Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kraj limuzina

  1. #1
    .....
    Guest
    ""Čelnici Fiatovog koncerna ovih su dana najavili kako će 2007. godine prestati proizvoditi velike limuzine. Tada će iz proizvodnje povući Lanciu Thesis i Alfa Romeo 166 a njihovih nasljednika neće biti. Fiat je doduše najavio proizvodnju nasljednika popularne Crome, no taj će model biti pozicioniran u srednju klasu.

    Fiatovo čelništvo na drastične se postupke odlučilo zbog loše prodaje velikih limuzina i niske isplativosti takvih projekata. Alfa 166 izuzetno je dobar automobil, no kupci luksuznjaka iz više srednje klase ne pretendiraju talijanske uratke.""



    mislim da je ovo dobro za Alfu, jer ce se vise okrenit prema sportskim autima, GTV, Spider, cak dolazi o jos jedna Coupe verzija od 157, pa Coupe verzija od buduce 148, pa 8C.
    Sto manje limuzina, sto vise sportskih modela kod Alfe. Lancia ce izgleda propast totalno

  2. #2
    Bmw Touring
    Guest
    Ta tema je vec bila
    Samo nista to jos nije definitivno

  3. #3
    __pack0575
    Guest
    Steta jer 166 je predivna, Thesis isto. Mislim da su potegnuli krivu politiku. Nije da se ti auti ne prodaju zato jer nema interesa vec je problem u ipak pricama o nepouzdanosti Fiata.
    Kada bi poradili na tome, vrlo lako bi bili u vrhu prodaje i luksuznijih automobila, jer dizajnom ipak prednjace.

  4. #4
    Axl
    Guest
    samo jednu stvar ne shvatam, gdje su ovi sa vidiauta tu vest iskopali, ja sam pregledao sve zvanicne site-ove FIAT-a i ni pomena o tome nema

  5. #5
    600
    Guest
    100 istih tema!

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Bumo vidli kaj bu bilo, a do tada prestanite s crnim prognozama.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  7. #7
    Aero
    Guest
    Ma buju oni i dalje imali luksuzne limuzine. Pogledajte što se događa proizvođačima bez luksuznih limuzina u programu! Propadaju...

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa 2007. je realno očekivati prestanak proizvodnje 166, pa taj auto se radi od 98. A dal će bit nasljednik to je manje važno, važno da nije povučena prije roka ) Dapače ovo će bit 9 godina proizvodnje, a to je super.


  9. #9
    Dr. Strangelove
    Guest
    Axl...kaj nisi još skužio da se novinari vidiauta najčešće informiraju na forumu... )

  10. #10
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  11. #11
    activa
    Guest
    .. dobar im je izvor informacija ..!!

  12. #12
    Axl
    Guest

    sad znam i sad mi je sve jasno
    hvala sto mi oci otvori

Slične teme

  1. honda civic limuzina
    By rabolino in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-02-2004, 04:17
  2. Top 10 opakih limuzina
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-01-2003, 02:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •