Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 251

Tema: FIAT CLUB

  1. #51
    activa
    Guest

  2. #52
    cdti
    Guest
    žao mi je activa.želim ti da je središ kao ovu na slici !

  3. #53
    Black Knight
    Guest
    Evo dosao sam tu da izrazim svoje krajnje nezadovoljstvo FIATom nakon veselih iskustava s njihovim nekadasnjim top modelom - puntom GT. FIATu bi se trebala uvesti zabrana proizvodnje automobila iz sljedecih razloga:

    1. Turbina je IZA motora - tko je tu lud? jesu li ti inzenjeri ikad vidli motor prije neg kaj su ga krenuli radit? stavili su je iza motora tak da ju nemres ni vidjet, a tek skinut, vise te dodje da ju skines nego repariras. crijevo za dovod zraka ide iz turbine od iza motora skroz ispod motora pa ispred motora na na motor gore pa u usisnu granu, dakle oko cijelog motora.. ponavlja, tko je tu lud?
    2. nakon sto su stavili turbinu iza motora skuzili su da se turbina grije i unistava sve oko sebe pa su naslagali gomilu heat-shieldova oko nje, sto je dalje otezalo bilo kakve servise na turbini i tim okolnim komponentama... alternator itd...
    3. auto ima stvarno puno cijevi, to jest turbo, ali stvarno ima puno cijevi
    4. retardirani pierburg bleed ventil koji je najbolje zamijenit i koji nitko nikad ne bi ni iz kojeg razloga ugradio na motor.
    5. ni do cega na autu ne mozes doc bez da skines pol motora.
    6. osim sto su izdali 3 razlicite serije istog automobila s kojeg prakticki nis elektricno ne pase s jednog na drugi a i pol mehanike cak i unutar istih serija pol stvari ne pase... jedan senzor zraka na 1A drugi na 2A itd.. a tek kompjuter zamijenit...
    7. nista na autu nije prakticno ni namijenjeno servisiranju. ko da nitko nece nikad dizati haubu...


    Nadalje, probajte naci na internetu nekakve pametne informacije za servis za taj auto.. Nema... u biti ni ne moze biti, jer ima toliko razlicitih modela da uopce ne mozes ni znati koji je tvoj model. Al stvarno, izgubis se u moru brojeva sasija, motora, serija...


    Eto, malo da si dam oduska nakon cijelodnevnog mijenjanja ispravnih dijelova...

  4. #54
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kupis od mene 1.2 SX-a i nemas brige sa cijevima,turbom i ostalim sranjima. )
    Taj model im je onda iznimka, svi s kojima sam ja do sada imao iskustva su cista suprotnost od ovoga sto ti navodis.Svi su izuzetno jednostavni za odrzavanje.Sa tim Puntom GT nemam nikakvog iskustva.

  5. #55
    Black Knight
    Guest
    Sve je to ok, no kakav je to proizvodjac kad mu je domet napravit posten 1.2 seljo beljo N/A motor...

    Realno, svojoj curi bi donedavno i preporucio nekakav punto jer ovo sto ti kazes stoji. No necu iz principa jer ne zelim ni na koji nacin pomagati spagetarsku poluamatersku autoindustriju.

  6. #56
    Pamela loves Ferrari
    Guest
    pa zalim Activa i ja,sad ne mogu da te tesim!!!!
    Ajde jedna slicica Ferarija,come on????
    svi ste skrti

  7. #57
    piquet
    Guest
    Sve je to ok, no kakav je to proizvodjac kad mu je domet napravit posten 1.2 seljo beljo N/A motor...

    možda je i 1,4t dobar motor, ali fiatu nije bila namjera da neki seljo beljo po njemu prčka.

  8. #58
    Dr. Strangelove
    Guest
    Morgen kolege....
    Blacky ja ipak mislim da je za tebe jedan Fiat Coupe Turbo... pitaj malo limacha kaj misli o tom autu...

  9. #59
    Cezy
    Guest
    Cisto sumnjam da su svi ti inzinjeri slekavi.Dali si se mozda zapitao zasto je turbina iza,a ne napred? Dali je to uopce konstrukciski gledano na tom autu izvedivo,kakve bi imalo negativne efekte,etc ?????

    Nemoj zaboravit,kupio si auto za divljat,a ne da te sluzi. I to jos polovan.

  10. #60
    activa
    Guest
    .. AXL , mogu ti reci da ce biti skoro kao ova na slici ..??
    .. vec sam kupio novije farove sa crnom podlogom i mracnim socivima ..!!

  11. #61
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ova crna dole mi je jednostavno pre××××na... žao mi je fakat kaj je Fiat napustio dizajn Bravo/a/Marea... imam filing da ti auti tek sad izgledaju aktualno... sve ove ravne plohe koje su danas u djiru mi se gade...<br><hr>

  12. #62
    Axl
    Guest
    ove felge joj stvarno stoje .ebeno, tamna svetla ...hm takodje, samo napred

  13. #63
    Axl
    Guest
    i ja mislim da su ti auti malo ispred svog vremena izasli i da su tek danas postali aktuelni,

  14. #64
    Black Knight
    Guest
    fiat coupe turbo je isto guba, kako ono, masina van za promjenu zupcastog? ne hvala.

    sve to lijepo ide kad to radi, leti... al kad ne radi, probaj popravit... tu se isto vidi koliko je koji inzinjer bolji od drugog...

  15. #65
    OS FIAT>>>
    Guest
    Meni je Fiat ok i nikada s njime nisam imao losih iskustava.Iskreno receno malo me strah svog buduceg Renaulta jer nekako imam manje povjerenja u njega nego u Fiata.Fiat je kod mene izgradio povjerenje...

  16. #66
    OS FIAT>>>
    Guest
    Sta je sa Doc-om?Sta je sa Fiat klubom?Montirao sam na Bravu OZ Superturismo sa Punta pa bi poslao njen new look na Fiat klub.

  17. #67
    PuntoCorse
    Guest
    Pozdrav Fiatoljupci! Evo nakon više od 2 godine i ja sam se konačno registriral ! I ja sam poslal neke slike Docu u fiat-klub ali niti slika niti Doca, izgubil se čovek. <br><hr>

  18. #68
    drugmirko
    Guest

    Puntek:






  19. #69
    Axl
    Guest
    puntocorse cestitam,
    ovaj novi Punto izgleda strasno, pogotovo na ovoj drugoj slici

  20. #70
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jučer sam bio sa Sportingom u Trstu na dijagnostici.

    Uglavnom auto se gasio na semaforu i stopu kad se stisne kuplung, okretaji padali do 500 i vraćali se, lampica se upalila, ponekad malo više trošio...

    Komp je pokazao da treba promjenit senzor pritiska na usisnoj grani i prvu lambda sondu. E sad kod nas bi to vjerovatno promijenili kakvi su tutleši, al to ne rješava stvar jer bi uskoro počeli isti simptomi.

    U biti otišao je samo senzor pritiska, al pošto je sve povezano i lambda loše radi.

    Zašto je taj senzor otišao?

    Zato jer svi 1.2 16V imaju grešku u centralini koja uništi taj senzor kroz neko vrijeme.

    Potrebno je promijenit senzor (130€) i reprogramirat centralinu (250€), znači 380-400€ - njihov porez.

    BTW pitao me mehaničar ako sam dobio pismo za poziv u servis da mi besplatno otklone kvar. Moš mislit <br><hr><font face="Courier"></font>

  21. #71
    activa
    Guest
    ..marea je kod " doktora " , na zatezanju i facelifting-u ...!!
    .. farba se ceo prednji deo , krila , hauba , vezni lim , a dobila je i nove " oci " ..??
    .. ukupan ceh 500 E ..!!

  22. #72
    Axl
    Guest
    pa prava sitnica,activa jel to ti placas ili osiguranje

  23. #73
    activa
    Guest
    .. naravno da placam ja ..!!
    .. zena je skrivila nezgodu , a marea nije kasko osigurana ..!!

  24. #74
    cdti
    Guest
    pa nek zena placa ! )

  25. #75
    Axl
    Guest
    a ona je kriva, batgaje
    za sve to sto ces raditi i nije tako puno 500 Eura

Slične teme

  1. VW CLUB
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2380
    Posljednji post: 01-12-2004, 22:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •