Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: Honda Accord - kupnja

  1. #26
    cdti
    Guest
    dom dom,bio je i u auto blicu test toga nissana prije par mjeseci.tamo je prosjek bio 11,6 l. popizdim kad tako u novinama vidim auto sa 200 ili vise KS i sad potrošnja oko 14,15 litara i kazu da auto puno trosi.pa sta bio oni da auto sa takvom snagom i kubikazom trosi ko upaljac !

  2. #27
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ja samo tvrdim da auto sa 280 konja V6 motorom nema šanse da troši po gradu 12 litara.Prije oko 15-16 litara.Meni Alfa ide oko 18 , a šogoru 540 19-20 litara.Govorim o gradu Zagrebu.


  3. #28
    alfist_zg
    Guest
    pa dobro, ali Hondini motori bi trebali biti malo stedljiviji, zar ne?opcenito govoreci...
    meni isto tih 12-13 lit. po gradu je malo previse, ali nemam nikakvih iskustava sa tim autom...koju boju ces uzeti?
    ona bijela mi se svidja, malo je neobicna, ali cini se da mu dobro stoji...

  4. #29
    HONDA A
    Guest
    Mislim da ste malo pretjerali s potrosnjom 2.0 Accorda(12 do 13l u gradu), moja Accord(americka verzija), znaci,veca i teza, 2.4l i-VTEC motor pa ne potrosi u gradu vise od 12l/100km, mislim da nije logicno, da Europska verzija Accorda(2.0l), potrosi vise nego Americki model Accorda, pa cak i Acura TSX(Europska Accord u USA), s 2.0l(200ks) ne potrosi vise goriva od navedene Accord(2.0l) s 155ks.

  5. #30
    206 xsi
    Guest
    A bog te ××××, onda ću i ja uzeti hondu ako tako malo troše. Kako onda frendov rc po gradu 14-15, a moj 110 ks 206 10 litara? Koliko onda troši accord 2.4? 14 litara? I onda još honda A kaže da ste pretjerali s potrošnjom???????? Gluposti

  6. #31
    HONDA A
    Guest
    S mojom accord(2.4l i-VTEC-DOHC 16-Valve-160ks), svaki dan po lokalnim cestama putujem 28 km(u jednom pravcu) na posao po gradskim uvjetima voznje, stajem na najmanje 30 tak semafora "prosjek", kad se vracam kuci-naravno na prometnicama kao sto Ameri kazu "branik na braniku" znaci zastoji, po mojim mjerenjima potrosnja na 300 milja(oko 470km) je Maksimum 14 galona(53litre)-znaci priblizno 12l/100km i to je najveca gradska potrosnja koju sam izmjerio, inace prosjek autoput/grad je 12 Gal(45litara)na 470km.

    ps.potrosnja mjerena tako sto sam napunio pun i nakon predenih 470km napunio ga ponovo i dobio tocnu racunicu.

  7. #32
    Axl
    Guest
    znate sta , Honda radi cudne stvari ovde u Sj.Americi, evo moj radni kolega je pre neki dan kupio Accord tu 2.4 u Detroitu i dobio je ... PAZITE SAD 7 godina ili 150 000 milja garanciju. To je NE VEROVATNO, s potrosnjom je prezadovoljan, kaze da mu manje trosi nego Audi 1.8 turbo koji je imao do sada.
    U svim testovima je jednako pouzdana kao i Toyota
    sve u svemu dobar izbor, svaka cast

  8. #33
    mytbyte
    Guest
    Corolla 1.6 = 9.5 l/100 max u gradu...Zagrebu...s puno kreni-stani

    BTW:



    <br><hr><font face="Impact" color="red">NE ubija brzina, već nepredviđeno zaustavljanje!!!</font>

  9. #34
    Aero
    Guest
    " PAZITE SAD 7 godina ili 150 000 milja garanciju" <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  10. #35
    HONDA A
    Guest
    Tvornicka garancija Honde na USA trzistu je 36000 milja(57000km).
    7 godina garancije moze biti opcija kuju mozes naknadno kupiti od Dealera ali to nije od Honda.co, nego od osiguravajucih kompanija.

Slične teme

  1. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  2. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25
  3. Honda Accord
    By Accord in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 11-03-2003, 05:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •