Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: PC Play

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Red)-(ead@PcP_Mag
    Guest
    Što mislite o časopisu PC Play?
    <br>
    Što bi trebalo promijeniti?
    <br>
    Da li vam se nešto posebno sviđa ili ne sviđa. Iznesite svoje prijedloge...

  2. #2
    makedonec
    Guest
    Nista!!!!!!! Samo da budu redovni!!!

  3. #3
    SlipKnot
    Guest
    Cijena ,Cijena ,Cijena ah da i cijena.
    <br>
    Znam da svjetski časopisi koštaju i duplo ali.....
    <br>
    Mi ne živimo u V.Britaniji,Švicarskoj itd.
    <br>
    Ovo je Hrvatska.Ljudi se ubijaju za 100kn pa 30 kn za časopis o igrama djeluje besmisleno(iako je najbolji časopis)
    <br>
    ××××ga dok ima tatinih sinova i škvadre iz Saloona bit će i PC playu para
    <br>
    Vode se politikom zasto prodat 40000 kom/15kn kad možeš 10000kom/32kn
    <br>
    Nadam se da su si barem priuštili svaki od urednika po jedan S600 i kuću na Pantovčaku.A poslijee posla svi u Saloon hvatat maloljetnice sa spikom znaš ti ko sam ja
    <br>
    Oprostite na ovom izljevu bijesa a što se mene tiče možete i poskupiti .Ja ne kupujem časopis ja posuđujem(jeftinije je za oko ''cirka'' 32KN)
    <br>
    A da skoro da zaboravih želim više stranica,Zagora u svakom broju,6 orginalnih igra na Cd-u koji bi trebao biti u tvrdoj kutiji,kupone za Mcdonalds,14 maxi postera i golu J.Lopez
    <br>
    Pozdrav

  4. #4
    [IAF]wipeout2001
    Guest
    hi!
    <br>
    <br>
    slazem se sa tvojom sarkasticnom izjavom, ionako sto nezivim dolje. U tome si 100% u pravu. Nismo mi svicarska ili cak Slovenija (koja samo sto nije u EU usla, pa nek HR vlada malo misli o tome..). 1. KAD MISLITE EXPORTIRAT CASOPIS I U NJEMACKU?
    <br>
    2. NEMOJTE DA BUDE PRESKUP, JER CU SI ONDA BOLJE KUPIT &quot;Q&quot; Magazin, gdje DOBIJEM VISE INFORMACIJA O GLAZBI ITD. Ne covjece...tako to neide..sve je preskupo u HR sve...uskoro ce biti 95% ilegalnih stvari u HR , 5% legalnih...kao u Albaniji sada.
    <br>
    <br>
    see ya

  5. #5
    Yuga
    Guest
    Od ovog meseca i u Jugoslaviju je stigao PCPLAY. Kod nas on kosta samo 150 dinara a to je oko 5 DM ,dok nas najbolji casopis(The GaMer, ako ste culi) kosta 120 din. ili 4 DM, i to bez CD-a , PCPLAY je odlican a i sadrzaj na cd-u je dobar.Samo mi recite(ako nemate nista protiv sto sam iz Juge)da li je poslednji broj onaj sa Serious Sam?(posto sam taj nasao i kupio)

  6. #6
    Mak
    Guest
    Podrzavam slipknot-a i mislim isto onoi sto i on . Nema se para razumite , BUG je duplo deblji i ima istu cijenu . Nemoraju sve stranice biti plastificirane stavite stranice kao sto ih ima bug ali budite debeli kao i on . I morate biti malo redovniji .

Slične teme

  1. PC Play ???
    By NoNamed in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-08-2008, 20:46
  2. Play Station 2
    By Xtina in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-04-2003, 00:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •