Stranica 13 od 45 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 325 od 1109

Tema: CITROEN CLUB

  1. #301
    Bmw Touring
    Guest
    ma koje neprijateljstvo activa.
    To mi ni ne pada na pamet

  2. #302
    Bmw Touring
    Guest
    Ovisi kako gledas... Dati 30 i par tisuća Eura za malen, tjesan i neudoban auto kojeg pokrece super glasan traktorski TDi motor star 15 godina...




    Malen-kako za koga
    Tjesan-samo na zadnjim sjedalima
    Neudoban-nebih rekao
    auto kojeg pokrece super glasan traktorski TDi motor star 15 godina-taj TDI jede za dorucak tog 1.6 HDI a nije bas nesto narocito glasan.Al svi mi znamo da su stari dobri Tdi-evi malcicu glasniji
    )

  3. #303
    drugmirko
    Guest
    , jeste se fino posvađali u dok me nije bilo.... ok. ajmo na poćetak:

    uspoređivalo se HIDROAKTIVNI ovjes (ne onaj polu aktivni ili hidraulićki iz slabijih citraća, već Hidroactive 3 ) s DYNAMIC DRIVEOM i kolićinu šuške koju ti za njih pokupe.

    iako su to u osnovnom namjenu razlićiti ovjesi, jer je citroenov više okrenut komforu, imaju zajednićke dodirne tačke oko smanjivanja nagiba karoserije zbog centrifugalnih sila u zavojima, njihanja kod ubrzavanaja/koćenja i cjelokupne stabilnosti. znaći AKTIVNI ovjesi koji se s real time kalkulacijama hrpe parametara prilagođavaju trenutnim razmjerama vožnje .

    eto o tome ! za sve ostalo ovaj bi citroenovac (osim šarma i filozofije automobilove osnovne funkcije t.j. kako se u njemu vozi)drage volje željeo imat BMWov kvalitete. i mirno im za njih odaje poštovanje .

    peace ) .<br><hr>

  4. #304
    Bmw Touring
    Guest
    e pa to te ja pitam! )

  5. #305
    drugmirko
    Guest
    a, j**i ga, i ja bi voljeo, da Citroeni nisu tak šlampavi kod proizvodnje i da ne hvataju krivine kod materiala i tehhnićkih rješenja. malo švabske discipline i preciznosti im absolutno nebi naškodilo. <br><hr>

  6. #306
    Bmw Touring
    Guest
    Ma nije to nego pocele su se vuci neke paralele C5-Bmw 5 pa sam reagirao.
    Sreca da si ti tu ) :smile25:

  7. #307
    drugmirko
    Guest
    eh, treba to uvjek gledat preko osobnog gušta. ja vozim Audi. besprekoran auto. pun finih materiala, alcantare, fantastičnih sjedala (ona bolja kao sportska), minimalistički čiste i precizno izrađene armature, dobrog 130 konjskog TDi motora, precizne mehanike i kvalitete izrade.... ali, kad god prođe Citroen ja se okrenem. Kad je došao nezakonitin otac s novim C5 (starim dizajnom) ja sam trčao gledat ko malo djete. iako su materiali i oprema klasu niže, odmah bi ga imao... <br><hr>

  8. #308
    activa
    Guest
    .. inace bi smo se potukli ..?? )

  9. #309
    activa
    Guest
    .. drugmirko , ti mu dodjes ovde kao unproforac ..!!??

  10. #310
    Bmw Touring
    Guest
    Sve si u pravu druze.Apsolutno se slazem s tobom ali kad se pretjera onda se stvarno pretjera

  11. #311
    Bmw Touring
    Guest
    Trcim i ja ko malo dijete kad vidim C5 karavan sa finim 17" felgama ili kad vidim Xsaru Coupe VTS

  12. #312
    drugmirko
    Guest
    ,u neku ruku...

    ma, BMWi su u mnogoćemu bolji auti. zato i su toliko skuplji. meni to ne smeta i nije mi argument za dokazivanje. nemaju ono zbog ćega volim Citroen a to je šarma različitosti u izgledu i razmišljanju. i nisu tak agresivno hladni.

    ili ak hoćeš drugaćije... kad vidim na cesti BMW 3 podseća me na dobermana a kad vidim Xantiju podjsća me na maćku .<br><hr>

  13. #313
    activa
    Guest
    .. Drugmirko , ti si endemski primerak ..??
    .. Citroen u srcu , a svaba na drumu .. !!

  14. #314
    Aero
    Guest
    " sto se udobnosti i lezanja tice BMW je daleeeeeeko , daleeeeeko od CITROENA ..a."

    Dakako Activa. Daleko, daleko ispred... )

  15. #315
    drugmirko
    Guest

    ) , BMW-T... a još mi je ta verzija C5tice ružna. podsjeća me na krumpir .
    ali kad se podigne hidraulika i zabrunda 2,0 HDI...

  16. #316
    Bmw Touring
    Guest
    ma, BMWi su u mnogoćemu bolji auti. zato i su toliko skuplji. meni to ne smeta i nije mi argument za dokazivanje. nemaju ono zbog ćega volim Citroen a to je šarma različitosti u izgledu i razmišljanju. i nisu tak agresivno hladni.

    ili ak hoćeš drugaćije... kad vidim na cesti BMW 3 podseća me na dobermana a kad vidim Xsantiju podjsća me na maćku




    Ma nije meni bitno koji je bolji koji nije.Nego samo ocu rec da mi idu na zivce neka ××××× usporedjivanja i dizanja u nebesa itd.
    Volim i ja Citroen ali svatko voli na svoj nacin ali nekad treba stat na loptu

  17. #317
    drugmirko
    Guest

    Aero... oko udobnosti vožnje možemo se dugo svađat. a za ležanje BMWa svaka čast! sestrin muž ima peticu. taj auto leži ko gokart!

  18. #318
    activa
    Guest
    .. usporedba sa dobermanom i mackom je sasvim na mestu ..!!
    .. dobermane ne volim , a macke obozavam ..!!

  19. #319
    Aero
    Guest
    Ma, daj BMW, ja samo počeo fight uspoređujući sic u BMW-u i C5, lagano podjebavajući i time sam htio ustvari reći: "Ako si tak oduševljen sicom u C5, što bi rekao na ove u 5-ici" Nije to bilo ništa zlonamjerno...

  20. #320
    drugmirko
    Guest

    jep, BMW-T... to je samo djeo kompletne slike.

    ajd sad da ja spustim dobronamjernu zajebanciju:

    BMW je perfektan automobil a Citroen je way of life...

  21. #321
    activa
    Guest
    .. ovo sa preterivanjem je izgleda na moj racun ??
    .. Aero nemoj podcenjivati lezanje na drumu citroencica sa hidroaktivnim ogibljenjem ..!!

  22. #322
    Aero
    Guest
    E, sad i o tome bi se dalo drugmirko...

    Vozio sam C5, ali... Nekako na mene nije ostavio dojam udobnosti (mislim na ovjes), dobar je za grad, ali otprilike koda sam na lošem vodenom krevetu, sav se ljuja, klati...

    5-cu imam. Ovjes je kod nove 5-ce doveden do savršenstva. Unatoč 18 colnim felgama i profilu guma 35, mogu se vrhunski udobno voziti u svakom trenutku... C5 je zasigurno na nervaninama udobniji ali... To nije to.

    Evo što bi rekla moja žena da se vozimo po plitvičkoj cesti ZG-ZD

    C5: "Stani, moram povraćati"X5
    5-ca: "Možeš još malo brže?"

    Uostalom, kad govoroimo o udobnosti, ne mislimo samo na ovijes, zar ne?<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  23. #323
    Bmw Touring
    Guest
    Ma, daj BMW, ja samo počeo fight uspoređujući sic u BMW-u i C5, lagano podjebavajući i time sam htio ustvari reći: "Ako si tak oduševljen sicom u C5, što bi rekao na ove u 5-ici" Nije to bilo ništa zlonamjerno.




    Ma Aero nije to nego zna drug Mirko vrlo dobro na sto sam ja popizdio.
    Slag na kraju je bio VTR sa svojom izjavom

  24. #324
    drugmirko
    Guest

    e.. activa, kaj si danas tak "na barikade za Citroena" raspoložen ) . pa drage kolege samo malo zezaju. negdje na mjestu a negdje tek onako . ko i mi njih s metroseksualnim uradkom za urbane sredine i hercegovce .

  25. #325
    activa
    Guest
    .. to o zivotnom stilu ne vredi objasnjavati onome ko to ne oseca ..!!
    .. kada su ti snaga ., agresivnost , brand i cena osnovni kriterijumi za formiranje misljenja i stava , svaka prica je beskorisna ..!!

Slične teme

  1. CITROEN I PUG napuštaju rally !!!
    By RONIN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:55
  2. CITROEN SM IZ ORAHOVICE >>>
    By IGGY TEE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-03-2003, 11:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •