Stranica 3 od 45 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 1109

Tema: CITROEN CLUB

  1. #51
    drugmirko
    Guest

    vjerojatno je prije gledao armaturu od C6. vratili su se oni s takvim nećim malo sutra. ja sam u "denyle fazi" pa se sve nadam, da je ta armatura s djelovima iz auta cijelog koncerna samo varka i da će nas dogodine šokirat s nećim neviđenim u istoriji automobilizma .

  2. #52
    zeNNoN
    Guest
    Dolazi sve to polako na svoje...
    Ali zaboravili ste pokazati u cemu se vozio Al Capone i bjezao muriji.. prvi auto sa prednjim pogonom, naravno citroenov patent.. Traction Avant...



  3. #53
    zeNNoN
    Guest
    Kako ih je lijepo vidjeti.. A zlobnici nemaju sto reci jer se ne mogu pohvaliti da na cestama voze i duplo mladji primjerci njihovih omiljenih auta...





  4. #54
    zeNNoN
    Guest
    I moja ljubimica... Auto s karizmom...







  5. #55
    Aero
    Guest
    "Ali zaboravili ste pokazati u cemu se vozio Al Capone i bjezao muriji.. prvi auto sa prednjim pogonom, naravno citroenov patent.. Traction Avant...
    "

    Žao mi je dragi citroenaši, ali moram vas razočarati. Iako se i danas uzima da je Traction Avant prvi auti auto s prednjim pogonom, griješite. Prvi auto sa prednjim pogonom je bio DKW (Neznam točno koji, ali sam 100% siguran da je bio jedan iz Auto Uniona.)! Dakle Audi ) <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  6. #56
    activa
    Guest
    Traction Avant, se vozi jos uvek po Beogradu ..!!
    .. naime ja znam bar za 2 komada koji su jos uvek u voznom stanju i redovno se voze ..??
    .. jedan crni i jedan drap ..!!

  7. #57
    activa
    Guest
    .. Aero , Aero ... kako si surov ..??
    .. pa pusti nas da verujemo u male slatke iluzije ....!!

  8. #58
    drugmirko
    Guest

    zennon, đe nađe onaj Fap i kaj ti to potrgano stoji dolje u kutu... citroen nije. mora, da to imaš za demonstraciju "ne-Citroena" potencialnim strankama...

    Aero, oko toga sam već sve znao i u računu su bili i neko ameri il nešto tak čudno. kad nađem malo vrijemena upustit ću se u to.... prvenstvo je ipak prvenstvo .

  9. #59
    Aero
    Guest
    Pa dobro, treba priznati citroenu da je taj koncept bar "omasovio" )

  10. #60
    activa
    Guest
    .. hvala , kolega , na lepim recima ..!! )

  11. #61
    Aero
    Guest
    )

  12. #62
    activa
    Guest
    ...znam da je bilo tesko ..??
    .. cenim nadcovecanski napor ..!! )

  13. #63
    Aero
    Guest
    Stvarno ga znaš izvaliti...

  14. #64
    zeNNoN
    Guest
    Sta je druze mirko.. jel dobar FAP?

    Imam nesto tih starih kamiona odozada iza starog servisa zajedno sa karambolima.. a ono je bio 406 koji je ubio svog vlasnika a auto zavrsio kod mene.. ubojica..

    A sto se tice Traction avanta?

    Ima citroen mnogo drugih patenata... hidraulicna kocnica, ovjes i jos mnogo toga sto se primjenjuje danas u industriji.. Aero, ovo za DKW fakat prvi puta cujem... morat cu se raspitat malo o tome..

  15. #65
    Aero
    Guest
    Zenone, i mene je kad sam pročitao iznenadilo. I ja sam mislio da je Traction Avant prvi prednjepogonaš...

  16. #66
    Bmw Touring
    Guest



    Vidi hrdje sta nadgriza
    Al dobro auto je vec staro par godina

    P.S. Activa nemoj se previse zajebavat s Bmw-om :smile25: :smile25:

  17. #67
    Aero
    Guest
    ××××te to gore hrđa neg na mojoj vectri... <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  18. #68
    Bmw Touring
    Guest
    uuuuuuuu koji je ovo start djonom bio :smile25: :smile25:

  19. #69
    Aero
    Guest
    ) ) )

  20. #70
    Bmw Touring
    Guest
    vode ga na nosilima :smile25:

  21. #71
    Aero
    Guest

  22. #72
    zeNNoN
    Guest
    Ma kakav hrdja.. prljav je a i ovo je skroz ispod lajsne tako da kamencici udaraju po tome... nema hrdje ni pod razno.. kako se samo zliavci raduju..

    Malo miniwasha i ode tvoja "hrdja"...

  23. #73
    Aero
    Guest
    Sumnjivo je meni ovo ispod letvice... Mjestimice je lak u banani i nabrekao je što je tipićan znak tzv "čireva" odnosno hrđe koja buja ispod laka. Ja sam ti stručnjak za hrđu... ) <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  24. #74
    Bmw Touring
    Guest
    A ××××ga oprostit cemu mu tu hrdju.
    Ipak je auto star 4-5 godina

  25. #75
    zeNNoN
    Guest
    a jeste zlikavci, nema sta... :smile23: :smile23:

    Nema tu mogucnosti hrdje... lim je zasticen sika-guardom.. a po potrebi ce ici dolje u lakirnicu na face-lifting.. ali nema sanse da ista probije.. samo prljavo, pa se cini tako...

    ustalom, tko bude htio doci na neku od slijedecih prezentacija, moci ce i sam vidjeti.. )

    prvo C4, pa C6 i C1... i tko zna sto sve..

Slične teme

  1. CITROEN I PUG napuštaju rally !!!
    By RONIN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:55
  2. CITROEN SM IZ ORAHOVICE >>>
    By IGGY TEE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-03-2003, 11:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •