Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: SPLICANI U BILOM SVITU

  1. #1
    z@ja
    Guest
    Zamislite da je ovo Riva i dodjite popit kavu...

  2. #2
    xy@ja
    Guest
    Eto mene opet!Koja lipa misao.....!
    E da sam barem malo blize da se zaletim bar na kavu,bilo bi super!!!!
    Adio

  3. #3
    z@ja
    Guest
    Evo i mene! Ja pijem obicnu i to mi bija ka obred, kava i cigareta, ali to je bilo na Rivi. Ovde san u fazi odvikavanja od pusenja. Ajme...

  4. #4
    xy@ja
    Guest
    Ja pijen produzenu s mlikom! Odavno nisam imala mogucnosti da odem na rivu popit kavu, a bilo bi mi tako gust!nemas pojma!!!(a imas sigurno)Lip pozdrav

  5. #5
    z@ja
    Guest
    Zadnji pt san popila kavu na Rivi ovo lito (jos ga ne mogu nazvat proslim). Iduci put dogodine u 5. misec. Sta tebe sprecava da ne dodjes cesce?

  6. #6
    xy@ja
    Guest
    Nisam bila vec dvi godine doli,muz mi je prosle god. slomia nogu tako da ga nisam mogla ostavit samoga,bia je na bolovanju od treceg miseca prosle god. do sedmog ove god.Ovo lito nisam mogla on je bia jos na bolovanju i kad je posa radit krajem sedmog pocela je skola tako da nismo nikako mogli!Isla sam sa dicom 10 dana u spanjolsku!bilo je lipo,ali doma je opet lipse!Oces mi odgovorit na ona moja pitanja iz moje teme,ili ne zelis tako duboko ic?!

  7. #7
    z@ja
    Guest
    Evo odgovaram sad jer ta pitanja nisan prije ni vidila. Meni je 48 godina (tek), u Hrvatskoj imam kcer od 22 godine iz braka koji je davno razveden, a za koji dan cu opet bit spoza. Dakle nemam tajni, a ovaj forum su i upropastili ljudi koji se predstavljaju ka nesto sta zapravo nisu. To mi je mrsko,a mislim i tebi jer mi Dalmatinci ne volimo glumatanja.

  8. #8
    xy@ja
    Guest
    Bas lipo da si odgovorila na moja pitanja i nadam se da ti jos uvik mogu reci tj. pisati sa ti!Daj reci mi sta znaci "spoza" odavno sam otisla iz lipog Splita pa san i zaboravila masu nasih rici.Sta se tice ovih "pametnjakovica" na ovom forumu nisu vridni price pa zato ne bi puno ni komentirala.Mogli bi se ja i ti dopisivati puten e-maila ako si za to,cinis mi se simpa zenska iako se nepoznajemo(osobno)!Nadan se da si se sada "udomacila" i da ti nije puno tesko!Kolika je vrimenski razlika kod vas i evropskog vrimena?Lip pozdrav
    Adio

  9. #9
    z@ja
    Guest
    Spoza znaci da cu se udat, a to sta bi ti ja mogla bit mater ne znaci da se ne mozemo dopisivat. Vremenska razlika je 6 sati.
    koka44@yahoo.com

  10. #10
    xy@ja
    Guest
    Hvala na povjerenju!!!!

    Aj zamisli da smo na rivi,sidimo,pijemo kavu i cakulamo o svemu i svacemu!!Super nesto!Neznan sta bi dala da provirin bar po ure!
    Adio lipa moja!

  11. #11
    xy@ja
    Guest
    Evo mene opet na kavi!Uvatila sam malo vrimena da u miru popijen kavu i zapalila duvan,iako sam nepusac!Nekad zapalim onako bezveze.
    Di si mi ti lutko?Nema te,aj navrati pa da skupa pijemo kavu!
    Jesi dobila moj mail?
    Adio lipa moja

  12. #12
    ANTIDALMOŠ
    Guest
    ××××× VAM MAMU TOVARSKU GLUPU!IDIJOTI JADNI

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •