Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 92

Tema: VW GOLF V-AK hard test

  1. #26
    hondaš
    Guest
    A tek što se svašta se može vidit u AK oglasniku Od alfica145 sa PUNIH 75ks ili 147 sa 2.0motorom 110ks pa do slike BMW z3 sa tehničkim opisom BMW-a318 Da je tu i tamo pogreška dobro,ali ono je Irak )×××× ih kruh njihov!!

  2. #27
    piquet
    Guest
    ja sam ljetos vidio takvog golfa rege 0022 na šlepi sa razbijenim prednjim krajem i podvozjem.
    baš me je zanimalo da li je to testni ali slike nisu pokazale regu.
    ako netko ima autoklub kada su preuzimali golfa neka provjeri regu.
    btw prošli tjedan sam kratko provozao takvog golfa sa 105ks. nice.

  3. #28
    hondaš
    Guest
    a živcira me posebno što mi se čini da čitam vladin tjedni biten Naslovi tipaODZVONILO kantama (u svezi uvodjenja obaveznog eko testa)ili članci o 0,00promila pa do osvrta o kućnom(čitaj neprofesionalnom)tuniranju u kojem su se drznuli spomenuti rječki Yugo45 i vlasnika zbog razlike u snazi u prometnoj i stvarne snage(2.0turbo)

  4. #29
    T-IE
    Guest
    Piquet, ovaj testni je ZG-0064-PZ. Ali da su ga razbili vjerovatno bi pisali o tome.

  5. #30
    INTERCEPTOR
    Guest
    Bože kakav proser, pa to je naprosto smijeh, koliko se oni trude opravdati iskrivljenje spone na nepoderivom fauveu. Zbog žestoke vožnje nema šanse da se to dogodi, ili su negdje pošteno udarili grabu, a to bi se odmah znalo ili je materijal ××××××.

    A i švapski interijer je pokazao svoju kvalitetu.

    Pa taj auto će se raspast do 200 000 km ako uspiju napravit toliko bez da promjene karike i preventivno ventile kao na polu na 100 000 <br><hr><font face="Courier"></font>

  6. #31
    R-18
    Guest
    Da interSPECtor potpuno si u pravu.

    Golf je poznat po tome (pogotovo diesel) da jedva izdrži 200000 km.

    To su pokazale sve dosadašnje generacije.

    Svih 5 zapravo.

    Rijetko koji je izdržao 150000 km bez generalke.



    Samo mi jedno nije jasno.
    Pljuješ po petici i nešto muljaš o tome dal će izdržati 200000 km, a za sliku si stavio Alfu koja nije mogla 120000 km bez generalke. A ona tvrda plastika u unutrašnjosti već na 50000 km izgledala je ko danas na golf 1 starom 25 godina.

    <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

  7. #32
    600
    Guest
    Početak jednog divnog prijateljstva!

  8. #33
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  9. #34
    Aero
    Guest
    Inače ste znali da Večernjak ima Golfa V na testu? Bili su ljetos na Pašmanu, u Ždrelcu ispred jednog dućana. I sad dolazim ja sa bemburom, parkiram ga i ulazim u dućan, a dvojica likova ispadaju van iz dućana, skuže moj auto i gledaju ko mala djeca, obilaze ga, gledaju unutra itd. Onda su sjeli u tog hard terstnog golfa i otišli, nakon što sam ja otključao auto... Kak su se prepali... ) )

  10. #35
    piquet
    Guest
    600

  11. #36
    alfist_zg
    Guest
    pazi citat:
    " Uzrok iskrivljenja je žestoka eksplatacija i brojne udrane rupe na našim cestama. To nije izdržalo ni masivno Golfovo podvozje., uvjerljivo najpostojanije u klasi... "

    Zamislite, cak ni MASIVNO golfovo podvozje to nije izdrzalo, a to je UVJERLJIVO najpostojanije u klasi...dakle, zanima me dali onda svi auti te klase idu na servis podvozja poslije dva mjeseca? ma sta poslije dva, poslije deset dana jer je golfovo uvjerljivo i najpostojanije i masivno.
    cudno kak se uopce svi drugi auti voze po tim istim cestama da im se ne trosi unutarnja strana gume.


    Artur Klark, misterije svijeta*<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  12. #37
    activa
    Guest
    .. u pravu si ..!!
    ... cista naucna fantastika ,,??

  13. #38
    HONDA A
    Guest
    Napad je najbolja obrana, kako alfisti i ostali talijanoljupci misle, golf ce se raspasti nakon 200000km, kvaliteta plastike losa bla bla bla, ne branim VW, znam da je golf malo precijenjen i da Njemci u zadnje vrijeme grijese(pa nisu Japanci), ali su u svakom slucaju izdrzljiviji od cigana Talijana ciji dizeli nemogu izdrzati 200000km bez generalke a kamoli benzinci, golfovi s 300000km i vise voze se po cijelim ex YU prostorima a gdje su talijani? mozda poneki Fiat Tipo s 200000km s generalkom ili drugim motorom, nasli ste jednu kvaku, sitnicu, pa to se da ispraviti ,nije kraj svijeta, a losu kvalitetu na 80% talijanskih dijelova toboze nevidite.

  14. #39
    Girrari
    Guest
    Steraj se u pičku mater.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  15. #40
    Aero
    Guest
    ) ) )

  16. #41
    activa
    Guest
    ... girarri , nije valjda da te je ovo iznerviralo ..?? ) )
    .. pa tvoja alfa je , ako se ne varam presla 500 000 km , moj fiat je presao blizu 200 000 , i nista mu ne fali .... , motor kao nov , i preci ce jos toliko sigurno ...!!

  17. #42
    600
    Guest
    HONDA A, ti si fakat idiot koji ××××, ali ono bez pokrića!
    Mislim kaj ustvari po 100. put hoćeš reći/dokazati???
    Da kupim Alfu i da se sutradan razleti, složio bi ju i dalje vozio ili kupio opet novu prema tome ti postovi tvog tipa su uzaludni!
    Daj više shvatite neke stvari!!!

  18. #43
    Girrari
    Guest
    Ma Activa, druže, već mi je pun ××××× ovakvih ××××××. Skuham kavu, natočim mineralnu, odnesem sve gore za komp, zapalim cigaretu i hoću se malo opustiti uz forum i onda moram čitati ta ××××××.

    ×××××u mater, ja ne smijem maltene stavljat BMW i Alfu u istu rečenicu jer kaj se to uopće ima uspoređivat, ali se zato uredno po Alfi može srat do besvjesti. Svaka čast Aeru i ostaloj normalnoj ekipi koja nije alfistčki ili protalijanski nastrojena jer se fakat super ponašaju, ali ovih drugih mi je pun ×××××. I prijateljskih podbadanja i zajebavanja samo na račun 2 marke; VW-a i Alfe. Drugo ne smiješ ni taknut jer se odmah nađu dežurni dušebrižnici koji onda vele da si netolerantan i zadrt. Ako se pak malo pobuniš onda si pak preosjetljiv.

    Alfina sportska orjentacija i jebački dizajn su ×××××rije i podvale, ali je zato BMW-ova kvaliteta, Audijeva vrhunska završna obrada i Toyotina pouzdanost ××××na dogma. Pa već mi je pun ××××× toga. Naravno, talijani su cigani, Alfa je smeće, a svi su ostali super.

    Onda bar nek se okane Alfa romeo teme, pa da barem imam jednu oazu gdje mogu ujutro otić da se ne sekiram.

    Mir s vama!<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  19. #44
    600
    Guest
    Slažem se u potpunosti!
    Mene osobno smetaju ta "dokazivanja" da Alfa nevalja, a u stvarnosti je slika puno drugačija.
    Isto tako me smeta da se u doslovno svakoj temi mora sve svesti na Alfu i li u nekim slučajevima na Alfu i BMW, mislim čemu to???

  20. #45
    activa
    Guest
    ... mene to vise ne nervira ..!!
    ... cak bi se moglo reci da me i zabavlja ..??
    ... ljudi bez maste , bez duha , bez inicijative mogu " uzivati " samo u automobilu koji odgovara njihovom karakteru....., a zna se koji su to automobili ..???

  21. #46
    600
    Guest
    Neznam baš, ja sam na ovom Forumu fakat dugo i od kad sam ovdje ×××× se po i o Alfi pa me nekak valjda s vremenom to počelo smetat, ××××ga ostaril sam uz ovaj Forum!

  22. #47
    Girrari
    Guest
    Jebat ga, ja sam preveliki kolerik da bi me to zabavljalo. Mogu trpit neko vreme, ali onda pizdim. Mislio sam da je to prolazni hir na forumu, ali vidim da je to postao modus vivendi nekolicine na forumu.

    Ak mi nekaj ide na živce onda je to sistem "obožavam se šalit i zajebavat na tuđi račun, ali ne dam da se to radi meni jer ako to učiniš onda si furibaba ili zadrti konj ovisno o načinu na koji to učiniš."<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  23. #48
    cdti
    Guest
    slazem se sa alfistom_zg, ovi u auto klubu ne znaju vise kako bi i na koji nacin mogli nahvaliti ××××ni folcvagen.a ako mu i nađu JEDNU JEDINU manu onda odma ga dizu u nebesa kako je on i dalje najbolji kompakt i sl.(golf).a da ne govorim da ipak su najveci idioti na cesti za upravljacem folcvagena(barem iz mog iskustva).

  24. #49
    600
    Guest
    Najbolje od svega je kaj krene neka tema o nekoj sasvim desetoj marki automobila i sve divno i sve krasno i onda neki nealfist spomene Alfu i pokrene lavinu da bi na kraju svi izvređali i Alfu i Alfiste!

  25. #50
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Dragi Alfisti , pa to su sve stvari već deju vu.Ništ novoga.Hrpa dreka , podjebavanja i pražnjenja za anoreksične mozgove.Forum je bio dobar, ali sada je to hrpa dreka.Ti na ovom forumu više nemreš postaviti neko pitanje u vezi Alfe ( ili bilo kojeg talijana) , jer odma ide 5 stranica podjebavanja.Meni je lakše TL pitati s telefonom o nekim konkrektnim stvarima , i pošto njega ( i još neke ) jako cijenim , drago mi je čuti mišljenje, makar možda bilo i oprečnom mom stavu.Gledam vani Alfisitičke forume.Pa tamo nema da ti dođe neki Pasatlija i ×××× te za zadnji lonac ili kaj ti je otišel selen na 20000km.
    I zato se ja zalažem da Alfa klub se makne s ovog dreka i bude samostalna , da svi članovi budu logirani i da pitanja budu u duhu kluba.Ako neko ima problem sa autom , da mu se odgovori , a ne podjebava.Evo tolko od mene.....

Slične teme

  1. prenosni hard
    By frik in forum Hardware
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-08-2005, 22:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •