Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 73 od 73

Tema: Nema vise 166 i Thesis

  1. #51
    Brock
    Guest
    Želim reći da se ne treba generalizirati po tome tko vozi kakav auto... to uopće ne mora biti pokazatelj nečije vrijednosti...


  2. #52
    Fresh odlog.
    Guest
    U današnjem svijetu se sve gleda.

    Svi mi znamo da odijelo ne čini čovjeka, pa tako ni vozni park, ali....


  3. #53
    AR
    Guest
    ma koliko bio neprofitabilana 166 ica se mora nastvit proizvodit zbog imiđa marke, jer neupitno je da Fiat učinio pogrešku nakon što je izbacio Cromu i kola su mu pošla nizbrdo jer stvorio se dojam da radi samo aute za mase što im je uostalom i cilj ali neki reprezentativan primjerak mora da posoji, zamislite šta bi bilo od VW da je povuko passata kad i Fiat cromu, automatski bi cijelokupna paleta modela izgubila na vrijednosti. Da nije tako več odavno bi svi francuski proizvođači izvjesili bijelu zastavu

  4. #54
    AR
    Guest
    ma koliko bio neprofitabilana 166 ica se mora nastvit proizvodit zbog imiđa marke, jer neupitno je da Fiat učinio pogrešku nakon što je izbacio Cromu i kola su mu pošla nizbrdo jer stvorio se dojam da radi samo aute za mase što im je uostalom i cilj ali neki reprezentativan primjerak mora da posoji, zamislite šta bi bilo od VW da je povuko passata kad i Fiat cromu, automatski bi cijelokupna paleta modela izgubila na vrijednosti. Da nije tako več odavno bi svi francuski proizvođači izvjesili bijelu zastavu

  5. #55
    AR
    Guest
    bemti ovo govno od kompa na faksu :smile23:

  6. #56
    mc
    Guest
    Moram se odmah ograditi od licemjerja jer ne spadam u iste. Na zalost, neke stvari tako funkcioniraju.
    Evo primjera licemjerja na djelu. Neki dan dolaze kod mene u firmu dvojica iz T-svijeta na pregovore s mojim IT-ovcima. Decki su dosli s Fabiom Combi na sto su ovi moji reagirali: "Sto nam salju ove operativce. S njima ocito necemo moci pregovarati jer ti sigurno nisu dovoljno visoko da mogu donositi odluke o stvarima o kojima mi zelimo s njima razgovarati.". Sastanak je propao prije nego sto je i poceo. BTW, procjena je bila dobra - decki su prezentirali proizvod o kojemu smo ionako znali skoro sve sto nas je zanimalo, ali nisu mogli pregovarati o uvjetima... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #57
    Brock
    Guest
    A, kaj... da vam dođe glavni šef T-svijeta... vjerojatno bi i njega odjebali zbog auta kojeg vozi...

  8. #58
    mc
    Guest
    Ma ne, nije bitno. Bitno je da je u poslovnom svijetu to licemjerje i "odmjeravanje snaga" puno izrazenije nego u privatnom zivotu. Od tuda i cijela situacija s klasom vozila o kojoj pricamo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #59
    Fresh odlog.
    Guest
    Ti da nisi licemjeran, Ha


  10. #60
    Brock
    Guest
    Fresh?

  11. #61
    Fresh odlog.
    Guest
    Da Brock

  12. #62
    Rossonero
    Guest
    Joj kak ste potrefili temu. Bas sam se s cimerom razgovaral o tome kad smo isli do Hard Rock Cafea... ne znam kak smo dosli na to. Nekak smo poceli s odjelima pa na aute i imidz. Imidz je ××××no bitan u poslovnim krugovima, a u to ide i kaj vozis. Snobovski i primitivno, ali je bome tak.

  13. #63
    mc
    Guest
    BTW, danas mi je disa dosao na biciklu... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  14. #64
    Dom Dom unlog.
    Guest
    E ×××ך direktora koji dolazi na biciklu na posel.

    Taj sigurno neki SDP-eovac , jer samo oni dolaze sa biciklima i kantama na posel. :smile25: :smile25:

  15. #65
    piquet
    Guest
    kaj su mu maznuli statusnu limuzinu nemačkog porijekla? :smile23:

  16. #66
    mc
    Guest
    Ne, zakljucal ju je s lancem za bicikle za banderu i zaboravio sifru... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  17. #67
    Girrari
    Guest
    Mislim da jedna Alfa 166 pruža sasvim dovoljnu količinu statusa za jednog prosjećnog poslovnjaka. Neću ni spominjat koliko su puta ljudi s kojima radim pozitivno reagirali na činjenicu kaj ne vozim jednog od uniformiranih predstavnika više srednje klase.

    Jedino kaj je fora kaj auto mora biti besprijekorno čist i ne smije biti neki čelavi model. To je najbitnije.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  18. #68
    Bmw Touring
    Guest
    Meni je 166 fakat odlican auto i bilo bi mi zao da se stane proizvodit.
    Prekrasna mi je kombinacija u crnoj boji i 17" telefonkama a unutra crvena koza.
    Vidjeh takvog prije nekoliko dana.

  19. #69
    mc
    Guest
    A da organiziramo neke karmine, pa da se dobro nazderemo i napijemo za pokoj duse 166-ice, Vel Satisa i ostalih odbacenih, ali nikad prezaljenih modela? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #70
    Bmw Touring
    Guest
    Uvijek )

  21. #71
    spidi
    Guest
    Jednostavno SNOBIZAM uzima zamah (potcjenuju intelektualne kapacitete ljudi koji su dosli na sastanak sa fabijom)(skode obicno voze ljudi koji hoce VW tehniku po nizoj cjeni).
    A sto se tice ALFE ona je pojam za INDIVIDUALNOST,ANTISNOBIZAM,UZITAK U ZIVOTU, BRILIJANTNA TEHNIKA U PERFEKTNOM SKLADU SA IZGLEDOM NADVORESNOSTI.

  22. #72
    alfist_zg
    Guest
    mc, te firme koje si nabrojao imaju jednu zajednicku stvar a to je da su NJEMAČKE!
    Dalje, to kako je u nasoj "danke dojčland" banana državici tako i eventualno u štajaznam austriji, ne znači da je tako u cijeloj europi.
    Ja jaaaako zalim za 166icom, ako je to uopce istina, i nemoj mi molim te tako lijepi auto stavljati u istu recenicu sa velsatisom, barem odvoji zarezom pliz.<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">Alfistički delirij</font>

  23. #73
    Cesare Fiorio
    Guest
    Dečki nemojte našu državu računat. Kod nas još uvijek vrijede zaostala razmišljanja tipa-njemačko je najbolje i gotovo. Ljudi još uvijek ne razume da i drugi mogu napravit dobar proizvod. Tako je i sa limuzinama. Istina je da njemačka trojka ima ime, prestiž i dugogodišnju tradiciju izrade limuzina.
    Ali sjetite se samo Audija pred 20 godina! Gdi se on mogao mjerit sa Mecom ili BMW-om. S vremenom ih je stigao pa čak i prestigao. Pa zašto onda jedna Alfa ili Lancia nebi mogli doć u to društvo. trebalo bi dosta vremena ali sam siguran da mogu! Što se tiče tehnike mogu, dizajna, ekskluzivnosti isto, još samo kompletne marke da porade na kvaliteti i boljoj(jačoj) motorizaciji i evo ga!

Slične teme

  1. Nema boje na Tv
    By Cobra in forum Hardware
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 19-07-2003, 11:25
  2. Nema logike ?
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 16-11-2002, 16:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •