Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 156

Tema: Eurodiesel iz Njemacke

  1. #26
    k0vac3v1c
    Guest
    kaj ste mene napali flatoo je to vidio na drugom postu malo se covjek s×××× a vi onda linc !!!!!

  2. #27
    Clio dCi100
    Guest
    Iveco 35s13- Puno pozdrava iz Münchena!!!!! i hvala na informacijama!!Znaci ne daju nam nasi uvozit ni par kapi....grrrrrrr bilo je to i za ocekivat... Sretan put i "mirno more" Iveco!
    g4sdi-nije stvar u 10km vecoj brzini!meni prvom ne treba!nesto smo zaglibili u bolja goriva...ja vani tocim i obican dizel, no i tu je ogromna razlika u odnosu na nas! kad bi smio, nosio bi ja u prtljazniku i 50litara (smrdljivog) obicnog EU dizela, samo da ne moram vozit na nastu naftu! naravno, nikom se ne da s tim zaje... ali bilo bi dobro, bar za taj period dok se kod nas sve to malo ne stabilizira. Pogledajte sta Iveko veli...to je to!Cak i kad tocis najskuplje gorivo u EU dodje te nakraju jeftinije, jer su ti servisni intervali duplo duzi...

  3. #28
    fergazer
    Guest
    Najbolji primjer za naše gorivo ti je ono od Volkswagena, koliko mi je poznato u Svabiji su servisni intervali novog Golfa 5 TDi 40000 km a u HR ako 20000 puno sam reko...
    Pa sad nek pametnjakovići u Ini kažu da im je gorivo dobro...

  4. #29
    flatooo
    Guest
    pa sigurno da ce reci da je dobro,reć će da UDOVOLJAVA HRVATSKIM NORMAMA,a one su katasrofa. To je naša vlada propisala da zaštiti monopol ine..ina prodaje loše gorivo,koje udovoljavaju hrvatskim normama(koje sve dozvoljavaju)

  5. #30
    flatooo
    Guest
    ne mogu se logirati
    napravio san registraciju i sada kada upišem poruku i idem na login user name i password govori da je već nick u uporabi..kako se logiram i upišem poruku??

  6. #31
    k0vac3v1c
    Guest
    vidis to vise nije problem jer ina vise nije nasa firma mol sa 25% dionica gospodari kao da ima 51% sad bi se gradjani trebali dici blizu smo europi a kvalitetom goriva u srednjem vijeku , sad zbog nasih zakona i stranci nam prodaju ×××××× !!!!

  7. #32
    flatooo
    Guest
    ma sada nakon 1.1. bi trebalo udovoljavati i naše gorivo eu normama..u nadi je spas

  8. #33
    k0vac3v1c
    Guest
    da nemoj se zanositi odluke od 1.1. pocet ce se primjenjivati tek za 1-2 dajuci vremena da se ina prilagodi jer nema nema jos dugo u uniju !nada je ×××××!

  9. #34
    fergazer
    Guest
    Ma nisu problem norme, već kontrole i kazne kakvih uopce nema!!!

  10. #35
    flatooo
    Guest
    može mi netko reć KAKO U K.... da se LOGIRAMMM??!?!?

  11. #36
    fergazer
    Guest
    Lijepo, kilknes na <FONT COLOR="red">login</FONT> ...

  12. #37
    flatooo
    Guest
    kliknem..upišem nick i password...i onda uđe m u forum,nadjem temu...upišem nick i poruku i kaže: sorry ali nick se upotrebljava

  13. #38
    fergazer
    Guest
    A vidiš da je forum sav izdrk..!!

  14. #39
    Flatooo
    Guest
    mislim da nije neki naročiti problem u mol-u! Ina je i prije prodavalo loše gorivo! Zamislite,Ina ne može proizvesti kvaliteno gorivo, JER NEMA TEHNOLOGIJU!? Ina ima de-facto MONOPOL nad našim tržištem dugi niz godina,isto tako izvozi gorivo u BiH,Srbiju i Crnu goru? Ako se ne varam,slovenija nema rafineriju,tako da njihovo gorivo potječe iz naših rafinerija?!! To je jako puno posla,a ako uzmemo u obzir koliko godina je prošlo,Ina je do danas trebala biti veća od Agip,shell i Exxon-a skupa!!!! A da o kvaliteti i ne govorim. Što nama preostaje? Nadati se da će Vlada,koju će natjerati EU,natjerati Inu da nam PRODAJE nešto što će barem donekle biti vrijedno novca koji za to plaćamo.
    Da mi nije žao auta,odmah bi se vozio na lož ulje. pozdrav svima

  15. #40
    fergazer
    Guest
    Ma ko da je bitno jel je Mol, Shell ili OMV, Ina je imala i prije loše gorivo i slažem se sa tobom u potpunosti. Pa zamisli da dođje neka nova industrija nafte na HR tržište, pa Ina bi bankrotirala u roku od pola godine.
    Evo sad ce kao doc novi fiksni telefonski operater, i da ima 30% veće cijene od HT-a ja idem kod njih, neću više ovim lihvarima davat pare mamicu im lopovsku!!

  16. #41
    Brock
    Guest
    kliknem..upišem nick i password...i onda uđe m u forum,nadjem temu...upišem nick i poruku i kaže: sorry ali nick se upotrebljava.

    Pa, kad se jednom ulogiraš... onda više ne trebaš upisivat nick... Samo piši i pritisni "POŠALJI".

  17. #42
    k0vac3v1c
    Guest
    ispravak ina prije 2000 nije bila rentabilna jer je cijena goriva bila ispod svega (vidi predizborne plakate HDZ super 98 za 4,5 kn) onda su presli na trzisno odredjivanje cijena zato imas poskupljenja svakih 15 dana u SiGC nisu dobri odnosi jer je srbija zapljenila i prodala (lukoilu=rusija) sve benzinske , slovenija je postrozila norme tako da ina nije mogla prodavati smece , u BiH je imala ugovor s UN(KAFOR itd) i izgubila a sa ostalom BiH nemam pojma . Tako nema novca za modernizaciju lobiji su pre jaki sad kad je pocela +poslovati stari ljudi su se htjeli obogatiti pokrali sav novac a tu je i MOL , ina treba placati porez za zastitu okolisa a njoj se na isplati ugraditi precistace a zagadjenje je preko svake mjere (sisak) onda je jasno kamo sve ide flatooo kaze da mu je zao tociti loz ulje , i to poskuoljuje , plavi dizel se trosi 2X vise nago lani ????? mozes tociti loz ulje na 2 a + aditivi(za ciscenje) i ostane ti cca 150 kn za VW ne preporucam!!!!!!

  18. #43
    fergazer
    Guest
    O jeb.. ti, sve mi se zvrtilo ...

  19. #44
    f-toyota4
    Guest
    u dobro,sada mi je sve jasnije ipa kmislim da su do sada mogli stati na noge..

  20. #45
    k0vac3v1c
    Guest
    ma kitu labudovu kad jednom pocnes krast s vremenom su ti apetiti sve veci !!!!

  21. #46
    fergazer
    Guest
    Eto, zato nemoj krast, kad jednom uđeš u "te vode" nema ti izlaska, već ideš i toneš sve dublje i dublje...

  22. #47
    k0vac3v1c
    Guest
    je kaj cu ,sve oko mene je grijeh !!

  23. #48
    fergazer
    Guest
    Da nebi bilo da "<FONT COLOR="red">kao Atlantida tones u noc</FONT>" :smile25: :smile25: :smile25: ....

  24. #49
    k0vac3v1c
    Guest
    ma da sve u svoje vrijeme dok jednom smrkne drugom svane !!!! )

  25. #50
    f-toyota4
    Guest
    ma meni se već sada čini da je gorivo bolje,nadam se da mi se samo ne čini...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •