Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 179

Tema: Prodajem Punto

  1. #51
    S16
    Guest
    "Auto doslovno lijepi u sjedalo kad ubrzavas"


    To je sve zbog turba. Mislin na taj osjećaj ubrzavanja... Pogledaj na papiru realnu sliku ubrzanja.

  2. #52
    activa
    Guest
    .. OS fiat , nemoj se previse uzbudjivati ..
    .. auto ti je cakum pakum , i naci ce kupca sigurno , a ta " sumorna " stvarnost , sa obozavanjem gnojpela i WV-a , nije samo vasa ...... nazalost tako je i kod nas i u BiH itd, itd..??
    .. jednostavno ljudi znaju sta valja ..??

  3. #53
    OS FIAT>>>
    Guest
    "To je sve zbog turba. Mislin na taj osjećaj ubrzavanja... Pogledaj na papiru realnu sliku ubrzanja."


    Bas naprotiv S16, mislim da je taj osjecaj u stvarnosti jos bolji nego na papiru.Ubrzanje je naravno tako dijelom i zbog turba, ali mislim da je ovdje presudniji okretni moment od velikih 300 nm.

  4. #54
    rs turbo
    Guest
    Svaka roba nađe kupca ,
    a dobra pogotovo )

  5. #55
    activa
    Guest
    .. u nasim krajevima bi se pre moglo reci da je obrnuto ..??
    .. svaka roba nadje kupca , narocito ako je losa ..!! )

  6. #56
    cdti
    Guest
    jel to activa iz iskustva,s obzirom da vozis fiata ? ) <br><hr>

  7. #57
    activa
    Guest
    .... i CITROENA ..!!
    .. prosto ne znam sta je gore ..??

  8. #58
    cdti
    Guest
    ma ajde citrac je OK !<br><hr>

  9. #59
    activa
    Guest
    .. znaci samo je FIAT kanta ..??

  10. #60
    Axl
    Guest
    otkad je Citroen OK??? :smile23:

  11. #61
    activa
    Guest
    .. ne diraj mi citrace ..!! :smile25:
    .. inace ...?? )

  12. #62
    cdti
    Guest
    ma ko dira citrace,bas su simpa !
    Misa je sladak,ko devojcica je !

  13. #63
    activa
    Guest
    ..????

  14. #64
    Axl
    Guest
    :smile24:

  15. #65
    OS FIAT>>>
    Guest
    Pocinjem gubiti nadu u prodaju svog auta, a jos mi je gora pomisao da ga moram prodati ispod cijene.Budem li morao spustati cijenu idu OZ felge na Bravu.Nekad imam osjecaj kao da prodajem neki egzoticni auto koji nitko nece.Mislio sam da je barem Punta lako prodati.

  16. #66
    activa
    Guest
    .. felne skini obavezno ..!!
    .. to ti i onako niko ne racuna , tj. prodaces ga sa i bez felni za iste novce ..!!

  17. #67
    Aero
    Guest
    Poslušaj Activu, i ak možeš stavi na punta čelične sa zimskima. To ti sad prolazi... I nemoj odustat, naletat će već netko.<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  18. #68
    OS FIAT>>>
    Guest
    Odustat necu sigurno jer ce Megane Coupe doci zacas. )
    Problem mi je sto nemam oriđiđi ratkape od Punta, a ni felge.Ako skinem sa Brave koje su isto 14 cola i stavim Bravine ratkape to nece biti dobro, a jos manje ako budu samo crne felge.

  19. #69
    cdti
    Guest
    bolje prodaj bravu,ljepsi je punto. a i cura te onda ne moze zaje..., prepises meganea na sebe i ona nema vise auta.

  20. #70
    OS FIAT>>>
    Guest
    "bolje prodaj bravu,ljepsi je punto. a i cura te onda ne moze zaje..., prepises meganea na sebe i ona nema vise auta"


    Lukavo, nema sta. )
    Bravu ne prodajemo jer nju tek nebi lako prodali.Ko jos danas zeli benzinca sa preko 100 KS i potrosnjom u gradu od 10 L.Bravu i da prodamo dobili bi premalo novaca, a vrijedi objektivno vise.Brava prelazi malo km pa nam potrosnja i nije toliko bitna.

  21. #71
    cdti
    Guest
    a onda nista.al ovaj megane kakav si izabrao je stvarno lijep,mada jos nisam probavio stražnji kraj ! prijatelj i njegovi su isto narucili meganea ali sa 1.5 dci80 i mislim sa paketom pack autentik,i njihov je izbor spao na meganea uglavnom zbog 12000 kn.<br><hr>

  22. #72
    Aero
    Guest
    Iako je taj megane odličan auto, izuzetno me čudi zakaj nisi kupio neku Alfu?

  23. #73
    OS FIAT>>>
    Guest
    Nisam ju kupio iz cisto financijskog razloga.Alfa 147 JTD sa slabijim motorom i losijom opremom dodje oko 3000 E vise, a za 18 000 E sam mogao jedino dobiti 147 sa slabasnim i rastrosnim 1.6 105 KS motorom.Sigurnost joj takodjer nije jaca strana, Megane je najsigurniji u toj klasi, a ona najnesigurnija.Moras stvarno biti zatucani Alfist da zanemaris sve ovo sto sam nabrojao i kupis Alfu, a ja to nisam.Polovna Alfa takodjer nije dolazila u obzir.Najvise mi je presudilo kad sam jos na kraju i isprobao Meganea sa 1.9 Dci motorom i vidio kako auto dobro ide.

  24. #74
    Dr. Strangelove
    Guest
    A Stilo JTD?

  25. #75
    Brock
    Guest
    Ne navodi ga na grijeh... )

Slične teme

  1. Prodajem Fiat Punto
    By klasičar in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-06-2003, 12:28
  2. Punto II
    By Max in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 06-10-2002, 16:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •