Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 94

Tema: Proxes ili F1

  1. #26
    mc
    Guest
    Sok te ××××, a kak si izracunal da je to bas 86? <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  2. #27
    mytbyte
    Guest
    E, to je super, recimo, u Yarisu: brzina ti točno piše brojkama a ne cca, otprilike pomoću neke tamo kazaljke...moram priznati da mi to fali, sad nikako da iz prve očitam brzinu...

  3. #28
    piquet
    Guest
    odokativno!

  4. #29
    piquet
    Guest
    drugi put ti ideš sa mnom i buljiš u kazaljku.
    ti si najobjektivniji forum master pa ćeš ti svjedočiti brzinu!

  5. #30
    mc
    Guest
    To sam si i mislio. ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  6. #31
    ŠULE
    Guest
    Lepe, samo ono nije bio moj najbrži krug!

  7. #32
    mc
    Guest
    Ti se isto nesto non stop izmotavas... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  8. #33
    piquet
    Guest
    šule zar se ti stari cestovni ratnik služiš jockerima???

    slijedeći put idemo kada ćeš voziti najbrži krug!

  9. #34
    ŠULE
    Guest
    )
    Me neee. Ali nemreš očekivat da ti u pijani petak u 23h neko veli odi me izvozi najbrže kaj možeš.
    Uzgred na takvom punom krugu tvoja Alfa 147 ima sve prednosti na papiru, ali ....

  10. #35
    OS-300
    Guest
    Ne znam, al mi se čini da se ŠULE izmotava. <br><hr><font color="blue">2nullCHEK rulez!!!</font>

  11. #36
    OS-300
    Guest
    BTW, moje Michelin Pilot Exalto 2 pre××××no drže. :smile23: :smile23: <br><hr><font color="blue">2nullCHEK rulez!!!</font>

  12. #37
    doc
    Guest
    Ja sam mislio na proljeće stavit sve četri Proxses.
    Pošto sam zadovoljan i s Kleberom, ne vjerujem da će me Toyo razočarati.
    Ako ništa drugo, bar su jeftine, oko 460 kn komad u 195/50

  13. #38
    S16
    Guest
    Doc, šta voziš?

  14. #39
    P Zero
    Guest
    hondo, naravno da su P Zero Rosso vrhunske sportske gume, a ufrađuju se na većinu vrhunskih supersportskih vozila, čak mnogi kažu da takve gume nema smisla stavljat na aute sa manje od 200KS. vrhunske gume a svi koji pričaju suprotno ×××× ko ovaj 206 xsi koji na tom francuskom ženskom vozilu ima vjerovatno Pirelli P3000 Energy 175/65/14 pa tu ×××× protiv Pirellija.
    U stvari P Zero je klasa iznad GY F1 i Toyo Poxes i sličnih, P Zero se radi od minimum 16 cola, u klasi GY F1 Proxesa je P7000

  15. #40
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ja imam Goodyear Hydragrip.... e sad di je to u ponudi dotične firme u odnosu na F1 ? Ili je to isto guma iz F1 serije... uglavnom ak Koloper vozi na njima i veli da su najbolje, onda brijem da su ok... )

  16. #41
    Brock
    Guest
    Ja se nebi štel mešat, ali... o kojem se rotoru priča? Onom kod Trokuta ili onom kod HG Spot-a?

  17. #42
    piquet
    Guest
    veliki rotor kod trokuta.

  18. #43
    Brock
    Guest
    Aha... to sam si i mislil.. tamo me Šule nije provozal, al' me provozal po onom kod HG Spot-a, pa mi je bilo čudno kakve se to "male" brzine spominju... )

  19. #44
    MONSTER
    Guest
    bez ikakve uvrede piquet.....

    netko mi je jednom rekao kako je isao nekih 100 ili 105 u taj rotor!

    i to netko sa 206 s16....mozda cak i sepra!?ili sasa s krka...ne sjecam se vise ali znam da sam rekao da nema sanse da jedan zenski auto tamo ide brze od sporta jer me SAMO na tom rotoru frka ici prebrzo jer em sto neznas da li ti netko dolazi iz smjera karlovac ili remetinec, i nagib je kao negativan i skliski je asfalt. tako da tamo nisam nikada nis forsirao....i vracajuci se s aquariusa jedne srijede, sjecam se da sam isao tocno 110 po cajgeru i fixirao nogu na gasu i prosao rotor bez da je auto milimetar proklizao....

    samo hocu reci da se i sa 147icom moze daleko brze nego 86 ili koliko vec...

    a sa sportom se moze i preko 120 garant!



    i to sa proxesicama...

  20. #45
    MONSTER
    Guest
    e da....s bullitom smo sa S60 R tamo usred bijela dana isli 120 po unutarnjoj traci i to po takvoj guzvi da sam ja mislio da cemo nekoga pokupiti 100000%!!

    bio je pocket i jos jedan moj frend u autu...!

  21. #46
    ŠULE
    Guest
    Da ne bude zablude.
    Govori se o "p u n o m" krugu.
    Ne četvrt, ne pola, nego puni krug!!!
    I naravno računa se konstantna brzina, a ne pikovi!
    Ja isto doletim i izletim sa ..., ali računam samo konstantu brzinu u punom krugu.

  22. #47
    piquet
    Guest
    šule je sve rekao.

    i to da ste išli po unutarnjoj traci 120km/h su bajkice za mene!

    sa sportom 110km/h isto ne vjerujem, a i ako si bio blizu tome trake nisu postojale nego si sjekao sve živo.
    a i onda ti je minimum brzine sigurno bio ispod 110 km/h.

    uglavnom ja ću sa svakim sjesti pa neka izvoli dokazati!

  23. #48
    MONSTER
    Guest
    aaaaaa, ja nisam NIKADA isao puni krug tamo....

    ja govorim o ulazu sa mosta iz savske recimo izlaz na aveniju dubrovnik!!

    i nema tu nikakvih pikova....ulazim sa 110 i drzim tako nogu do sredine kruznog toka.....onda po gasu...na izlasku je to ziher 120-130...!


  24. #49
    MONSTER
    Guest
    e da....i sjekao sam 2 trake....

    ) ) ) )

  25. #50
    MONSTER
    Guest
    pa samo u jednoj traci se voze curice...!!!!

    ako se muski ulazi onda su sve 3 trake moje!!!!!

    ) ) ) )

Slične teme

  1. Toyo Proxes T1-S - iskustva
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-12-2003, 16:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •