Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: dosta mi je!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    x-men
    Guest
    dosta mi je!

  2. #2
    đak
    Guest
    i meni je dosta. sve je deskriptivna geometrija. I danas eskiviram !

  3. #3
    sentinela
    Guest
    bože kako nas j... u ovim našim hrvatskim školama s kojima si negdje drugdje ništa. e mi imamo najteže škole i još nas tolko j... pa to je kriminal...







  4. #4
    đak
    Guest
    da li se ovo tvoje j.... odnosi na ono prosto ?
    nama je to u školi zabranjeno i zato je sve sama deskriptivna geometrija.

  5. #5
    đak
    Guest
    Daklem, ak' tehnički predaju samo njih dva, a svaki naš četvrti radnik je navodno pijanac, onda od njih dva niti jedan ne može biti četvrti ? hebemu, nikad mi ta statistička matematika nije prilegla !
    Demokracija nam je donijela i pravo na štrajk za poboljšanje osobnog standarda u nastavi pa sad moja profesorica iz likovnog ima ganc nove cipele i mondiš jaknu vrlo renomirane obiteljske marke iz države Vrancuske. Papa kaže da je razočaran demokracijom ber moralnih vrijednosti?
    ma štajaznam, ja sam crno pače i glupo đaće !

  6. #6
    đak
    Guest
    Danas sam dobijo prvu opisnu ocjenu iz psihofizičkog profila. U đačkoj knjižicu moja najdraža razrednica je napisala; 'Dječak je skromne inteligencije, oskudnog znanja, vrlo elokventan, promjenljive vragolaste naravi. To mi sad mora mama potpisat prije roditeljskog sasa pa sad vježbam mamin potpis i izučavam kako zmija sakriva noge.
    Za zadaću smo dobili napisat elaborat o gospodinu Anti G. koji će nas ako se pojavi odvuć u EuVropu jer tako kaže teta Karla P. A ako se Ante G. ne pojavi sav nacijonalni trud past će u vodu ili u more jar tamo ima najvoše vode. Zaključak iz fizike je onda da nas u EuVropu može povuć jedan ali vrijedan čovjek pa zakojiseondaku*ac svi moramo trudit i naprezat kad možemo upregnut samo jednog čojeka Antu G.
    Ima li još koji đak da je dobijo prve ocjene ?




Slične teme

  1. meni je dosta škole
    By ja in forum Arhiva
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-04-2004, 16:36
  2. Zašto dosta Hrvata ima rumunjske registracije?
    By Zoro in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 28-07-2002, 18:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •