Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Power full

  1. #1
    novi spuh
    Guest
    dali tko zna di se moze kupit taj auspuh , kakve je kvalitete i kakav zvuk ima

  2. #2
    Brock
    Guest
    Durlen - Strmec Samoborski, 600kn, full INOX, 2 godine garancije, glasniji od Remusa, ali sa jednom oštrijom notom.

    Ja jako zadovoljan. )

  3. #3
    mc
    Guest
    Zvuk odgovara nazivu - snazan i dobar. Na Brockovom Twingu meni zvuci bolje od Remusa kojeg je imao prije... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  4. #4
    novi spuh
    Guest
    ima li kakva www stranica di bi se mogo pogledat asortiman

  5. #5
    Brock
    Guest
    Ima... www.durlen.com

    ... iako ti je najbolje otići tamo...

    Koji auto imaš? Za male aute imaju "male" lonce koji su im napravljeni od jednog komada inox-a. Ja sam uzeo takav sa ovalnim završetkom i krasno izgleda...

    Ako često putuješ na dulja putovanja vjerojatno ćeš ispizdit od zvuka. Za po gradu je OK.


  6. #6
    Dr. Strangelove
    Guest
    Brock to je fakat povoljna kupovina, naime Powerfull sportski, od inoxa i sa dve cijevi (za Bravo) je 1600 Kn...

  7. #7
    T-IE
    Guest
    Ja imam Powerful na autu. Četvrtasti. Koštao je 650kn i zvuk je bio za kur... sve dok nisam skinuo srednji lonac. Sad je zvuk dobar, ali dosta bučan.

  8. #8
    corrado
    Guest
    pa ja ga imam na corradu,i vrlo sa zadovoljan, na minimumu brunda, a na visim okretajima daje reski zvuk

Slične teme

  1. full throttle
    By autozinex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 30-10-2003, 03:30
  2. MAX Power
    By Mario Haas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 05-09-2003, 21:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •