Stranica 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 382

Tema: Peugeot club 2004

  1. #51
    Cezy
    Guest
    U 405-tici sam se vozio kao klinac.Bio sam premali jos da bi se sjecao detalja iz voznje,ali znam da je imao daljinsko zakljucavanje,koje ni mi tada na W124 nismo imali.


  2. #52
    Cezy
    Guest
    BTW onaj 905 gore,kakva je to verzija.Di su farovi??? Jel to vozilo jos neke trke ili je ovo samo body za izlozbu?!?!?

  3. #53
    drugmirko
    Guest

    slika govori više od tisuću rijeći ) :


  4. #54
    drugmirko
    Guest

    a evo ti i riječi:

    LeMans

    1992: First place for the Peugeot 905 driven by Derek Warwick, Yannick Dalmas & Mark Blundell, the second 905 finished on third place.
    1993: Peugeot clamed the first 3 places! Winners: Gary Brabham, Eric Helary, & Christophe Bouchut.

  5. #55
    drugmirko
    Guest

    zašto ovo nisu pustili u prodaju? kad je Renault mogao izmislit monovolumen coupe, oni bi mogli coupe caravan.


  6. #56
    Bmw Touring
    Guest
    Bmw, 250?!





    S16 moglo je i vise al morali smo kocit zbog pajde u Mercedesu 200D koji je kulturno vozio po propisima 80 km/h
    Ali nasao se u lijevoj traci.
    ××××ga kad covjek prvi put vozi u dvije trake )

  7. #57
    zeNNoN
    Guest
    he, he ... uzeo si mi rijec iz usta..

  8. #58
    Hondo
    Guest
    Mario Haas, jel tvoj 306 ima regu ZG-xxx BD (ili BO)? Danas sam na obilaznici (pre)sreo jednog bordo boje sa takvom regom.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  9. #59
    cdti
    Guest
    ovo moram napisati. u cetvrtak na faksu listam novi auto blic i kaze mi frend de da pogledam sta ima. i lista on tako kad naiđe na test peugeota 407 2.9 v6. i pogleda cijenu a ono piše 252000 kuna. i kaze : " PA ZA TE NOVCE MOGU UZETI PASSATA,KOJI JE STOPUT BOLJI AUTO". ja sam se skoro potrgao od smijeha.

  10. #60
    Mario Haas
    Guest
    Hondo, nema. ) <br><hr>

  11. #61
    Aero
    Guest
    "PA ZA TE NOVCE MOGU UZETI PASSATA,KOJI JE STOPUT BOLJI AUTO"

    ×××ך takvog frenda... ) )

  12. #62
    S V T
    Guest
    Sinoć sam gledao film od Luca Besona "Michele Valliant", radi se o utrkama La Mansch i Peugeotu! Nije loš film!<br><hr><font size="+1" color="blue">×××× air bag, die hard!</font>

  13. #63
    Cezy
    Guest
    Postoji "Michael Vaillant" strip.Jako je poznat i cijenjen u svijetu -a.
    Pojavljuju se u Stripu i gubice poput Jacky Icxs-a,M. Schumacher-a,etc...

    Na slici L. Aiello Stw chapm 1999 na 406-tici.

  14. #64
    cdti
    Guest
    ma da je zensko mozda i bi,hehe.
    inace u obitelji imaju dvije skode.onu staru 135 i godinu dana staru fabiu.sve ostaje u koncernu.valjda nisu imali za passata pa kupili fabiu. ) <br><hr>

  15. #65
    Aero
    Guest
    ) ) )

  16. #66
    S16
    Guest
    Pa koliki je top speed od kutijice?

  17. #67
    Mario Haas
    Guest
    Na obilaznici 100km/h!

  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja sam isto gledao taj michell valasmeće. Luc besson napravio i četvrti auto flim žnj kvalitete. Gomila govana koja se ni bagerom ne mogu maknut. Površna gluma, stupidne geste,
    firebird iz 80 na le mansu danas, glupi dvoboji koji su nezamislivi u današnej vrijeme tzv. dvije obitelji koje se bore 25 godina mišn imposible. Ubit ću te ako pobijediš :smile25: Kao djeca u vrtiću. Pa onda opat trkljarije tipa pežo šprotiv ostatka svijeta, prenaglaženi pozitivci vs negativci. Ma glupo, glupo, i glupo. Sramota za francusku kinematografiju.

  19. #69
    Cezy
    Guest
    A sta Taxi-u fali??
    Ili da drugacije formuliram pitanje,kako izgleda dobar auto film???

  20. #70
    Mario Haas
    Guest
    Taxi 1-2-3 je laka zafrkancija, a ako ti je do dubinske oštrine Cep, pokušaj s Kurosawom!

  21. #71
    S V T
    Guest
    Slažem se totalno!<br><hr><font size="+1" color="blue">×××× air bag, die hard!</font>

  22. #72
    Bmw Touring
    Guest
    Pa koliki je top speed od kutijice?




    A tu negdi oko 250-260

  23. #73
    cdti
    Guest
    ma Cepu je krivo sto ne koriste alfe u tom filmu !

  24. #74
    Cezy
    Guest
    A tu negdi oko 250-260

    To nije vise standardni t16,ili???

  25. #75
    Bmw Touring
    Guest
    Ma ne.Pa skoro svaki dan je bio ispod njega.
    Prije par meseci mu je riknul turbak i sad je auto rastavljen do zadnjeg sarafa.Ocekuje se potpuno novi motor i jaci turbo uz jos neke preinake.
    Ubitacno je skupo imat to auto ali kad sjednes u njega sve zaboravis

Slične teme

  1. Peugeot u Parizu 2004 - zanimljivi autići
    By Koko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-09-2004, 09:24
  2. KIA club
    By Uomo primitivo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-05-2003, 19:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •