Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zupčasti remen za clio ll

  1. #1
    šime
    Guest
    Ljudi znate li kada mijenjati zupčasti na cliu ll 1.4. U knjizi piše na 120000, međutim mislim da bi to trebalo učiniti nešto ranije. Auto trenutno ima 60000- ukoliko netko ima iskustva s ovim motorom neka se javi. Hvala!!!<br><hr>

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    U knjizi piše 120000km,ili vremenski
    npr.četiri godine.
    Možete slobodno zamjeniti remen na 60000km.
    Ako nemate kilometražu gledajte vremenski period.
    Nikada nemojte čekati zadnji trenutak.
    Ako se ne varam sa svječicama možete proći 60000km ili četiri godine što nije moguće.
    Meni su izdržale 25000km,nešto manje od tri godine.

  3. #3
    Brock
    Guest
    Ja sam mijenjao set remenja i vodenu pumpu na Twingu na 60000km, ali zato što je auto bio star 6 godina.

    Koliko ja znam... trebao bi se mijenjati na 100000km ili ako je auto stariji od 5 godina.

    Drži se toga... znam troje ljudi koji su zanemarili tvorničku preporuku, pa je bilo problema...

  4. #4
    lol
    Guest
    Nije istina da svijecice nemogu na Cliu izdrzati 60tisuca.
    Ja sam s Cliom 1.2 provezao 65000km i kad sam isao zamjeniti svijecice.. prije 2mjeseca primjetio sam da je jedna bila neispravna.. auto je bio u zadnje vrijeme trokirao.
    znaci do 60000 je isao bez greske.
    sada je star 5g.

  5. #5
    Stjepan H.
    Guest
    lol ti si poseban slučaj.Voziš dok ide.O svječicama u knjižici piše 60000km ili četiri godine.
    Ja redovito kontroliram svječice na 10000km.Bez obzira na povečan zazor dobro rade.
    Na 28000km ili tri godine jednostavno je izgorila glava na keramici.
    Jedino rješenje zamjena svječica koje i nisu tako skupe.
    Remen svakako zamjeniti na 60000km.

  6. #6
    fergazer
    Guest
    A ja to ne kužim. U zadnje vrijeme se toliko spominju remeni i njihova izmjena da to nije normalno. Ja sam imo na R5 starom 11 godina stari originalni remen i nikom ništa, kao i na staroj VW Jetti. Pa zar je toliko pala kvaliteta materijala zadnjih godina??
    Meni su svjećice na Scenicu 2000 god. izdržale 30000 km na moje opće ...

Slične teme

  1. Zupčasti?
    By Ante 006 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 10-10-2003, 22:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •