Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Ford Fiesta ST

  1. #1
    B
    Guest













    2.0 150 KS 0-100km 8.4 sec max. 208km/h
    svi kazu kako je obicna Fiesta po pitanju voznih osobina, lezanja najbolji auto u klasi, sto znaci da ce ST biti jos bolji, za to je odgovoran sportski odjel Forda, Team RS.
    Bit ce to dobar auto.
    u jan 2005 pocinje prodaja.
    Postoji mogucnost da ce krajem 2005 doci Fiesta RS, sa sperom, oko 180KS i 0-100km manje od 7 sec, parvi Clio Sport killer :smile25: <br><hr>

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Neznam za ovu novu Fiestu , ali taj auto nikada nije bio ništa posebno u svijetu auto sporta, čak naprotiv , bio je ××××××. Ja sam imao Fiestu XR2 koja pucala na sve strane , a ni novija XR2i nije bila ništa bolja.Čak je ona Fiesta turbo bila totalni debakl od auta.

  3. #3
    S16
    Guest
    Meni je ova lipa

  4. #4
    piquet
    Guest
    meni je isto izvana lijepa, ali na autoshowu prije 2 godine sam sjeo u ghia model i uređenje i plastika su bili apsolutna katastrofa.
    valjda su to ispravili.

  5. #5
    B
    Guest
    ma koga briga za plastiku, kakvo je to mjerilo kvalitete, jos pogotovo u ovoj klasi malih automobila. ovaj ST se meni svidja, sigurno ce biti dobro opremljen, vjerovatno ce biti povoljan, vozne osobine ce sigurno biti vrlo dobre, jer Ford je u zadnje vrijeme dokazao da zna radit dobre vozaceve aute.
    Sutra bi kupio ovu malu fiestu ST, naravno, ako nebi imao love za recimo jedan WRX )

  6. #6
    Cezy
    Guest
    3 dana sam se vozio u Fiesti coupe 1.6

    Odusevilo me lezanje i getriba.
    A i motor od 100cv jako dobro funkcionira u tom autu.

  7. #7
    TatinSinek
    Guest
    Fiesta RS izlazi početkom 2006 imat će 2.0 turbak sa 200KS


    E TO
    E TO ĆE BITI RS ubojica

  8. #8
    ŠULE
    Guest
    Maloj niš ne fali. Fino je obdarena i imati će sigurno dobru poziciju u znanoj nam klasi.
    Dobrodošla!
    Inače "B" Clio sport ima i sa grbom na leđima (255), tako da joj nikakve špere i ventilatori ne pomažu.

  9. #9
    Cezy
    Guest
    Ma nece!!


    btw

  10. #10
    B
    Guest
    Sule, ima i WRX STI za te pare, pa gdje onda taj 255 wannabe sportscar :smile25: :smile25: :smile25:

    pa rekli su da ce RS imati preko 180 KS, moguce 200KS, bit ce to mala bomba, jos ako bude dobra kako je bio Focus RS onda

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    Ajde de!
    Da budem iskren opet bi radije maloga. Pa ove STI taxisti već voze po gradu!

  12. #12
    drugmirko
    Guest
    ) kaj? neda vam se kopat po Ford clubu pa ste malo postali stare slikice? fali vam još ona ljubićasta. .


    inaće, hvala bogu za ono crveno i za ono buduće plavo, jer Fordovi auti u zadnje vrijeme izgledaju dosadno ko dvopek .<br><hr>

  13. #13
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Daj bar budi pošten pa reci da nemaš love za STI, a nemoj tu pričati braču Grimm

    Ja bar pošteno priznam da nemam 50000 eura za STI, a volio bi ju kupiti.

  14. #14
    B
    Guest
    a ja bi Evo 8 ili STI

  15. #15
    Aero
    Guest
    Nije loše... :smile22:

  16. #16
    rs turbo
    Guest
    Nema šta lijep autić :smile25: , pogotovo plavi.<br><hr>

  17. #17
    sepra
    Guest
    Krasan autić, 200 turbo konja u malom paketiću, može li bolje?<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  18. #18
    rs turbo
    Guest
    Bojim se da ne :smile25:

  19. #19
    Brock
    Guest
    Može... 211ks u malo većem tamno zelenom paketiću... )

    Si išel gledat?

  20. #20
    rs turbo
    Guest
    Ne, di to? :smile25:

  21. #21
    sepra
    Guest
    Nisam Broče kaj da ti velim, ne stignem se ni popišat.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  22. #22
    piquet
    Guest
    bumo ti kateter ugradili! <br><hr><font color="green">u palačinki je bilo pekmeza ko u bmw-u serijske opreme!</font>

  23. #23
    mc
    Guest
    Meni bas krasno izgleda Fiestica - ne bi se ni najmanje bunio... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. Ford Fiesta
    By 666 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 06-04-2004, 09:06
  2. Ford Fiesta
    By zarobljenik brzine in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-12-2003, 20:37
  3. Ford Fiesta 16v - servis
    By goran_st in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-08-2002, 08:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •