji od mene godinu dana
    ali on je non stop sa svojom starijom rodicom, sa njom ide kuci, najbolji mu je drug....
    kada iz skole krenemo kuci oni samo prodju pored mene uopste se ne okrecu
    ja imam malo zute zube a on bijele kao snijeg i ravne kako konac pa da li to mozda nesto znaci i kako da ga pridobijem

jbg
    Guest

Cool

samo da ti kazem bad girl za nas muskarce je fora da citamo zenske stvari i skontamo kako vas smuvati.slusaj me pazljivo stavi dvije zvake u u sta i budi blizu njega jedno 35 cm pocni mljackati ali ne previse ono na normala uradi prvi korak pricaj sa njim i nemoj biti dosadna ako znas sta on voli imas sansi ali ako si ruzna daba ti sve

stela
    Guest

neeeeeeee

to uopče nije istinanije bitno dali si lijepa ili ružna ja sam ružna pa imam dečka vidite moju sliku ..http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._2856820_n.jpg ..... pa nemožeš ga natjerati dabude sa tobom ili da tevoli...... budi sve više sanjim i onda če te možda zavoljeti........

Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2011
    meni je dobra ona 'daleko od očiju,daleko od srca',odnosno ako nekog ne vidiš duže vrijeme nećeš se ni zaljubiti i neće biti problema.i sama sam se u to uvjerila.
    Naime,prije dvije godine u ljetno vrijeme ja i moje frendice smo se družile s nekim dečkima,i kada je ljeto prestalo,počela škola mi smo s njima izgubili svaki kontakt.Iako smo znali gdje žive i sve o njima nismo se više družili.Bila sam zaljubljena u jednog od njih,ali to je prestalo i presom ljeta.I tako je prije par tjedana vidim dečka u kojeg sam bila zaljubljena to ljeto i ponovno se zaljubim...
    I to je prava katastrofa!Stvarno ne bi htjela da se ikome dogodi.haha

Junior Member
    Datum registracije
    Jul 2011
    teško je natjerati nekog da se zaljubi u vas, kako bi primjetili da bi moglo biti nešto među vama, potrebno se odvažiti i napraviti prvi korak

Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2013
    vjeruj mi da nisi i ako i mi dečki također imamo i problema sa curama hahaha

Junior Member
    Datum registracije
    Nov 2013
    Moj savjet,reci mu sve što osjećaš prema njemu i poljubi ga tako da shvati da si ozbiljna,a ne da mu samo govoriš kako bi te skužio nego on to mora osjetiti

Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2016
    Naime,prije dvije godine u ljetno vrijeme ja i moje frendice smo se družile s nekim dečkima,i kada je ljeto prestalo,počela škola mi smo s njima izgubili svaki kontakt.Iako smo znali gdje žive i sve o njima nismo se više družili.Bila sam zaljubljena u jednog od njih,ali to je

Slične teme

1. ZA TEBE
    By TVOJE PILE in forum Izleti
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-02-2009, 21:55
  2. KAKO POLJUBITI CURU
    By za dečke in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-01-2009, 14:05
  3. I KOGA LAŽEM DA MOGU BEZ TEBE......
    By iiiiiiiiii in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4