Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Peugeot 206 za 5500EUR-a?!

  1. #1
    AlenOS555
    Guest
    Ima jedna auto kuća koja se bavi prodajom rabljenih auto, pa između ostalog daju 206icu iz 99g,60ks, 3 vrata, podizači, servo, 2 zračna jastuka, stakleni krov, metalik boja, bez klime za 5500 u kešu, isplati li se???auto ima 60 000km i daju garanciju 6mj..

  2. #2
    306OS
    Guest
    Koji je to salon???

  3. #3
    206 xsi
    Guest
    Ja prodajem 206 xs 1.4 75ks, 99.god, 70000km, klima, abs i sve ostalo za 6500 eura. Od dodatnih stvari ima krovni sojler, alu 14 sa novim gumama pirelli 6000 185/55/14 i ispušni lonac supersprint originalni za taj model auta

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Ha čuj, ja bi svog Punta s istom opremom i snagom (kad bi ga sad prodaval) davao za istu cifru s time da ima istu opremu osim tog krova, ali je zato konac 2000-te i ima 36 000 km. Znam da je Peugeot statusno iznad FIAT-a, ali mislim da bi cijena mogla ići jedno 500€ dole bez obzira na garanciju ili "garanciju".<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Moj se post, naravno, odnosi na prvi post teme.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  6. #6
    OS FIAT>>>
    Guest
    Peugeot se mozda statusno nalazi iznad Fiata, ali ja ga tako ne dozivljavam.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    To je sad već drugi par rukava.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  8. #8
    206-os-
    Guest
    Peugeot se mozda statusno nalazi iznad fiata zbog sireg proizvodnog programa ali u toj klasi 206 i Punto su ravnopravni konkurenti..

  9. #9
    .
    Guest
    ma kako da nije.

    Sigurno se manje kvari nego Punto koji je poznat po tome, a ima i jeftinije servise i od punta/corse/clia.

    eeeeeee, jednog dana kad se skupi lova.jedini problem što nemaju neku akciju "ostavite svoj krš od 100E i odvezite novi auto"

    A ove otale kuće imaju "ostavite svoj krš i odvezite novi krš s kojim ćemo Vam izmusti ostatak para" ) )

  10. #10
    Girrari
    Guest
    <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  11. #11
    206 xsi
    Guest
    Tako je tocka (.) )

    Servisi su stvarno jeftinji, ne znam da li ima jeftinijih u toj klasi auta.

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ajd ne laprdajte.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  13. #13
    Hondo
    Guest
    A ha. Uopče se ne kvare.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  14. #14
    TRANS AM
    Guest
    Baš!

    A i servisi su baš sića! <br><hr><font size="+1" color="green">Formula je quraz po potrošnji!</font>

  15. #15
    Hondo
    Guest
    Pa Francuzi su od nekad poznati po jeftinoći djelova. ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  16. #16
    Brock
    Guest
    A P206 po svojoj nekvarljivosti i pouzdanosti...

  17. #17
    .
    Guest
    je je a fiat poznat po pouzdanosti hahaha, nemojte me nasmijavati.
    Isto ko i Alfa. Jel daju kakav popust na varijator faze ???? 100 kom po 50 % popusta,svejedno će krepat za 3 godine svi.

    Nevjerovatno.Kako uopće punta usporedit s bilo čim, fiat propada, auti OPĆEPOZNATI po crkavanju.To je jeftin auto i točka.A servisi skupi.
    A za 206 osnovni servis do 120 000 km koštaju po 580 kn. Ajd di je jeftiniji ??

    Sad će ALFAministrator sve ovo zbrisati jer sam rekao da fiat i alfa crkavaju, al nema veze bit će copy-patste hehehe

  18. #18
    Hondo
    Guest
    Oprostite, vi ste jedna obična bukva.
    Hvala.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  19. #19
    Girrari
    Guest
    De od×××× s glupostima. Do prije par meseci se pričalo kak bu Opel kupil FIAT... Vidim.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  20. #20
    .
    Guest
    Pa hajde onda, GDJE SU JEFTINIJI OVLAŠTENI SERVISI - FIAT ili PEUGEOT.

    Sutra zovem pa javim, no problem.
    Jer kod nas (malo pametnije) sirotinje je osim cijene auta BITAN i podatak o cijeni servisa ( ne blatobran i šofer-šajba jer nedajbože bit kriv- odma bankrot) nego baš servisi redovni.

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Mislim da su im cijene tu negdje, ali ti slobodno zovi, pa napiši kak je.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  22. #22
    206 xsi
    Guest
    "Do prije par meseci se pričalo kak bu Opel kupil FIAT"

    Kao da je opel drukčiji, bankrot mama :smile25: :smile25: :smile25:

    Točka je u pravu. Ako su u fiatu servisi jeftiniji onda je i punto kvalitetniji od toyote yaris

  23. #23
    Hondo
    Guest
    Drugari, može pitanje?
    Kaj vi smatrate pod jeftinočom/skupočom servisa?
    Cijena servisa se sastoji od cijene rez. djelova i cijene rada mehaničara. Cijena sata rada ovisi od servisa do servisa iako su svi oni tu negdje, a u pravilu cijena je niža izvan Zg. Kaj se djelova tiče, svi znaju da su djelovi za tal. aute uvijek jeftiniji od konkurencije, a velika stavka je da ti djelovi ne trebaju tak često ko kod drugih. Kad sve zbrojiš, nekaj postane jasno. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Tak je.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  25. #25
    206 xsi
    Guest
    Onda je punto bolji )

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •