Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 148

Tema: HI-FI - gdjegod :-))

  1. #51
    S16
    Guest
    Brock, i? Kakvi su za sada? Aj nabaci koju sliku.

  2. #52
    mc
    Guest
    Jel mogu ja reci kakvi su? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  3. #53
    S16
    Guest
    Ajde! )

  4. #54
    Fresh
    Guest
    Vidim da se često spominje moje ime na oboj temi.

    Prvo mi neki pokušavaju uvaliti polovne zvučnike, onda se sprdaju sa mojom kolegicom iz srednjoškolskih dana.

  5. #55
    mc
    Guest
    Izvrsni. Zbilja imaju kvalitete koje bi covjek ocekivao u malo skupljoj klasi. Ne lezi im najbolje zestoka i glasna glazba, ali zato obilato nadoknadjuju kvalitetom kada svira nesto umjerenije. Prva liga... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #56
    mc
    Guest
    Fresh, znas kako kazu - tko radi, radi mu se o glavi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #57
    Brock
    Guest
    Eto slikica...



    Srednji i visoki su vrhunski, a basa ima sasvim dovoljno za svoju veličinu (driver od 16cm). Ako mi zatreba više... lako upalim aktivni sub. )

    ... inaće... moji su crne boje.

  8. #58
    S16
    Guest
    Nice. How much?

  9. #59
    Brock
    Guest
    Evo i nekih review-a...

    What Hi Fi

    The B2 has just been awarded the years top accolade in its class from What HiFi by winning the 'Super Test' for speakers priced &#163;130 - &#163;200.

    In the April addition we called the B2's a "must listen product", so we already knew they were a class act - but can they become class leaders?
    Metal dome tweeters can induce Roger Moore-style eyebrow elevations among hifi enthusiasts, but in practice the B2's driver is as smooth as Bond himself and there's no hint of brightness that taints many such domes. High frequencies are exquisitely balanced, and the Monitor Audios grab Wyclef Jean's acoustic guitar during his Wish You Were Here cover and present it with awesome precision and razor sharp bite...switch to Vivaldi and the B2's dynamics prove invigorating and the far-reaching soundstage contains class-leading detail...our winners are the Monitor Audio B2's. These are highly accomplished speakers...their overall performance is faultless and their talents mean you'll be able to delay their upgrade for a good while...forget "must listen" - the B2's are "please listen" products.


    HI-FI-CHOICE. February 2003

    The new B2 is a lively and entertaining speaker with tight, controlled bass, agile and enthusiastic midrange and remarkably smooth treble...You’d be hard pressed to find imaging of this quality combined with deeper bass at this price

  10. #60
    Brock
    Guest
    Kulike? 2150kn...

    Ak bum imal love... možda si uskoro uzmem i centralni...

  11. #61
    S16
    Guest
    A šta se dogodilo sa misijama?

  12. #62
    Brock
    Guest
    Mission-i 701 su očišćeni, uglancani i spremljeni, te čekaju da ih se jednog dana složi u spavaćoj sobi... a za to mi još samo treba pojačalo...

  13. #63
    S16
    Guest
    Čini se da neće bit ništa od prodaje mog pojačalca do daljnjega...

  14. #64
    S16
    Guest


    Inače, ovi zvučnici su mi potencijalni kandidati...

  15. #65
    S16
    Guest
    Audio Epliog Chocolate serija
    Peyote
    150W
    8ohm
    87db (ouch!)
    43hz-20khz
    14.5 kg komad

    Jako dobra recenzija na audiofil.net


  16. #66
    Brock
    Guest
    Si vidio cijenu?

    Za to možeš dobit godinu dana stare JMLab Cobalt 816 koji ih POJEDU.

  17. #67
    Brock
    Guest
    I... uostalom... to je jako, jako fini zvučnikm, a ne razvaljivač kao što tebi treba...


    Mislim da bi ti nekak najsretniji bio sa nekim JBL monitorima i aktivnim sub-om...

  18. #68
    mc
    Guest
    Oprez s Audio Epilogueom - slusao sam par njihovih modela iz Neil Young serije i ne znam sto bi si mislio o njima... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  19. #69
    Fresh
    Guest
    Koljega mc,

    Narudžba je uručena, na prvi pogled se nisu bunili što se tiče cifre, odgovor očekujem.

    Ovim putem, jedno veliko HVALA.<br><hr>

  20. #70
    mc
    Guest
    NNCh, radim na prikupljanju informacija za nadogradnju o kojoj smo pricali... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  21. #71
    S16
    Guest
    "Si vidio cijenu?

    Za to možeš dobit godinu dana stare JMLab Cobalt 816 koji ih POJEDU. "


    Cijena je ipak previše za mene - cijene od 6600-7200 (ovisi o finišu)



    Čini mi se da ću ić na JBL, ili na JMLab 706S...

  22. #72
    turbo-limac
    Guest
    vidim da se tu skupljaju decki koji znaju o hifi... stoga imam jedno pitanje za vas...

    u unacu imam sljedecu hifu..:

    SHRAP 2x25 W kazic, digitalac, s ruckom za izvlacenje i ekvilajzerom...

    Straga imam dva zvucnika NONAME fi 6 cm, jednosistemska, spojenih s hifi cablovima presjeka 0.25 mm2 i to tako da samo jedan zvucnik radi.

    E sad, pitanje... kad u gepek strpam djecija kolica Maxicosi znatno mi se izmjeni zvucna slika.... Sto da radim STO STO, recite gospodine budisa....??????

  23. #73
    Brock
    Guest
    Vrlo je super poštovani Imperatore, kako je vaše vanzemaljsko uho načulo sonični pomak devijacije tog jednog učmalog poluproizvoda... naime.. vaš bunker na Imperijalnoj krstarici glumi kutiju u koju je ušarafljen zvučnik, a pošto se zvučni tlak širi i prema kutiji, a ne samo prema van u kabinu, tako dolazi do promjene radnog volumena, što uzročno-posljedično utječe na dužinu pomaka membrane Vašeg zvučnika i širenje soničnih valova koje on proizvodi svojim titranjem koje je proizvedeno elektromagnetskom pobudom. Problemu pridonosi i to što stavljate Talijanska kolica u Talijanski auto, a oni, kako svi znaju NISU medžusobno sonično kompatibilni.

    Rješenje je vrlo jednostavno... nakon što stavite Princezina djecija kolica Maxicosi u gepek.. isključite muziku, pa uopče nečete čuti razliku u zvuku... jer ga ionako NEMA, pa ono čega nema se ne može usporediti sa onim kojeg isto nema.

    Eto.

  24. #74
    Dr. Strangelove
    Guest
    )

  25. #75
    mc
    Guest
    Bavoooo.... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •