Stranica 2 od 28 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 693

Tema: Renault Club

  1. #26
    mc
    Guest
    Joooooooooj... :smile25: :smile25: :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  2. #27
    Bmw Touring
    Guest
    jel hends fri sa mobitelom serijska oprema? :smile25:

  3. #28
    Stilo_16
    Guest
    Posjetite www.astuning.com ako vas zanima tuning vozila

    Decki sorry ako sam upao ali stranica mi je ok i htio bi da se malo auti sibaju jer imaju na stranici za poslat slike vozila ) <br><hr>

  4. #29
    Bmw Touring
    Guest
    ma samo daj!

  5. #30
    OS FIAT>>>
    Guest

  6. #31
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kako vam se svidja dizajn Meganea II sa troja vrata?Pitam jer ce mi to vjerojatno biti sljedeci auto.

  7. #32
    OS FIAT>>>
    Guest

  8. #33
    Bmw Touring
    Guest
    Meni je Megane definitivno bolji sa troja vrata.
    Jedan crni sa 17" felgama i 1.9 DCI motorom bi si rado priustil

  9. #34
    OS FIAT>>>
    Guest
    Bas takav i kupujem osim sto nece biti crni iako je to bila u pocetku namjera. )

  10. #35
    OS FIAT>>>
    Guest


    Felge bi trebale biti tocno ovakve.

  11. #36
    OS FIAT>>>
    Guest


    Evo jednog crnog.
    Prekjucer sam bas probao tog 1.9 Dci i iznenadio se kako vuce.Doslovno te utisne u sjedalo.Uglavnom vise nego solidno za 120 KS.

  12. #37
    Bmw Touring
    Guest
    To sam vec rekao bio rekao davno al nije bed opet ponovit.
    Taj DCI od 120ks ide nenormalno.
    Jedan poznanik ima takvoga i bavi se chipovima za dizel motore.
    Kaze da auto uopce ne treba chipat jer vuce nevjerovatno dobro i sa chipom nema skoro nikakve razlike.

  13. #38
    OS FIAT>>>
    Guest
    Hehehe,lijepa preporuka za kupnju BMW Touring.Do sada mi svi sipaju samo hvalospjeve o tom motoru i jakooo niskoj potrosnji, a svi napominju da ide nenormalno.To bi onda bila magicna kombinacija.

  14. #39
    mc
    Guest
    Preporuka i s moje strane... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  15. #40
    Brock
    Guest
    Želim ti puno sreće... jedan Megane sa 3 vrata u zlatnoj boji bi i meni uljepšao život...

  16. #41
    Bmw Touring
    Guest
    Ma super je to autek.Nadam se da ce te dugo sluzit i da ces bit sretan s njim.
    Imao sam bas prije par mjeseci takvog na prodaju pa nije ostao niti 3 dana u garazi )
    Bio je plavi,16 cola.
    To je isto lijepa kombinacija.
    Al definitivno moja kombinacija je crni,17" i unutra alcantara
    ××××no

  17. #42
    Brock
    Guest
    Ooooooo kume!

    Kaj gospoja gleda da si pobegel?

  18. #43
    OS FIAT>>>
    Guest

  19. #44
    Bmw Touring
    Guest
    evo ovo
    samo da su jos 17" felge

  20. #45
    mc
    Guest
    Ma skidam neki mail preko najsporije postojece veze, pa rekoh: "Da svratim...". )

    Meni je u finalu ostao Plavi Megane s alu-felgama i alu-kvakama - ××××ne izgleda. Susjed ima takvog sa zatamnjenim sajbama i zbilja je krasan...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  21. #46
    OS FIAT>>>
    Guest
    Oooo, Broče, nismo se dugo culi. )
    Da nije na popustu skoro dvije milje ojra vjerojatno ga nebi ni zapazio niti razmisljao o njemu.Akcije su im ××××ne, nitko se ne moze s njima mjeriti u tome.
    Jos jedna stvar koju sam zapazio kod Renaulta je ta da ima najljubaznije prodavace za koje je kupac svetinja.

  22. #47
    Bmw Touring
    Guest
    ××××s 17"
    :smile25:
    Ovo je bolje

  23. #48
    Bmw Touring
    Guest

  24. #49
    OS FIAT>>>
    Guest
    Crni mi je otpao iz kombinacije jer nisam bas opsjednut cestim pranjem auta, a i nemam vremena za to previse.
    Moj auto prima maksimalnu paznju sto se tice odrzavanja, ali pranja nesto rijeđe. ) <br><hr><font color="blue">www.fiat-klub.batcave.net</font>

  25. #50
    mc
    Guest
    BMW, nemoj ogaditi covjeku auto... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. Renault Clio Club
    By Clio_pž in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2004, 08:33
  2. Renault Club Zagreb
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 261
    Posljednji post: 20-04-2003, 21:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •