Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: BMW 5 vs Audi A6 vs MB E klase

  1. #1
    Aero
    Guest
    Dakle, pošto su svi takmaci iznova na tržištu u punom sastavu, vrijeme je za usporedbu. Kojeg biste željeli, odabrali, kupili...?

    Moj izbor se zna. <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  2. #2
    _pack0575
    Guest
    Isto kao i ti sefe!

    Ako prosiris izbor jos i na S-Type, onda BMW odma poslje njega.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Alfu 166 3.2 V6 TI.

    Od ove trojke definitivno BMW.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  4. #4
    Aero
    Guest
    Eh, kad se sad već i alfa umiješala shvatite ovu usporedbu kao:

    Alfa 166 vs BMW 5 vs Audi A6 vs Jag S type vs MB E klasa.

    Inače Alfa 166 3,2 V6 TI <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  5. #5
    Wheeler
    Guest
    BMW, poslije njega Alfa.

  6. #6
    Bmw Touring
    Guest
    Bmw petica definitivno a odma poslije nje Alfa.
    Neznam zasto al E klasa mi je nekako vise za starce pa bi mi ona bila zadnji izbor.
    Jaga bi izabrao iskljucivo sa 2.7 dizel biturbo motorom :smile25:

  7. #7
    B
    Guest
    BMW 5 svakako, ili mozda Subaru Legacy R Spec B, ali BMW mi je u toj klasi prvi izbor.

  8. #8
    B
    Guest
    mozda i Alfa 166 )

  9. #9
    Koshpa
    Guest
    Girrari bezveze je ubacivat Alfu tam gdje joj nije mjesto. Zasto onda ne stavit Peugeota 607 u ovu usporedbu? Zato sto mu nije mjesto, ni cijenom ni kvalitetom.

    Ako bi uzimao benza onda definitivno BMW, ako je dizel onda Mercedes. Audia nikad nebi uzeo. Jaguar bi uzeo u obzir definitivno. <br><hr>×××× the cola, ×××× the pizza all I need is Schljivovitza!!!

  10. #10
    Bmw Touring
    Guest
    Koshpa, Peugeot i ulazi u ovu usporedbu.
    Da usporedjujemo sedmicu,A8,S klasu i Jag XJ onda Alfa i Peugeot puse.
    Ovo sta usporedjujemo je visa srednja klasa a tu i Alfa i Peugeot ulaze medju ova cetiri

  11. #11
    Koshpa
    Guest
    Znam da ulaze gabaritima auta. Al cijenom, prestizom kvalitetom izrade ipak NE. PA najjaci modeli kod Alfe i Puga su sredina ponude kod ovih ostalih proizvodjaca. Inace Peugeot sam naveo kao odgovor na Alfu jer cini se da je bolest ovog foruma da se Alfu uvijek i svugdje gura (cak i tam gdje joj nije mjesto) da bi se na kraju jako odmaklo od teme. Uostalom Aero je temi dao naziv "BMW 5 vs Audi A6 vs MB E klase". Nema Alfe, nema Peugeota, cak ni S-Type (iako mislim da je njemu mjestu u ovoj usporedbi).

  12. #12
    Aero
    Guest
    Za S-typea sam fulao, uvijek mi na pamet prvo padne njemačko sveto trojstvo...

  13. #13
    Bmw Touring
    Guest
    je,u pravu si Koshpa

  14. #14
    Aero
    Guest
    Onda ostanimo pri naslovu teme.

  15. #15
    Aero
    Guest
    "Neznam zasto al E klasa mi je nekako vise za starce pa bi mi ona bila zadnji izbor. "

    Ja bi volio biti starac za volanom u tom slučaju:



    )

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    ok,znaci BMW bi mi bio prvi izbor a Mercedes zadnji.
    Da imam 50 godina vjerovatno bi uzeo Mercedesa )

  17. #17
    Cezy
    Guest
    BMW mi je nekak najdrazi auto u toj klasi sad.Kaj ja znam,naj kompromis izmedu sporta,dinamike i luksuza.

    Iako mi je i E400 CDI Avantgarde strasan auto,i ima puno bolji interijer od BMw-a. (subjektivno misljenje)

    Audi ne dolazi u obzir,pa ko normalan jos radi FWD u toj klasi???

  18. #18
    Koshpa
    Guest
    U vidio sam jednog E55 AMG u Remetincu neki dan. Da nema onaj prednji AMG branik i odostraga 4 spulje nebi ni skuzio da je AMG.

    Malo je jadno da Merc u svoje sportske modele ugradjuje automatic (makar to bio najbolji automatic na svijetu). SMG rula.

  19. #19
    drugmirko
    Guest

    absolutno BMW.

  20. #20
    piquet
    Guest
    meni je dizajnerski iznutra i izvana najljepši mercedes. audi je standardan. u bmw-u mi se ne sviđa untrašnjost.
    jučer smo baš vidjeli rs6.
    perfektan. decentan, a ipak brutalan.<br><hr>

  21. #21
    cdti
    Guest
    MB pa BMW.Audi mi se ne sviđa(unutrašnjost).

  22. #22
    600
    Guest
    Ova klasa me uopće ne zanima pa stoga nebi ništa, hvala! )

  23. #23
    Aero
    Guest
    Ni jednu 166-cu 3,2 V6 TI?

  24. #24
    600
    Guest
    Ne, jednostavno me momentalno ne zanima ništa veće od kompaktne klase, pa se ne vidim u niti jednom od tih automobila.
    Kada sam vozio 5-icu od staroga na more osjećao sam se ful čudno, iako auto ide i sve ostalo.

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Koshpa, spomenul sam Alfu iz vica, tek toliko da velim kaj bi ja zel u toj klasi.
    A usporedbe BMW-a i Alfe po kvaliteti ne bih ponovo načinjal. Tu imam svoj stav i šlus.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

Slične teme

  1. Skoda Octavia kraljica klase
    By Skoda TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-02-2003, 12:19
  2. Nova kraljica klase :)
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 13:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •