Stranica 12 od 45 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 1109

Tema: CITROEN CLUB

  1. #276
    drugmirko
    Guest

    huh, zavidan sam ti jako, jer ja nisam još uspjeo ni pošteno sjest u stari(novi ) ) C5 od oca nezakonite, a kamoli, da probam ovaj novi. hvala za tak iscrpne utiske, jer ja sam do sad vidjeo samo jednog u prolazu i u pravu si. absolutno izgleda bolje u živo neg na slikama. a jel imao one zakretne farove?

  2. #277
    HDI
    Guest
    ...nisam siguran za farove, bio je dan (oko 14 sati) a i mene zanima kako funkcioniraju ti dvostruki xsenon zakretni farovi noću....

  3. #278
    drugmirko
    Guest
    čitao sam postove od nekih ljudi po forumima, da je ludnica. prvo malo zbunjujće kak šeta snop pred autom a kad se navikneš čista zabava i korist.

    sad moram doma, gotova predstava. bog .<br><hr>

  4. #279
    Bmw Touring
    Guest
    Moram malo prokomentirat izgled novog C5.Vidio sam ga nekidan uzivo i auto stvarno izgleda puno puno bolje od starog C5.Na slikama mi se nisu svidjela ona bumerang svjetla straga al uzivo ludilo izgledaju.Moram i ja bacit koju test voznjicu.

  5. #280
    drugmirko
    Guest
    sad sam doma , raćunalo još uvjek upaljeno, bebać&nezakonita spavaju... so, whatsup... :smile25: .

    jep, BMW-T. pogotovo na nekom tamnijih boja. crni mrak dobro izgleda. takav je polako prošao pored mene. ksenoni zapaljeni, stakla blago zatamnjena (vjerojatno ona laminirana za bolju zvućnu izolaciju), boja biserno crna, alu felge i nisko spuštene kromirane lasne... ostal sam ovak .... . stvarno... prošao je prek one grbine za pješački prelaz ko da plovi kroz maslac ) . svi ostali u koloni su poskoćili a taj, ko da plovi. ak ćeš probavat, moraš probat onog s Hidaktiv 3 ovjesom.<br><hr>

  6. #281
    activa
    Guest
    ... prosto imam dojam da sam sam vozio novi C5 , posle ovog iscrpnog i nadasve zanimljivog opisa uvazenog nam kolege ..!!
    .. svaka cast HDI , nema ti ravnog na ovom forumu kada je u pitanju opis dozivljaja i ugodjaja u voznji ..!!

  7. #282
    activa
    Guest
    ... ponavljam , jer sam apsolutno siguran ..!!... ti si definitivno rodjen za PR menadzera ..( naravno citroenovog )..!!

  8. #283
    VTR
    Guest
    Mala napomena HDi-ovu test voznju po gradu: Auto na autoputu ide odlicno, ali 140 km/h kroz relativno gust gradski promet je prilicno "uzbudljivo"
    ) )

  9. #284
    Aero
    Guest
    Ma kakav Hydravctive 3, trebate probati Dynamic Drive... )

    Inače moj komentar na izgled C5. Auto izgleda totalno pre××××no. Mnogo bolje nego stari model prije redizajna... Fakat mu super stoje te kromirane lajsne, a osobito ta bumerang svjetla... Totalno bolesno...

  10. #285
    drugmirko
    Guest
    ) ) Aero, fino se dopelaj s Dynamic driveom pa probaj hidractive 3 (i usput uzmi top/koža version C5, da se zbog plebejskih materiala nećeš osječat ugroženo :smile23: ) i provozaj se malo.

    onda usporjedi cijene jednog i drugog
    ) ) .<br><hr>

  11. #286
    activa
    Guest
    4 komada C5 sa full opremom, za jednog bendzamina ..??.. svaki komentar je izlisan ..??

  12. #287
    Bmw Touring
    Guest
    jel vi to usporedjujete Bmw peticu sa C5? :smile25:
    Vi stvarno niste normalni

  13. #288
    activa
    Guest
    .. a sto da ne ..??

  14. #289
    Bmw Touring
    Guest
    no comment!

  15. #290
    activa
    Guest
    .. znaci svetogrdje ..??
    .. BMW je nedodirljiv ..??
    .. pricamo o odnosu cene i onoga sto dobijes ..!! .. a ne o klasi automobila ..??
    .. kada izadje C6 , onda ce mo pricati na ravnoj nozi ..!! )

  16. #291
    Bmw Touring
    Guest
    ma da Citroen izbaci C osamdeset sest opet nece bit na ravnoj nozi :smile25:

  17. #292
    VTR
    Guest
    Upravo mi se javio kupac koji je prije 5-6 dana preuzeo C5 1.6HDi 110 KS. Isao je sa njm Zadar - Osijek - Zadar (cca 1500 km). Inace ima i par mjeseci star Audi A4 1.9TDi (isto oko 110 KS). KOMENTAR: Ne da je audi losiji auto, nego se ne mogu ni usporediti. Ta dva auta kao da nisu iz istog svemira. C5 ide bolje, 100 puta udobniji, tisi, ugladeniji... Audi mi je bilo cisto bacanje novca...

  18. #293
    Bmw Touring
    Guest
    Moze Audi imat 100,115 ili 130ks.
    I ne vjerujem bas da je Audi bacanje novaca

  19. #294
    activa
    Guest
    .. neki to nece nikada shvatiti ..??
    .. sto se udobnosti i lezanja tice BMW je daleeeeeeko , daleeeeeko od CITROENA ..a..!!

  20. #295
    activa
    Guest
    ... aloooooo , bendzaminista ..!!
    .. smiri malo dozivljaj ..!! )

  21. #296
    Bmw Touring
    Guest
    bas se pitam tko treba smirit dozivljaj )

  22. #297
    activa
    Guest
    .. kolega , pa ti si ipak " dragi " gost na citroen temi ..?? )

  23. #298
    VTR
    Guest
    Ovisi kako gledas... Dati 30 i par tisuća Eura za malen, tjesan i neudoban auto kojeg pokrece super glasan traktorski TDi motor star 15 godina...
    Jedini + mu je vrhunska zavrsna obrada. Pa ako to vrijedi tolike novce... Izvoli

  24. #299
    Bmw Touring
    Guest
    da kolega ali i ti si isto "dragi" gost na Bmw temi pa ti niko nista ne govori )

  25. #300
    activa
    Guest
    .. ja sam zaista mislio ono sto sam rekao ..!!... dakle zaista dragi gost ..!!
    .. nimalo sarkazma i neprijateljstva tu nema ..!!

Slične teme

  1. CITROEN I PUG napuštaju rally !!!
    By RONIN in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:55
  2. CITROEN SM IZ ORAHOVICE >>>
    By IGGY TEE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-03-2003, 11:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •