Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 148

Tema: HI-FI - gdjegod :-))

  1. #1
    mc
    Guest
    Fresh, malo sam se bacio u ponovnu kalkulaciju tvog sistema i uvidio da sam napravio pogresku - Chorus linija bi te mogla izaci nekih 400 kn jeftinije, odn. oko 9500 kn sve skupa.

    Pogledao sam i cijene Monitor Audio Bronze sustava i on je tu negdje, odn. mrvicu je skuplji (cca 10200 kn) ali to nije lova oko koje bi si trebao razmisljati ako ti se vise svidi... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  2. #2
    alien5
    Guest
    Aj jel mogu ja jedno pitanjce ovdi?
    Mislin se u zadnje vrime prominit moj TV.
    Inače 4:3, 72 cm.
    I sad se mislin nešto uzet 16:9, ali s obziron da ova naša TV ko zna kad će davat program u 16:9 formatu, ispada kad bi kupija ove 82 cm da bi mi slika u normalnom formatu bila manja od trenutne.
    Dakle jel ima negdi kupit ove 16:9 sa cca. 90 cm dijagonalom. Mislim da bi to otprilike odgovaralo ovoj 4:3 72 cm.
    Pri tome mislin i na neku pristojnu cinu tako da mi nemojte sad neke LCD i plazme tih formata jer da iman para za dat u te svrhe ne bi ni pita!
    Dakle, cijena do oko 6000, aj nategnimo 6500 kn.
    P.S. projektori isto isključeni - prenesigurno i na svitlu još nezadovoljavajuće.

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    bojim se da za tu lovu teško nategneš i neki od 82 cm...

  4. #4
    mc
    Guest
    16:9 od 36" bi ti imao ekvivalentnu sliku 4:3 tv-a dijagonale 29". Kod 16:9 tv-a mozes dosta toga pratiti u zoom modu, u kojemu gubis ponesto informacija s gornje i donje strane (ako te to ne smeta). Zbog toga je pozeljno pripaziti da u zoom modu tv ima mogucnost manualnog namjestanja slike po visini kako bi si mogao podesiti sliku tako da je vidljiv titl i sl..
    Za 6500 kn ne mozes ocekivati cuda, ali mislim da bi se dalo ugurati nesto s flat ekranom i 100 hz. Potrazit cu malo konkretne modele, pa ti javim... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  5. #5
    alien5
    Guest
    Ne znan koje su kod vas cijene ali kod nas se može 16:9, 82 cm bez problema za 5000 kn.
    4:3 72 cm, 100 HZ može i za 3700, LG ili Samsung.
    Bija je i Sonyev za 3400 ali 50 Hz.

  6. #6
    Brock
    Guest
    16:9 36" budeš jako teško našao...

  7. #7
    mc
    Guest
    Na zalost, preko web ducana nisam nasao nista sto bi ti pasalo.
    U biti nema velike mudrosti - tv kakav trazis najlakse ces naci po shopping centrima tipa Metro, Mercatone, Techno Max i sl. 36", 16:9, ravni, 100hz ces jako tesko naci za tu lovu, ali nije iskljuceno - najbolje ti je krenuti u obilazak spomenutih trgovina i vidjeti sto se nudi, mozda neki stari model na akciji ili sl.
    Moja preporuka ti je da ne kupujes taj tv samo po dimenzijama i cijeni. Dobro pogledaj kakva je slika jer gledanje loseg velikog tv-a moze biti koma... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  8. #8
    Brock
    Guest
    mc... si još dodal 10% za cash na MA Bronze seriju?

  9. #9
    alien5
    Guest
    Ma O.K. za sliku, fala bogu da bi provjerija, nego pitam za taj 90 cm, 16:9 jer ga dosad nisan kod nas vidija a zanima me cijena.
    Jer ne znam da li da čekam njega ili da se bacin na trenutni izbor.<br><hr>

  10. #10
    mc
    Guest
    Uzeo sam onu nizu cijenu iz cjenika. To je valjda to - ako nije, jos bolje... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  11. #11
    mc
    Guest
    Pa imas tih tv-a dosta po Zagrebu. Istina je da su popularniji ovi od 32", ali ima i ovih od 36" dosta. Pogledat cu ti kad budem u prolazu...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  12. #12
    alien5
    Guest
    Thanks in advance! )

  13. #13
    S16
    Guest
    hifi gdjegod... Oće li se vratit stari hifi?

  14. #14
    Fresh odlog.
    Guest
    Ovo je novi HI FI. Kad si na starom pročitao postove tri stranice unazad.

    mc

    Nisam htio biti naporan, pa tebe i Brocka provocirat da ste mi našli sustav za 10.000 kn a ja dao limit 15.000 kn. (Dobra vam je provizija ) )

    Ali kad sad čujem da se za 6.000 kn teško može naći TV, onda pristajem na ovih cca 10.000 kn. Razliku ću upucat na TV kojeg ću kad tad morat zamjeniti.

  15. #15
    mc
    Guest
    Grijesis prijatelju - 10tkn su samo zvucnici - si zaboravio da ti treba receiver i dvd koji si vec kupio... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  16. #16
    Fresh odlog.
    Guest


    Drugi put budi precizniji.

    A i ono šta sam kupio, kupio sam. Preostala svota za potrošiti je i dalje 15.000 kn.

    Nego jesi li za kakvu punjenu mesinu danas.

  17. #17
    mc
    Guest
    Drugi put ti bolje citaj kaj ti se napise, a ne onako kako bi se tebi svidjelo...


    Meso - uvijek <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  18. #18
    Fresh odlog.
    Guest
    A ti drugi put nap.....

    Kažeš, jesi za mesinu.

    Čujemo se kasnije, ali probaj poštediti svoj apetitlih barem do podneva.

  19. #19
    mc
    Guest
    Cuj, ako je lova problem, mogu ti predloziti i ovak nekaj:



    Cijena 862 kn - prodas dvd i jos si "zaradio"... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #20
    Fresh odlog.
    Guest

  21. #21
    mc
    Guest
    Decki, hi-fi tema je vec otvorena - nemojmo duplati... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  22. #22
    Brock
    Guest
    Ili truplati... )

  23. #23
    mc
    Guest
    Jutro majstore. Jel usviravanje pri kraju? Koliko sati brojis? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  24. #24
    Brock
    Guest
    Sad sam na oko 30-35 sati... nekak mi polako ide... danas sam opet zaboravio ostavit upaljen tuner...

    Preporuka je oko 80 sati...

  25. #25
    Brock
    Guest
    MENTOR: Bok prijatelji. Trebam vaše mišljenje(Brock tvoje bi mi dobro došlo). Ukazuje se prilika za mission 773 povoljno. Nisam ih imao prilike dobro poslišati, ima li tko iskustva s njima. Trenutno imam 702.

    Čuj... koliko se ja sjećam... mc ih je pozorno slušao, pa bi ti on možda bolje rekao što misli o njima... ja ih nikad nisam slušao...

    A, za koju ih cifru možeš dobit?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •