Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: tv out + dvd

  1. #1
    t
    Guest
    ciao svima!!

    imam maticnu ASUS A 7V, pioneer dvd przilicu, AMD DURON 1000.
    imala sam win2000 i mogla sam normalno gledati dvd filmove-originale, no onda sam instalirala win xp i sad kad stavim original dvd (imam power dvd program) javi mi error: tv out port on your display card is not working properly; a kad pokusam gledati film preko windows media player javi mi da ga ne moze pustiti zbog copyright protection.

    imam nvidia graficku karticu.
    gledala sam u biose i nije mi tv out enabled, i ja to nikada nisam ni ukljucivala.

    inace przilica radi normalno, samo ne moze citati dvd-e

    tenx svima unaprijed

  2. #2
    phoenix
    Guest
    E sada jedno pitanje t imas li orginalni cd.
    phoenix

  3. #3
    phoenix
    Guest
    sorry krivo sam procitao, mozda je problem u kablovanju. Probaj s nekim drugim programom pokrenut film, a ne sa media playerom. E a probaj ukljuciti u biosu tv-out. I reci mi koji je to film.
    phoenix

  4. #4
    phoenix
    Guest
    sorry krivo sam procitao, mozda je problem u kablovanju. Probaj s nekim drugim programom pokrenut film, a ne sa media playerom. E a probaj ukljuciti u biosu tv-out. I reci mi koji je to film.
    phoenix

  5. #5
    t
    Guest
    ciao, pheonix. hvala sto si se javio

    ovako, gledala sam u biose i nije mi ukljucen tv out, no to je dobro jer ja to ni ne zelim. ali meni ipak jos uvijek javlja poruku da mi je on enabled.
    a film je bio how to lose a guy in ten days , iz videoteke. a imam i doma neke pokemon crtice, isto original dvd, i isto ga ne mogu gledati, s time da sam ga mogla pokrenuti kad sam imala win2000, a sad imam xp; no glupo bi bilo da to ima veze bas sa windowsima, ili???.
    osim sa media, probala sam gledati i sa bs playerom, i opet isto.

    help
    tenx unaprijed

  6. #6
    zalosna sova
    Guest
    ja sam takodjer imao problema kada sam presao na XP. i sta drugo nego sam oderao masinu i vratio se na dobre stare Win 2000. tek kad ispobas sve moguce varijante )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •