Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: problemi sa lakom

  1. #1
    gašo
    Guest
    da li ima netko problema sa lakom na seatu ibizi? Na ibizi staroj 8 mjeseci pojavile su mi se točkice kao da su oštečenja od kamenčića. Prvo se pojave crne točkice, a onda boja otpadne i pojavljuju se kao neki mjehurići ispod boje. koliko sam vidio na forumu već netko ima taj problem,a to znači da je greška tvornička

  2. #2
    g4sdi
    Guest
    Hmm, nemam Ibizu ali znam za garanciju za limariju koja je za neke aute puno duže od garancije auta. Ovo nikako nemože biti tvoja greška. Vrati shit :smile23:

  3. #3
    k0vac3v1c
    Guest
    na 8 mj rđa ???? opako ako je od kamencica onda moras sam ređivati jer garancija to ne pokriva odi kod limara da pogleda ili se pravi lud i odi reklamirati !!

  4. #4
    gašo
    Guest
    u servisu priznaju grešku i predlažu lakiranje, ali to nije to jer auto je nov i kad budem auto prodavao vidjet će se i izgubit na cijeni i šta ako se bude ponovilo i nakon lakiranja. U servisu sam vidio nove neregistrirane ibize koje se lickaju jer imaju takva oštećenje, pa se pitam kakve aute nam prodavaju, kad sam zvao skrb za kupca u ac Zubak uvjeravali su me da je to kriva njega odnosno nepravilna njega i smog, a na vozilu starom od 6 godina koje mi posjeduje tata nema baš nikakvih oštećenja. Malo sam išao se raspitivati kod vlasnika Ibiza i našao sam već jedno 5 ljudi koji imaju takvih problema. Nisam napomenuo da sam auto kupio na akciji pa su ga možda zato i stavili na akciju jer su znali da grešku, ali po Zakonu o zaštiti potrošača prodavatelj je dužan reći kupcu zašto je roba na sniženju

  5. #5
    k0vac3v1c
    Guest
    a nista tako nemas sto za izgubiti javi se drustvu za zastitu potrosaca skupa s ljudima ako neide tamo javi novinama o tom problemu nakon sto ti poprave auto (da u knjizici pise da je prefarbavan)!

  6. #6
    fergazer
    Guest
    A to Vam je tak kod nas, posebice kod Zubaka koji mulja sa losim i nekvalitetnim autima. Čim ti je neka roba na sniženju (cipele, hrana, auti, TV-i) znate da unutra ima "neka caka"...
    Ne znam koliko Vam se isplati naganjat sa njima, ali u svakom slučaju želim Vam puno puno sreće...

Slične teme

  1. WoW FPS problemi
    By level in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-09-2010, 17:42
  2. problemi s maticom ?
    By karayan22 in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 02-04-2007, 11:43
  3. DDR ram problemi
    By Hell_Blazer in forum Hardware
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-04-2005, 20:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •