Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: zasto je nestao BMW Club???

  1. #1
    WRX
    Guest
    Kao veliki ljubitelj BMW, zanima me, kao i dosta ljudi na ovom forumu, zasto je nestao BMW Club? Jel to neka greska, slucajno ili? <br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    Greška... bit će vraćen.

  3. #3
    mc
    Guest
    ...samo dok nadju backup traku... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  4. #4
    piquet
    Guest
    čini mi se da već traže backup backup trake¨!

  5. #5
    mc
    Guest
    A mozda je i beckupdzija bio na bolovanju zadnjih par mjeseci pa... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Beckupdžija je negdje di ga se trenutačno nemre nać i di nema pristup svom beckupdžijskom materijalu... al' kad ga se nadže, onda bu se i BMW klub vratil...

  7. #7
    piquet
    Guest
    ajde da nam se čim prije vrati da možemo raspravljati o fantastičnom dizajnu jedinice i nonplusultra performansama!

    a mogli bi i koju o 3 zvjezdice za seriju 5!

  8. #8
    mc
    Guest
    Zar su se ugledali u Alfu?!? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #9
    Aero
    Guest
    Izražavam nevjerojatnu ljutnju zbog nesa mog omiljenog kluba i ulažem prosvjednu notu administratorima i ko zna čemu.

    ××××× VAM MATERINA DI MI JE BMW KLUB? :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: :smile23: :smile23:

  10. #10
    Brock
    Guest
    Hvala ti Aero. Moja mama te pozdravlja, a iste pozdrave i ja upućujem tvojoj.

    Tvoj klub je slučajno obrisan za vrijeme brisanja 20-ak tema na pune dvije stranice koje su nastale tijekom noći prije dva dana, a da Vas ne dočekaju dok ujutro ispijate kavu i surfate.

    Klub nije nestao u potpunosti, nego je prebačen u "Deleted Items", a od tamo ga može vratiti jedino administrator koji trenutačno nije u Zagrebu tj. u blizini PC-a.

  11. #11
    Aero
    Guest
    Dobro, moja isprika zbog nepodopštine u prethodnoj poruci, ali fakat sam bijesan... Uf, grdo... Nema mi prve stvari na koju kliknem kad dođem ovdje...<br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  12. #12
    mc
    Guest
    Kak se covjek lako zaleti... ) :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  13. #13
    Aero
    Guest
    ××××ga, na BMW sam osjetljiv...

  14. #14
    piquet
    Guest
    nisam ja znao da je bock neka faca na forumu s brisačkim ovlastima!?!?!?!

  15. #15
    Aero
    Guest
    bock nije, ali je Brock... ) ) ) )

  16. #16
    Aero
    Guest
    Baš me interesira ko je izbriso klub? :smile22:

  17. #17
    activa
    Guest
    ... a sto ne otvoriti novi BMW klub..??

  18. #18
    Aero
    Guest
    Ma, vratit će stari, zašto bi novi otvarali... Izdržat ćemo nekoliko dana.

    U slučaju da se ne vrati u razumnom roku, najavljujem brutalni napad slikama Bangleovih modela (osobito 1-ce) u visokoj rezoluciji na svim frontama(temama)... ) ) ) ) ) <br><hr><font color="blue">BMW M POWER
    </font>

  19. #19
    mc
    Guest
    Activa, ti opet strajkas? Nije valjda da imas posla? :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest
    Baš me interesira ko je izbriso klub?




    Potplatili Alfisti,u naturi(uljem)

  21. #21
    Aero
    Guest
    ) ) ) )

  22. #22
    600
    Guest
    Naravno, ajmo odmah okriviti Alfiste!

  23. #23
    Cezy
    Guest
    Jadni svi ih napadaju!!

    AUto bild,BMW ETCC,itd...

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Alfisti su dežurni krivci za sve zato ih ovim putem pozivam da ubuduće kreću iz 2. brzine kako bi i ostali imali dojam da im auti idu z mesta.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  25. #25
    piquet
    Guest
    nestao je club jer je jedinica dobila opoziv u servise zbog neispravnih elektroničkih sklopova!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •