Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 57 od 57

Tema: BMW 5 vs Audi A6 vs MB E klase

  1. #51
    Aero
    Guest
    Girra, i ja sam to čuo.

    Hondo, istu tu sliku samo u većem formatu imaš na prvoj stranici )

  2. #52
    _pack0575
    Guest
    Thanx Aero! Da, nesmi ju vise imati macku u EU zbog sigurnosti pjesaka pa su napravili znak koji je na haubi i projicira hologramsku macku 15cm u zrak. No iz nekog razloga to jos ne stavljaju. Vjerojatno ××××ni ford nesto stopira kao i uvijek.

    E, a nije X-Type bas cijeli ford a i ono sto je najbolje je iz forda. Recimo, mondeovo podvozje i ajd, jedina slaba tocka je 2.0 fordov disel. Al recimo Aston Martin Vantage koristi 2 mondeova V6 motora spojena u V12 a svi znamo koliko je Aston dobar.
    Ja sam gledao unutrasnjost X-Type i nisam nasao slicnosti sa Mondeom.

    A recimo XK je star no, Jaguar je kao zamjenu napravio predivnog XK 150, no ××××ni Ford je opet to stopirao, pa su napravili F-Typea kojem je ford opet rekao NE a onda su napravili velikog kompakta koji je trebao prerasti i u Jeepa klase Cayenea ili Touarega, no to je Ford doslovce zabranio jer je kao bio presirok za ceste (205 cm).

  3. #53
    206-os-
    Guest
    Samo bi htio napomenuti da je BMW ove godine prodao 769086 automobila, prvi put od 1995 vise nego mercedes (za 9000) i to upravo zahvaljujuci "ruznoj" BMW seriji 5..

  4. #54
    Aero
    Guest
    :smile22: :smile22: :smile22: :smile22:

  5. #55
    S-B
    Guest
    Os206 i Renault Clio je ruzan i izgleda kao buhtla pa je medju najprodavanijim autima i kod nas i u svijetu.

  6. #56
    activa
    Guest
    ... kvantitet ne podrazumeva automatski kvalitet ..??
    ... cesto je sasvim obrnuto ..!!

  7. #57
    206-os-
    Guest
    S-B i Activa..auti od 10000 i 40000 eura se po tom pitanju nemogu usporedjivati..Clio je najpovoljnija kupnja u klasi i zbog toga je najprodavaniji..dok je BMW 5 sve, samo ne povoljan u svojoj klasi..i opet se najvise prodaje..
    I u toj klasi, automobil takve cijene, podrazumjeva kvalitet ako je najprodavaniji..<br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

Slične teme

  1. Skoda Octavia kraljica klase
    By Skoda TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-02-2003, 12:19
  2. Nova kraljica klase :)
    By Mazdohist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-02-2003, 13:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •