Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

  1. #101
    fergazer
    Guest
    A je, ono baš ubije i izvuče sve iz dizela...
    Al je fora kad ga stisneš a ono turbina zuji ko da karaš ženu sa kitom od 30 cm !!!!

  2. #102
    bad&blue
    Guest
    Ali kao inače žene se uvijek žale da se sve prebrzo svrši ups. završi ) )

  3. #103
    f-toyota4
    Guest
    haha
    baš dobra demonstracija...ja sam se vozio u passatu 1,9 130 ks i ide zaista dobro,ali mazda6 2,0 136ks je ipak za nijansku brža..ali i troši više..
    ovako možemo zauvijek..sve ima svoje prednosti..ja sam osobno za common rail.. moja pretpostavka jest da ako ga svi koriste da je bolji..

  4. #104
    f-toyota4
    Guest
    u da to je strava...zujenje turbine..FIJUKANJE ZVIŽDANJE

  5. #105
    rs turbo
    Guest
    ) )

  6. #106
    fergazer
    Guest
    Pa nema to veze što svi stavljaju common rail, i svi u hrvatskoj koriste ovo gotivo koje je sjeb.. pa nikom ništa .
    Dobro, stvar je u osobnom ukusu to moram reć, al kad stisneš punpu sapunicu, nema tko te "ne snimi"...
    Baš ono, zuji ko ××××× neka !!!

  7. #107
    f-toyota4
    Guest
    a dobro
    moja toyota meni isto zuji baš predivno moram reći..

  8. #108
    rs turbo
    Guest
    zuji :smile25:

  9. #109
    Clio dCi100
    Guest
    ...STIGO JEEEEEEEEE!!!!!! :smile25: :smile22: :smile25: ...jos ga moram podic samo...nego, kod koga ste vi uzeli osiguranje (kasko)?Preporuke...
    Pozdrav!<br><hr>

  10. #110
    f-toyota4
    Guest
    stigo je?? i ti si na netu? nisi normalan..trči po njega!!
    ovako,ja san inače na croatiji (patriotizam) ali sada mi frendica radi u triglavu i premije kod nje mi je nešto jeftinija..oko 200kn..a to nije malo..inače,nemam pojma koje je najbolje osiguranje..?? mislim da su svi podjednako loši..
    polako ga razradi,nemoj da te 100ks ponese..sretno i javi dojmove što prije

  11. #111
    Clio dCi100
    Guest
    to da nisam normalan to znam ) ali nemogu ga podic do vikenda, jerbo sam jos van drzave

    jel croatia prizna mul-t-lock, alarme i tak to...?
    <br><hr>

  12. #112
    f-toyota4
    Guest
    zaista neznam odogovor na to pitanje..
    odi najbolje kod nekog njihovog zastupnika i pitaj..oni bi ti trebali sve znati odogovoriti sa dugim smješkom na licu koliko love ostavljaš(ostavljamo) tamo..ja moran za 4-5 dana osigurati auto..bljak..

  13. #113
    Clio dCi100
    Guest
    mislim da je oko 5000 kn...obavezno+dodatno...javit cu kad me "obrade" i "pomuzu" )

  14. #114
    f-toyota4
    Guest
    5000kn? ma neeee,to je punooo previše...
    ovako odi u triglav(tanmo su meni radili predračun9 i neka ti sastave "mali paket" obavezno+kasko..ako imaš 50% bonusa nebi ti trebalo doći više od 3000kn

  15. #115
    fergazer
    Guest
    Ili u Grawe-u probaj...

  16. #116
    f-toyota4
    Guest
    fergazer>>od dobro informirane osobe sam čuo da su najbolja osiguranja croatia,allianz i triglav..sada ne tvrdim da je to istina..ali ako pogledaš najveće su firme,a to valjda nešto znači..

  17. #117
    fergazer
    Guest
    Ne slažem se, u Hrvatskoj su ti najveći hercegovci (Euroherc itd...) pa tek onda Croatia osiguranje, Allianz, Grawe, itd...

  18. #118
    f-toyota4
    Guest
    dobro,neznam za to,ali čuo sam drukčije..iskreno sumljam da je euroherc veci od croatije..ali ok..ništa ne tvrdim..

  19. #119
    fergazer
    Guest
    Nije Euroherc sam po sebi veći od Croatie već je on u konzorciju sa još tri četiri osiguravajućih kuća koje drže hercegovci i oni su br. 1 na nasem tržištu.
    Sve drugo kaj si čuo ti je prodavanje magle!

  20. #120
    f-toyota4
    Guest
    dobro..ja ipak ako mi je sve jedno izaberem domaću firmu...to meni znači nešto..iako je sitnica..

  21. #121
    fergazer
    Guest
    Ja bi vrlo rado osigurao svoj auto i ostale stvari kod Allianza!

  22. #122
    rs turbo
    Guest
    zasto?

  23. #123
    rs turbo
    Guest
    Ja imam Jadransko )

  24. #124
    f-toyota4
    Guest
    ma sve vam je to ista stvar..razlika 100-ak kn..ali sve se svodi na isto..

  25. #125
    fergazer
    Guest
    Ha ne znam, nekak na psihološkoj bazi mi je Allianz najbolji!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •