Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kupnja zimskih guma, gdje?

  1. #1
    gumifleks
    Guest
    bok, trebao bi kupiti zimske gume, gdje je u zg i bližoj okolici najpovoljnija kupnja, jel zna netko?

  2. #2
    Andre
    Guest
    ja uglavnom kupujem gume u sloveniji, osim ak im nije cijena ista kod nas. Odi na http://www.vulkanizerstvo-lasic.si/ i http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/. Nazovi ih radi detalja, nejasnoca, decki su ljubazni i profesionalni.

  3. #3
    Brock
    Guest
    www.molydon.hr

    www.vulkal.hr

    www.dryden.hr


  4. #4
    slijepac
    Guest
    Metro ima sa Pirelijem nekakav posebni dil pa su cijene niže nego kod ovlaštenog uvoznika. Meni su se na Marei 103ks. pokazale super pa sam i ljetne kupio na istom mjestu. Kada imaju akciju montaža i balans su besplatni...

  5. #5
    MIRK0
    Guest
    Ja bih ti savjetovao www.adac.de kao odlicno mjesto gdje mozes provjeriti kvalitetu i performanse pojedine gume. Inace, najbolje je ic u Slo poradi znatne ustede, ali ak oces zadrzat ljetne gume, moras ic kod nas Ja sam prosle godine kupio Bridgestone Blizzak LM18. Mracna zimska guma po povoljnoj cijeni. Samo nemoj kupovat Dunlop, jerbo gume nisu nesto a kod nas kostaju ko da su od zlata. Jos jednom skrecem paznju na ADAC. Uvidjet ces da cijena gume na nasem trzistu cesto ne garantira kvalitetu i performanse !!!

  6. #6
    MIRK0
    Guest
    Zaboravih jos nesto. Na gumi ti pise kad je proizvedena. Broj tjedna i koje godine, npr. (24/03). Nemoj kupovat gumu stariju od 6 mj. koja nije na popustu, stariju od 12 mj. na totalnom popustu (preko 30 %), a stariju od 24 mj. nemoj uopce kupovat koliko god jeftina bila !!!

  7. #7
    gost2
    Guest
    na žalost i ja kupujem gume u sloveniji
    zgodno je uzimati (fuj ne volim reklamirati )na malom prijelazu (bregana )s slovenske strane se to zove nova vas bivši remontni zavod e što su ljudi ljubazni prek telefona čim ih nazoveš sve središ ako ima nejasnoća oni tebe nazovu da ne trošiš telefon a cijene i testove itd imaš na internetu i opet ne volim reklamirati www.xxxx.si
    oznaka se zove dot i nalazi se na boku gume i sastoji se najčešće od četiri broja npr. 2203 proizvedeno dvadesetdrugi tjedan 2004.godine a detalje kak se prelazi granica nije za ............

Slične teme

  1. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati
    By skywalker in forum Auto servisi
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 08-07-2004, 23:01
  2. kupnja
    By zaneti in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-11-2003, 12:16
  3. Komplet zimskih kotaca za BMW prodajem
    By Kruska in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-10-2003, 21:08
  4. Skoda Fabia - gdje kupiti, gdje servisirati ?
    By skywalker in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2003, 11:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •