Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: FolderProtect - problem

  1. #1
    nowhereman
    Guest
    Sa VIDI CD-a br. 78 instalirao sam program FolderProtect i na nesreću isprobao ga na folderu My Document (greškom). Klikom na "Unprotect" neće mi vratiti "izgubljene" datoteke i podfoldere. Praznina, bjelina, velika kao Sibir. Pokušao sam ga deinstalirati - ništa, naravno. Ponovo sam ga instalirao, nije me tražio novi password, već je prihvatio stari. Ali i dalje nema mojih podataka. Što raditi?

  2. #2
    FolderProtect2
    Guest
    Imam Win XP, ako to što znači.

    Zahvaljujem na svakoj pomoći!

  3. #3
    Shime
    Guest
    nisi jedini... )
    ja sam tolko popizdio da sam preinstaliro windoze

  4. #4
    Grga
    Guest
    jedina stvar koju mozes pokusat je nabavit neki drugi program za dekripciju i pokusat vratiti datoteke u prvotno stanje

    zato ti i pise na cd-u da vidi ne odgovara za stetu uzrokovanu koristenjem cd-a )

    ja ZNAM ko je kriv....

    Virus DraŽa.m preporuca se spremanje ovog (i varijacija) virusa DraŽa.m u Virus Vault na dozivotnu (a mozda i dulje)
    Lijek za ovaj virus mozete naci
    :URL=www.mup.hr/:Ovdje:/URL:<br><hr><font color="red">I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  5. #5
    Grga
    Guest
    ovdje = www.mup.hr
    <br><hr><font color="red">I\'m mad, you\'re mad, we\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

Slične teme

  1. problem sa lpt 1
    By schole in forum Hardware
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2003, 00:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •