Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Brabus G V12 BITURBO

  1. #1
    Cezy
    Guest






    4.7sec do stotare 240kmh spica!! <br><hr><font face="Impact">Racing is life...
    ... anything that happens before or after is just waiting.
    </font>

  2. #2
    S16
    Guest
    Boleština...

  3. #3
    B
    Guest
    glupost, taj auto sigurno kosta preko 150.000 eura, jel tako??

  4. #4
    Aero
    Guest
    Meni je luđi onaj Brabus E V12 6,3 BITURBO

    640 KS/1026 NM
    0-100 km/h za 4,2 sec i 340 km/h(elektronički ograničeno!)

    0-200 km/h 12,9 sec, 12 klipna kočna kliješta... <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  5. #5
    Aero
    Guest

  6. #6
    D0mi
    Guest
    Ma svaka cast tom Brabusu, sta je je mrcine jesu ali cinjenica je da je to nepotrebno. Ak ocu takvu sportivu pa zet cu si Ferrarija, ili malo blaze Astona, sta ce mi limuzina pretvorena u avion?

    Isto tako i onaj Maybach Brabus, pa oni su luksuznjak nakrcali spojlerima i pragovima. Koji ce ××××× nekom biznismenu il politicaru pojacani Maybach, kad vec normalan ima sve sto je potrebno za udobnu i brzu voznju, nece valjda ic skidat s tim sekunde po krugu

  7. #7
    Aero
    Guest
    Bit je upravo u tome da možeš zbrukat Ferrarija u svakom trenu... A u unutra čak i stane više od dvije osobe...

  8. #8
    enzo
    Guest
    Ferrari je klasa za sebe i nije dovoljno bii brži od njega da bi ga se zbrukalo. Ferrari je jednostavno nešto iznad svega. Osim toga svi trenutni Ferrariji idu ispod 4.2 do 100.

    Postoje automobili i Ferrari!


  9. #9
    Girrari
    Guest
    Ne vidim poantu nasviranih džipova. Ipak, svaka čast Brabusu.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  10. #10
    rs turbo
    Guest
    Enzo, nemoj se ljutit al pričaš gluposti.
    Največa bruka tipu u Ferrariju, Lambu i slično je upravo kada ga spre×××× neki tip u luksuznjaku ili slično.

  11. #11
    Dr. Strangelove
    Guest
    ja bi se rado volio tak malo obrukat
    Ima neko Ferraria za dat na korištenje?

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...evo čak ću i za promotivnu svrhu napravit ovakvu facu kad me Brabus prejebava na autoputu...

  13. #13
    rs turbo
    Guest
    Hej za dobru zajebanciju nema šta :smile25: <br><hr>

  14. #14
    Axl
    Guest
    monstrum od Brabusa
    da li je to i Final Edition ?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •