Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Acura TL

  1. #1
    Rosso unlog.
    Guest
    Ne znam kolko pratite Acurine modele jer ja recimo prije nisam imal prilike vidjeti ovaj auto. Nagledal sam se tu svega i svacega, ali ovaj auto mi nekak iskace iz mase; stvarno je pojava na cesti. Sad bas gledam na Acurinoj stranici tehnicke podatke i vidim da je auto dug 4.8 metara, pokrece ga 3.2 litre V6 SOHC VTEC s 270 konja (6200 rpm) i 238 newtonmetara (5000 rpm). Nudi se s petobrzinskom automatikom ili rucnim mjenjacem sa 6 kratko proracuatih brzina. Serijski dolazi sa alu 235x45, Potenza i Brembo samoventiliranim diskovima (310mm naprijed i 282mm iza). Opremu je smijesno nabrajat jer auto nema kaj nema. Raskosi kolko hoces.

    Starta s cijenom od tridesetak tisucice zelembaca kaj je stvarno nis za takvu jednu pilu.

    Po meni auto je stvarno bomba i steta kaj ga nema na europskim cestama.










  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    ××××no... a kaj je ovo TL? Turbo-Limach? )

  3. #3
    Black Knight_
    Guest
    To je cini se nekakava Acura verzija accordice?

  4. #4
    Rosso unlog.
    Guest
    Nije to Accord. Accord pod Acurom dolazi pod imenom TSX. Ima ih jako puno na cestama. Ovo cudo je po meni nekaj puno bolje od Accordice. 3.2 litre sa 6 brzina i 270 konja mora ici ko blesavo. Nazalost nebrem naci konkretne podatke o ubrzanju i krajnjoj.

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Šta nije to pretežak motor i previše konja za prednji pogon

  6. #6
    Girrari
    Guest
    <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  7. #7
    600
    Guest
    Ne, taj problem ima samo Alfa!

  8. #8
    mc
    Guest
    Samo sto ovo nije jurilica...

    Al sta je previse, previse je za prednji pogon... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #9
    Aero
    Guest
    Ima takva ista Acura u Zagrebu, vozi ju neki lik iz diplomacije neke zemlje... Mislim da ima zelene tablice.

  10. #10
    cdti
    Guest
    to onda iz BIH veleposlanstva !? )

  11. #11
    HONDA A
    Guest
    Model TL je raden na bazi Americke verzije Accord(platform), u odnosu na Accord stupanj vise perfomance, dizajna, i luksuza, ukratko receno savrsenstvo Hondinog Engineeringa.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •