Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Proxes ili F1

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Frontera TDS
    Guest
    možete li mi reći dali netko ima iskustva sa jednom i drugom gumom, radi se o dimenzijama 195/50/15, zanima me koja guma bolje drži, a pogotovo na kiši, vi ćete odlučiti za mene jer ja sam stvarno u dvojbi mada mislim da bi goodyerka bila boljka a ima i ljepši profil a uz to i nosim adidas goodyeke pa sam mislio da mi ljepo pasale uz tenisice
    kupio bi ih u sloveniji i koštaju oko 45ojra komad bez ive a proxes su jeftinije 3 ojra

  2. #2
    Koshpa
    Guest
    Vozio sam Punta na Proxes T1S gumama u bas toj dimenziji i gume su zaista fenomalne na suhom i pogotovo na mokrom prvih 5000 km, al onda postaju plasticne. Dosta se brzo trose!

    Sto se tice F1 trenutno na Pugu imam DS2 model (onaj stariji) 185/60-R14 i takodjer sam jako zadovoljan. Moj dojam je da cak malo bolje drze od Toya, ali velika prednost im je sto su im svojstva konstantnija i manje se trose. Ak je razlika samo 3€ onda uzmi GY F1.

    BTW si razmisljao o Pirelli P zero Nero, Dunlop SP-MAXX?<br><hr>×××× the cola, ×××× the pizza all I need is Schljivovitza!!!

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja bi uzeo f1 bez razmišljanja čak i stari model.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Upravo tako kako koshpa kaže, toyo drži dok drži, a svojstva izgubi relativno brzo bez obzira što još ima više od pola profila.

  5. #5
    piquet
    Guest
    u petak na povratku kući malo sam isprobao gsd3 f1 po oluji svih oluja!

    u rotoru po unutrašnjoj traci koja je do pola bila pod vodom jednostavno nisu htjele proklizati!
    jednom sam uletio za audiem po suhom i nos mi je čagao jedno tri puta.
    sada po mokrom me bilo malo prpa pa sam lagano u drugoj stiskao, ali nikako da prokliže. gas i skoro sam došao do 80km/h ali se već bližio izlaz. mislio sam napraviti cijeli krug da vidim kada će proklizati, ali nisam.
    mislim da bi išao 80km/h bezu problema.
    nevjerojatno. stvarno su me oduševile gume. preporučam! <br><hr>

  6. #6
    Mehanicar
    Guest
    F1 - vozio na obje i kao sto koshpa kaze, toyo je nakon kratkog vremena plastican !

Slične teme

  1. Toyo Proxes T1-S - iskustva
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-12-2003, 16:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •