Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 37 od 37

Tema: PC Play

  1. #26
    Blood
    Guest
    Ja mislim da je PCplay odličan časopis! Jedino da malo "češće" izazi! Ali kad god imam priliku kupim ga, a sve u njemu je ok!

  2. #27
    Teic
    Guest
    Zašto Valiću Ne bi dali 2 strane a ne jednu jedinu? Pozdrav IgGyu!

  3. #28
    M4t1rx
    Guest
    <font size="+1">Časopis je OK, a humor vam je totalno bolestan. Tolko smijeha nije bilo ni u ex-yugi Što se tiče zamjerki, cijena je prevelika, a Zec dobiva previše recenzija. Dajte priliku i ostalima!!! Uglavnom to je to, nemam više ništa za reć... Ostanite najbolji! ) </font><br><hr>

  4. #29
    Teic
    Guest
    Zakon ste. Samo bi trebalo više sadržaja. Al glavno da čovjek piša od smijeha kad čita PCP!! )

  5. #30
    Gavun
    Guest
    definitvno najveca zamjerka jednom gamerskom casopisu po meni je to sta nema redovitu rubriku u kojoj bi se pratila hrvatska multiplayer zajednica (osin W:ET koju igraju neki clanovi redakcije)

  6. #31
    xxxx
    Guest

  7. #32
    xxa
    Guest
    <font color='black'></i></b>
    samo proba

  8. #33
    xxa
    Guest
    <font color='black'>
    samo proba

  9. #34
    xxa
    Guest
    <font color='black'>
    </b>
    samo proba

  10. #35
    ivan37
    Guest
    PROTEST

    tko se slaže da u nagradnoj igri juicy pc play loša imena za igre dobivaju nagrade?! kolko ja znam mora biti duhovito! e sad kolko je duhovito \"šaka iz mraka\"(Thief 3) to samo oni znaju!???!!!? moj prijatelj je poslao ime- Bilo kuda, kradem svuda! Zar to nije bolje od gore navedenog(bar je duhovitije)?!
    Ja sam poslao: Kradljivac MB-a, Nije sreca para puna vreca, nego dv\'je! Tko se slaže s menom oko toga neka reče jer stvarno mislim da to nije u redu!!!
    Ako svoje prijedloge za ime smatrate bolje od nagrađenog napišite ga!!!

  11. #36
    Talični Tom
    Guest
    ljudi stvarno bi trebali uvest već jednom taj DVD, pa i PcChip, BUG i Hacker ga već imaju, ali sve ostlo vam je super, ljudi vi ste zakon

  12. #37
    Talični Tom
    Guest
    )

Slične teme

  1. PC Play ???
    By NoNamed in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-08-2008, 20:46
  2. Play Station 2
    By Xtina in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-04-2003, 00:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •