Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Proxes ili F1

  1. #1
    Frontera TDS
    Guest
    možete li mi reći dali netko ima iskustva sa jednom i drugom gumom, radi se o dimenzijama 195/50/15, zanima me koja guma bolje drži, a pogotovo na kiši, vi ćete odlučiti za mene jer ja sam stvarno u dvojbi mada mislim da bi goodyerka bila boljka a ima i ljepši profil a uz to i nosim adidas goodyeke pa sam mislio da mi ljepo pasale uz tenisice
    kupio bi ih u sloveniji i koštaju oko 45ojra komad bez ive a proxes su jeftinije 3 ojra

  2. #2
    Koshpa
    Guest
    Vozio sam Punta na Proxes T1S gumama u bas toj dimenziji i gume su zaista fenomalne na suhom i pogotovo na mokrom prvih 5000 km, al onda postaju plasticne. Dosta se brzo trose!

    Sto se tice F1 trenutno na Pugu imam DS2 model (onaj stariji) 185/60-R14 i takodjer sam jako zadovoljan. Moj dojam je da cak malo bolje drze od Toya, ali velika prednost im je sto su im svojstva konstantnija i manje se trose. Ak je razlika samo 3€ onda uzmi GY F1.

    BTW si razmisljao o Pirelli P zero Nero, Dunlop SP-MAXX?<br><hr>×××× the cola, ×××× the pizza all I need is Schljivovitza!!!

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja bi uzeo f1 bez razmišljanja čak i stari model.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Upravo tako kako koshpa kaže, toyo drži dok drži, a svojstva izgubi relativno brzo bez obzira što još ima više od pola profila.

  5. #5
    piquet
    Guest
    u petak na povratku kući malo sam isprobao gsd3 f1 po oluji svih oluja!

    u rotoru po unutrašnjoj traci koja je do pola bila pod vodom jednostavno nisu htjele proklizati!
    jednom sam uletio za audiem po suhom i nos mi je čagao jedno tri puta.
    sada po mokrom me bilo malo prpa pa sam lagano u drugoj stiskao, ali nikako da prokliže. gas i skoro sam došao do 80km/h ali se već bližio izlaz. mislio sam napraviti cijeli krug da vidim kada će proklizati, ali nisam.
    mislim da bi išao 80km/h bezu problema.
    nevjerojatno. stvarno su me oduševile gume. preporučam! <br><hr>

  6. #6
    Mehanicar
    Guest
    F1 - vozio na obje i kao sto koshpa kaze, toyo je nakon kratkog vremena plastican !

  7. #7
    S16
    Guest
    Ako je 3 eura razlike - F1.

  8. #8
    600
    Guest
    Potpisujem!

  9. #9
    206 xsi
    Guest
    F1 bez razmišljanja. Bježi od pirelija, sve ostalo ok

  10. #10
    P Zero
    Guest
    Pirelli P ZERO je najbolja sportska guma na svijetu, zato ne pričaj ××××××.

  11. #11
    206 xsi
    Guest
    Ma je ×××××, F1 bolji. Imam ja pirelijeve gume, ×××××× zivo

  12. #12
    P Zero
    Guest
    koje imaš na pugu, P3000 Energy?

    Pirelli PZero Rosso i PZero Nero se tvornički ugrađuju na Lambo Murcielago, Gallardo, Ascari, Mercedes C 55 AMG, Ferrari, Maserati, itd. itd

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    P zero serijski dolazi na pugu 307 sa 17 colnim felgama....

    nelosa guma.....

  14. #14
    _pack0575
    Guest
    Barum!! Barum i samo Barum, jako jeftina guma za svoju cjenu. Kosta recimo 400-500 kn a ove ostale 900 i vise a bolje su samo 10-15% s time da pirelli npr. P6 je losiji i mjenjam ih sad i naprijed za Barum.
    Za sada ih mugu usporediti sa P6 i Energyem jer sam vozio s njima i od svake je bolja.

  15. #15
    Fresh odlog.
    Guest
    Godinu dana se vozim na F1 GSD2 i mogu reći sve najbolje o toj gumi. Savršena je kako po suhom, tako i na kiši.

    Jedina zamjerka koja u biti to i nije, jer je tako za sve ljetne gume je da jako otvrdne na niskim temperaturama.

  16. #16
    mislav
    Guest
    Imam P Zero Rosso i najbolja guma koju sam ikad vozio, a imao sam i Dunlop SP9000, GY F1 GSD-3, Michelin Pilot Sport, Continental ContiSportContact,...
    A i po svim testovima je najbolja, sljedeće stavljam P Zero Corsa, slickovi za cestu!!

  17. #17
    sepra
    Guest
    Proxes je ok, ali nažalost niti blizu f1. F1 i više nego opravdava razliku u cijeni. Proxes odradi svojih 10000 dobre vožnje i to je to.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  18. #18
    spidi
    Guest
    Dok je onaj mekani sloj na Proxes-u na svom mjestu bolja je od F1 a posle nekih 7-8tkm Proxes je shit Pa ti sad odluci

  19. #19
    sepra
    Guest
    otprilike tak je<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

  20. #20
    Hondo
    Guest
    Moram se osvrnuti na gluposti oko P Zero Rosso. Te gume sam dobio sa GTA i vozio sam ih par hiljada i mogu reći da su odlične i po mokrom i po suhom. Odlične. Kasnije sam ih prodao frendu koji ih isto ima na GTA i prezadovoljan je sa gumama. Prilično tiha guma sa vrhunskim performansama i usuđujem se reći da svatko ko tvrdi drugačije jednostavno priča gluposti.
    O Toyu ne znam ništa (ovo što ljudi pišu sam i ja nemalo puta čuo), a o F1 znam da ima preslabe bokove zbog čega se guma u zavojima jako deformira što za posljedicu ima prebrzo trošenje rubova. Inače je jako dobra guma, ali po meni lošija od P Zero Rosso.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #21
    piquet
    Guest
    vidiš baš sam i ja to primjetio kako se "široko" troše.
    ali nakon 12000km još uvijek drže za pet iako je profil pa na možda 4-5 mm.

  22. #22
    ŠULE
    Guest
    Šta ti imaš na SS piq.
    I glede rotora kak stoje?

  23. #23
    piquet
    Guest
    na prvoj strani teme peti post!

  24. #24
    ŠULE
    Guest
    Pa ondak je kod mene sve pet.
    Prosječne gume, na prosječnom ovjesu, a prolaza se sjećaš.

  25. #25
    piquet
    Guest
    da po suhom.

    ovo je bilo u uvjetima amazonske kiše.
    ti si vrtio 80km/h lijevu traku s tim da je vjerojatno išlo malo brže jer auto nije ni malo plesao.
    ja sam najbrže vrtio 86km/h.
    još sam uvijek brži!

Slične teme

  1. Toyo Proxes T1-S - iskustva
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-12-2003, 16:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •