Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: Motor do 2500 eura

  1. #1
    Kas
    Guest
    Zanima me vaše mišljenje koji bi motor odabrali za tu lovu. Trenutno polažem A kategoriju pa razmišljam šta bi.
    Brzina mi nije toliko važna, bitno je da se dobro vozi. Ne želim nešto ružno kao Monster . Ne želim motor sa oklopima.
    Neki enduro, ali ne jednocilindrični jer previše trese. Možda neki naked.
    <br><hr><font color="red">Alfa u dvorištu, Manta u mislima.</font>

  2. #2
    MONSTER
    Guest
    vidi par godina star kawasaki ER5 ili nesto tog tipa....KLE500...pa ga lako pretvoris u supermoto...to mi je do jaja!


  3. #3
    Brock
    Guest
    Ne misliš valjda sad kupovat i vozit motor za vrijeme zime?

  4. #4
    turbo-limac
    Guest
    sad su najbolje cijene motora....

  5. #5
    Brock
    Guest
    Je... istina...

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    pa ga finoparkiras u spavacu sobu i fino cistis i gladis do proljeca.... tu i tam sjednes na njega i pocnes:"brrrrm, brrrrrrrrrmmmmmm, brrrrrrrrrrrrrrrr....."

  7. #7
    mc
    Guest
    Po zimi se ionak jede teska hrana od koje se dobro "brunda"... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Taman se navikneš na položaj sjedenja do proljeća. ) <br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  9. #9
    sepra
    Guest
    Hm Kas, ne znam baš da ova formulacija da jednocilindraš previše trese je dovoljna da ga odbaciš uopće. Pa to nije trešnja od koje ispadaju plombe ili te živcira da nemreš sjedit. U kombinaciji s dobrim auspuhom i većom kubikažom (od 400 nadalje) jedan cilindar je nekaj u kaj ćeš se zaljubiti.

    Budući da ti za malu lovu tražiš motor bez oklopa, odnosno čak tražiš enduro onda mislim da opasno smanjuješ krug izbora. A nepotrebno.

    Kaj bi ti falilo jednoj Yamahi XT600 negdje 92-93?
    Tu bar znaš na čemu si. Jedan cilindar, zračno hlađenje i fergazer. Ak pali i ide to je to.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  10. #10
    sepra
    Guest
    Sad bu Seprica za tebe malo prekopao Oglasnik pa da nađemo neki motro.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  11. #11
    sepra
    Guest
    ja bi išao ovo vidjeti:

    cagiva river 600 (naked), 95.g., reg. 07/05., u odličnom stanju 2600 €, ×××/ Broj uz pretplatu


    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  12. #12
    Brock
    Guest
    Sepra the Oglasnik Master... )

  13. #13
    sepra
    Guest
    ili endurača:
    suzuki dr 650 enduro 95.g., crni s koferima 30000 km, odličan 2850 €,

    <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  14. #14
    sepra
    Guest
    evo je!
    yamaha XT 600 E 91., 17500 kn



    ide za 2000 E ziher<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  15. #15
    Kas
    Guest
    Seprica, Suzuki i Cagiva su zanimljivi. Moglo bi proći.
    Motor nebi kupio sad, nego u 12-om ili 1 mj. Tada je pravo vrijeme za kupnju motorina.
    ER 5 bi prošao, ali ne i cijenom.

    Jedan cilindar od 500 ccm ××××nu zvuči, ali sam vozio neku Hondu, poluenduro, 500 ccm u leru je ok, ali kad daš gas imaš osjećaj da ćete čukice pogodit u glavu. KLE je OK, ali preskup. Ima ga frend i fakat OK motorin.

    Nemora biti naked, bitno da nije ležaljka.

    U utorak imam ispit.

  16. #16
    alfist_zg
    Guest
    zakaj ne vozit se po zimi ?
    dobro se obuć i to je to!
    ja se evo vozim vec trecu zimu i nis mi nije, cak vise i gripa me ne hvata.

    nego...sepra, sorry ono nije cagiva river...ako me pamcenje dobro sluzi, cagiva river je mali toureric...nisam siguran , a nisam tip koji kopa po internetu, ali znam kak je izgledao river, jedino ako nije postojao isti takav naked za druga trzista (osim talijanskog) koji se isto zvao.
    i bojim se da ono nije slika DR650, nego onakav Big 750 ili 800 na kakav si i ti onomad pucao.

    Bravo Kas, sretno na ispitu.

  17. #17
    spidi
    Guest
    Mozes nabacit neki stariji Virago oko 94-te.

  18. #18
    spidi
    Guest
    Nesto manje stila a vozljivost na razini onda jedan od najboljih izbora je kle 500(osobito za manje iskusne)

  19. #19
    Kas
    Guest
    Nemam se namjeru vozit ove zime. Treba barem 5-6 tisućica za kompletnu opremu, a i imam auto pa nije nužno.
    Motor je gušt, a bez jakne, hlača, kacige, podkape, bubrežnjaka, čižmi po zimi nema gušta, osim ako ti nije gušt kada bole koljena itd.....

  20. #20
    Kas
    Guest
    Ja si razmišljam o nečemu ovakvam:
    Honda CB 450 S, 90 godina, 2000 Eura. Vidio i vozio, ali je malo preskup za godine.

  21. #21
    Kas
    Guest
    Bez stakla naravno.

  22. #22
    sepra
    Guest
    Kas nemaš kaj puno čekati, vrijeme za kupovinu je počelo.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  23. #23
    sepra
    Guest
    Alfist ono je Cagiva River da riverskija nemre bit. <br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  24. #24
    alfist_zg odlog.
    Guest
    nemoj se bas previse pouzdat u taj belgijski sajt.
    Ja sam jos prije po njemu trazio BMwe i vidio sam dosta apsurdnih slika...da ne govorim da stave istu sliku na par razlicitih modela iste marke.
    Imam negdje katalog jos od vremena kad je petrac bio zastupnik za cagivu u HR, potrazit cu ga pa cu ti prezentirati crno na belo, ja sam ti tip koji vjeruje samo u papirnate stvari, ne u ove virtualne.

  25. #25
    piquet
    Guest
    tako je alfist!

    dolaziš danas?

Slične teme

  1. Motor - za automobil...
    By R32 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 04-11-2004, 21:01
  2. Što ću s 2500 €
    By sk in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-03-2004, 00:30
  3. što kupiti za 2500 eura?
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 19-04-2003, 21:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •