Prikazujem rezultate 1 do 25 od 179

Tema: Prodajem Punto

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    OS FIAT>>>
    Guest
    Kao sto naslov kaze, ja prodajem svog Fiata.Ako nekog zanima, oprema je SX, a od dodatnih stvari ima jos daljinsko zakljucavanje, OZ alu 14 cola koje nisu nigdje ostecene i CD box sa 6 CD-a u prtljazniku.Sve to je od Kenwooda.Auto je 2001. godiste, nije nikada udaren, nema nijedne ogrebotine i presao je stvarnih 70 000 Km.Do sada su promjenjeni diskovi sa plocicama i napravljen je servis na 70 000 Km.Registriran je do 5/05.Cijena je 6000 E.<br><hr><font color="blue">www.fiat-klub.batcave.net</font>

  2. #2
    OS FIAT>>>
    Guest

  3. #3
    OS FIAT>>>
    Guest
    Ajd moderatori nemojte brisati ovu temu jer mi je stvarno hitno za prodaju auta.

  4. #4
    OS FIAT>>>
    Guest
    Prodajem i Fiat Bravu, tj. jedan od ova dva pa koji prije ode.Jednog cu ostaviti, ali bi vise volio prodati Punto.Evo nesto podataka za Bravu.Motor je 1.6 16V, presla je 105 000 Km, jako je ocuvana, ima klimu, tvornicki radio sa CD-om, servo, air bag, sjedalo i volan podesivo po visini, metalic boju, 96. godiste, a na njoj je napravljen kompletan servis na 100 000 Km.Promjenjeni su diskovi, plocice, termostat, prednji amortizeri, gume, lamela i jos neke sitnice.Cijena je 4 000 E.

  5. #5
    Bmw Touring
    Guest
    A moze li se znat zasto prodajes oba?
    Uzimas neki drugi auto ili?

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    A moze li se znat zasto prodajes oba?
    Uzimas neki drugi auto ili?


    Prodajem jedan od ta dva i to ce biti ucesce za novi.Iskreno receno, svedno mi je koji cu prodati jer su oba dobra.Kupit cu si novi Megane 1.9 Dci Coupe jer je sad na akciji za 12 000 Kn manje.Ima 120 KS, ide 200 Km/h, trosi malo i vjerojatno je nepouzdan, ali ××××ga, to je Renault. )

Slične teme

  1. Prodajem Fiat Punto
    By klasičar in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-06-2003, 12:28
  2. Punto II
    By Max in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 06-10-2002, 16:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •