Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

  1. #126
    rs turbo
    Guest
    Može bit, u prvom imam regu, al još neznam jel ću ostavit ovo osiguranje il ga mijenjat.

  2. #127
    k0vac3v1c
    Guest
    ako je kasko onda odes u najpoznatija CO . .. jer cuo sam da neka popravljaju bezveze odnosno ne priznaju stetu ili popravi kod njih a to ti zakitaju i prelakiraju , a obavezno samo odes tam gdje ti daju 50% ili di jeftinije prodjes .

  3. #128
    f-toyota4
    Guest
    meni je na psihološkoj bazi najbolja hrvatska firma..ali pošto se ovdje samo krade više ništa neznam..da dam našemu koji će ukrasti ili strancu..sasvim mi je svejedno

  4. #129
    bad&blue
    Guest
    Meni je CROATIA sasvim ok, ali možda je to zato jer znam gazdu, a i sve mi je lijepo objasnio A Croatia je bila najveca firma dok ovi prevaranti nisu počeli s besplatnih 50%, a kasnije se čudimo kako nikako dobit novce! Da mene netko sastavi na cesti molio bi se da ima Croatia osiguranje jer mislim da oni jedini donekle pošteno rade :smile24: ! <br><hr>

  5. #130
    f-toyota4
    Guest
    da samo znaš s kakvim plusom sozeone završavaju osiguravajuće kuće..mogli bi svima isplatiti naknadu

  6. #131
    Dr. Strangelove
    Guest
    Dečki ako neko treba ponudu za obvezno i kasko nek mi se javi... ak nađete jeftinije svaka čast...frend uhodava poslovnicu i zbilja ima najniže cijene u zg.. zasad...

  7. #132
    f-toyota4
    Guest
    a koje osiguranje? ovakvu poruku bi mogao i ja poslati

  8. #133
    Dr. Strangelove
    Guest
    Euroherc i njegove sestrinske firme, Zagreb i Jadransko...

  9. #134
    fergazer
    Guest
    Može, hvala na informaciji Stangelove!!

  10. #135
    f-toyota4
    Guest
    ONDA CLIO JE STIGLA ZVIJER??

  11. #136
    fergazer
    Guest
    Evo da se vratimo malo na ovu temu, kupio sam novi Auto Klub u kojemu su izvršili nova mjerenja kvalitete goriva u RH i ustanovili su kako Tiffon prodaje gorivo <FONT COLOR="red">EUROPSKE</FONT> kvalitete. Naime u njihovom dizelu i eurosuperu 95 udio sumpora bio je <FONT COLOR="red">MANJI</FONT> od 10 mg!!!
    Ista stvar je i sa <FONT COLOR="blue">OMV-om</FONT> koji je značajno popravio kvalitetu dizela!
    Ina sa Eurosuperom i Eurodizelom stoji na oko 50-80 mg sumpora.
    Takođjer slovenski Petrol ima kvalitetan Eurosuper ali im je dizel u katastrofi (oko 200 mg sumpora).
    Istraživanja su bila provedena u Petrolovom laboratoriju u Ljubljani!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  12. #137
    fergazer
    Guest
    U biti sam se zaje.., ovo sam trebo napisat pod "Kvaliteta goriva u RH"!
    Never mind...
    Anyway, zaporavio sam napomenuti kako je i Europamil jako dobro prošla na testovima goriva, oni i Tiffon sigurno prodaju dizel i benzin europske kvalitete!!

  13. #138
    Clio dCi100
    Guest
    zvjer je stigla!!!!!!!!!!! aaaaaaaa...znate kako je sad, doslovno spavam u autu ) za sad pre-prezadovoljan sa svime.nal sam malo preko 700 km.potrosnja se vrti oko 3.8L(otvorena cesta), al ne idem nikad preko 2500.uglavnom za sad saltam izmedju 1900-2000 i mogu vam rec da sam cak i tako medju brzima na cesti. a kombinirana, znaci i malo voznje po gradu, raste na 4.2.ma diiiivnoooo... a tak je tih...mmmm, turbaljka samo laganini ××××a

    flatoo/si uspio napravit kakve slike ??? )

    fergazer/hvala za info!to su stvarno dobre vijesti, iako mi nekak predobro zvuce...reci a di ima Tiffonova pumpa u Zgb-u? nisam iz metropole...<br><hr>

  14. #139
    fergazer
    Guest
    Imaš jednu kod autoceste koja vodi od Rotora do Karlovca kod skretanja za Mercatone, imaš na autoputu ZG - RI kod Ravne gore i nekoliko lokacija na autoputu ZG-SP, kod Ogulina, Maslenice i dalje ne znam ...

  15. #140
    Clio dCi100
    Guest
    Hvala ferg! Navratit cu do mercatonea...Si ti vec ao kod Tiffona?<br><hr>

  16. #141
    fergazer
    Guest
    Je nego, trudim se sve češće irat kod njih i nemam prigovora na kvalitetu goriva, uslužnost niti bilo šta drugo!!

  17. #142
    f-toyota4
    Guest
    ej..ferg>>a ja sam isto to naveo pod kvaliteta goriva sada vidim da je bilo suvišno..
    da,tifonu i eu mill svaka ČAST!
    analiza je rađena i u Zg..prvom prilikom kad budem u pravcu prema zg cu probati naati pa da vidim razliku..
    clio>>potrošnja je tako niska? ili ti to govori board computer? drago mi je da si zadovoljan..
    bio sam na putu tako da nisan stigao slikati..a kad slikam trebam negdje uploadati slike,a to mi za sada baš i ne ide..ipak..požuriti ću

  18. #143
    f-toyota4
    Guest
    koliko je ravna gora udaljena od ri? ima ko pojma? to mi je najbliže,ne?

  19. #144
    Clio dCi100
    Guest
    evo me bas natrag sa tiffona, stara karlovacka.al nisam ao isao sam napravit malu turu (206km) ) do zgb., samobora i nazad sa cvrstom namjerom da ga usput napunim do cepa...dodjem na pumpu i zakljucim da imam dosta goriva za jos jednu turu (samo izgovor )pa zakljucim da cu sljedeci put at...nema mi spasa ) )

    bio sam i na tiffonovoj na slavonskoj.cuo sam da je to prije bila juriceva privatna (navodno najgora pumpa u hrv.). ta bi mi bila bi najbliza za at pa ferg, sta kazes?da idem tam il lucko?il svejedno...

    flatoo> je, potrosnja je stvarno niska.danas nakon 200tinjak km je 3.7. barem po board-u. (saltam na 1900). no tek mi je prvi pa ne mogu jos po svojoj matematici potvrdit...
    slike-joj pa da, moras ih uploadati.to je gnjavaza.ako ces imati vremena...




    <br><hr>

  20. #145
    fergazer
    Guest
    Pa čuj, problem koji se javlja prilikom iranja na crpki koja je bila prije u upotrebi tj. koju je preuzeo neki drugi trgovac (u ovom slučaju Tiffon) jest ta da postoji određena vjerojatnost koja govori kako spremnici goriva nisu u potpunosti čisti i onakvi kakvi bi trebali biti. Ova postaja u Lučkom je nova napravljena i samim time se podrazumjeva kako su rezervari bili čisti kada se je u njih natočio novi, prvi benzil il nafta za prodaju tako da ti ja preporučam tu postaju, barem dok na ovoj Tiffonovoj postaji ne prođe kak se veli "dosta auta" !!<br><hr><font face="Courier" color="red">Set the fuel on fire</font>

  21. #146
    f-toyota4
    Guest
    ali ferg>>i tifon je prije 6mj prodavao zasumporenu naftu..
    clio>>baš si dobar..radiš đireve od 200km radi fore..to je zaljubljenost u auto..aj ipak nisan toliko bio lud..koliko imaš km do sada? Razrađivanje auta se mora provesti lagano,ali nisam siguran da je dobro za auto ako je razrađen baš "prelagano"
    Test vozači koji razrađuju aute neka stisnu malo gas na novom autu,normalno,ne do 5000,ali mislim da do 2800-3000 polako i možeš..a pretpostavljam da već imaš 2000km
    slike će uskoor doći,za nekoliko dana..sada san jako zaposlen.do 2.12. sam u gadnoj gužvi..poslije toga...

  22. #147
    Clio dCi100
    Guest
    flatoo>za sad ima oko 950km.zavrtim ga tu i tamo do 2600.prvih 1500km ga necu preko toga, a onda cu lagano dizat.pise cak i u knjizici da ga ne vrtim iznad 2500 kroz prvih 1500km.uskoro cu preko granice, pa ga hocu prije fino razradit, jer cu na autoputevima uglavnom imat visoke putne brzine (sto je smrt za nerazradjen motor).

    ferg>upravo na to sam i mislio.pitanje da li su se cistili rezervoari kad ju je tiffon odkupio...tesko znat.probat cu na jednoj i drugoj pa cu vidit razliku.po meni, ako razlika postoji, onda je vjerojatno minimalna.i ovo sto flatoo kaze, i u luckom su prije prodavali zasumporenu naftu, a da li su poslije cistili...



  23. #148
    rs turbo
    Guest
    Slobodno nam javiš dojmove )

  24. #149
    fergazer
    Guest
    Ok, keep us informed...
    Pa svi su prije prodavali zasumporenu naftu i ne samo u RH već i šire, Slovenija, Italija sve su se one našle pred tim "problemom" i prelaskom na novu naftu. Pitanje je samo kako je taj prijelaz napravljen kod nas...

  25. #150
    f-toyota4
    Guest
    dobro..ipak italija ima "dobro" gorivo već godinama..kod njih vlada KONKURENCIJA a ne monopol,duopol ili ko zna što već kao kod nas..i neće se sumpor aložiti nego druge nečistiće u nafti..a naši "inspektori" iz autokluba testiraju samo na sumpor i mangan.
    kako god bilo s velikom radošću iščekujem 1.1.2005. da odem na omv pa da osjetim eventualnu razliku..živi bili...Slovenija dobija jednim djelom naftu od nas ako se ne varam..a naše rafinerije nemaju kapaciteta za dizel s manje od 50km S..barem ne za dovoljne količine,tako da će i janezi imati gadnih problema sada kada moraju poštivati EU norme!
    clio>>meni je pisalo da ga prvih 1000km ne dižem preko 4000!! to je velika razlika ipak sam ga vozio samo do 3000okr..sada nakon skoro 30000km radi ko urica

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •